bugün

bu gece Ufuk özkan,rojda demirer,sıla,metin ışık ve Redd grubunun konuk olacağı talk show programı.
metin ışık'tan " lay lay lom " degilde, " agla gözüm " adlı ultra harika arebesk şarkının dört gözle beklendigi show programı.

(bkz: agla gözüm)
bir insan hiçbir şey yapmadan nasıl para kazanırın örneği programdır. ünlü konukları çağır, şarkı, türkü derken geçti iki saat. sonra gelsin paralar. kaç para alıyordur acaba program başına beyazıt. vicdanını rahatlatmak için de 10 çocuk okutuyordur. oh süper.
çok sıkıcı ve alışılmış şeylerin dışına çıkılmamasının yanında, beyaz gibi başarılı bir şovmenin niye hala o programda devam etmesini yeni programlara kapalı olmasını anlamadığım bir olay.ama böyle giderse izleyici sayısı baya düşecek
hiçbir şeyin nasıl yazıldığını bilmeyen bir ekibe sahip programdır.
önceden büyük zevkle izlediğim programdı ya da küçüktük bizi avutuyor muydu bilemeyeceğim ama şimdilerde hadi bi şarkı alalım, albüm işleri nasıl gidiyor tarzından klasik boş muhabetlerle bitsin de gidelim havasında artık beyaz çekilmez olmuştur .
beyazın yaşlandığını kabul ettiği program.
-eskiden burada saatlerce dans ederdim, şimdi merdivenlerden koşarak inince nefes darlığından gidiyorum sandım.
demiştir.

yaşlanıyor doğru ama sempatiktir, tatlıdır. programda bitsin artık dedirtir.
ısrarla yayınlanan program. tamam beyaz ailemizin iyi çocuğu ama yeter be arkadaş, bi'şeyde de kabak tadı vermeyin.
müslüm baba konuktur.

ağır bir program oalcaktır.
müslüm gürsesin şarkıları ezbere bilmediğini kanıtlayan programdr.
an itibari ile programı sadece müslüm gürses götürüyor.
her hafta,bir önceki haftanın tekrarını izliyormuş gibi olduğum program.ve ben bu hissi birkaç yıldır yaşıyorum.
müslüm baba yine kendi paralel evreninde farklı programda yer alıyor sanki, konuyla tamamen bağımsız cevaplar.
bence beyaz artik sov filan yapmasin! konu paraysa eger kupunu doldurmustur bu zamana kadar diye dusunuyorum. zira reklamlarda oynamaya da devam ediyo. hayatini yasasin ya. biraksin artik bizi. valla.
aleyküm selam damara devam.
uludağ üniversitesinden yarışmaya katılan bir çocuk aracılığıyla uludağ sözlüğe selam göndermiştir. takip ediyormuş şaşırdım.
beyaz şuan itibariyle selamı yolladı sözlüğümüze.(hep uktedir içimizde kaldı)*
tamamen söylemek için söylenmiş, yarım ağız bir selamı uludağ sözlük ailesine layık bulduğu için müteşekkiriz.
sözlüğe selam çakmıştır. şunu öğrendik ki beyaz hem sözlüğü takip edip hemde eleştirileri hiçe sayıyor. garip adam...
evet program aslında süper. beyaz da hiç olmadığı kadar formunda. beyaz seni çok seviyoruz.

(bkz: kamera nerde)
beyaz: uludağ sözlüğü severek takip ediyoruz
vib: eleştiriler, entryler filan peki?
beyaz: hı?
vib: hani sözlükte yazılan yorumlar komiklik şakalar?
beyaz: şu an aklımda değiller ama selamlar
vib: anladım. aleyküm selam
her zaman, kalender. her zaman, efendi. her zaman, eğlenceli. her zaman, delikanlı.
beyaz iz over.

(bkz: zamanı dolmak)
gecenin bombasını kapanmak üzereyken müslüm gürses'in patlattığı programdır.

bir seyirci: avustralya'dan geldik.
müslüm gürses: niye kanguru getirmediniz?

ayrıca beyaz'a birkaç cümle: önce bunu bir oku. (bkz: #9841960)
bu olay nedeniyle gözümden düştün, bir türlü de tekrar giremiyorsun. işin tuhaf yanı da abidik kubidik şeyleri her gün saçmalarcasına köşelerinde yazan tv eleştirmenleri bu konuyla ilgili hiçbir şey yazmamıştır.
hayko cepkin'i bir an önce konuk olarak görmek istediğimiz program.*