bugün

(bkz: sex marijuana and lahmacun/#43217352)

ne zamanki bu imralı kaçkını görünüşlü arkadaş sözlükten şutlandı yerine bu arkadaş geldi işte...
imrala sensin gerisi de gicina girsin zorla küfür ettirmeyin defolun gidin mahlasımdan. Ne var lan Perinçek irancı avrasyacı esadçıdır.
görsel
insanlardan nü fotoğraf isteyip duranlara batan bir yazardır.
Anlayamıyorum ideolojik olarak birbirine zıt iki çocuğu nasıl nick olarak aldın?
Enteresan bir yazar.
Çocuk ölümlerinin ideolojisi mi olur ya kokuşmuş zihniyetliler yazık çok düşük zekanız var.
nicke dikiz.
eren bülbül mezarında ters döndü.
akpli ve müslüman bir panpa.
Berkin elvan'ın mezarında ters dönmesinden iyidir.
ergenlik desen değil, ırkçılık desen değil. insanlık desen o da değil.

zeka geriliği belki.
Nicki çok güzel olan yazar. Helal olsun.
Gülsüm elvanım ve Ayşe bülbülüm bu sizi enterese etmez evet.
Bu garip yazım tarzı... Bu anlaşılmaz üslup biçimi... Aynı bozuk Türkçe... imla ve yazım hatalarıyla kaplı entryler...
Tabii ki kim olduğunu hepimiz biliyoruz. *
Nickine anlam veremedim ama. iki tarafın da gönlü olsun diyerek almış zaar. Ama eksilerden kurtulamazsın kızım. *

Edit: Allahını seversen yazma sen. Sana bunca yıl hiçbir şey öğretememiş Türkçe hocanı açığa almak lazım. Nesin sen anaokulu terk mi? Bi insan bu kadar konuşup da hiçbir şey anlatamıyor olamaz ya.
Ben bir tutmadım siz sahte milliyetçiler yan yana resimlerini koyup küfürlü küfürlü konuşa konuşa bir tuttunuz yazık, her tarafınızdan sahtelik akıyor zaten.
Yazdıklarını şöyle bir okuyorum -100 IQ gidiyor zaten IQ seviyem 90 amk

Bitkiye çevirir adamı okumak gibi bir gaflette bulunmayın yazdıklarını.
Sizde incelenmelisiniz çok değişik fantezileriniz var evet.
Herkes kendi ikiyüzlülüğü ne baksın, herkes kendi elinin kirine falan baksın derim ben çocuk ölümlerini karşılaştırıp küfürler savuracağına etrafa yazıktır. Kimileri ki küfür etmeden, ortalıkta salya saçmadan konuşamıyor ne yazık.
sözlük formatını yerle bir eden yazar. okuma yazması yok sanırım 1 başlığa üst üste 2 3 kere entry giriyor. ayrıca yazdığı cümlelerden ben bişey anlamıyorum. yakında silik yiyecek.
Kimi dinci aktroll artïklarından neyi yan yana koyup koymayacağını öğrenmeyecek olan yazardır. Hem dhkpc sensin gerisi de bir yanına girsin.
irkçılığı adet edinmiş zatlara dert olan yazardır ırkçı itler aktroll neyse ırkçı itler aynısıdır evet yok olacaksiniz Berkin Elvan katliamını hiçbir biçimde aklayamazsiniz yazık.
Sanane lan ırkçı troll bozuntuları aynı akpliler gibi boşsunuz siz.
Neyi elestiriyorsunuz ki siz işiniz gücünüz hakaret etmek yazık beyin yok hiçbirinizde.
görsel
Siz kendinizi dövün pis faşistler aktroller ırkçılar kafası bomboş olan yaşamayın hatta. insanlıktan yoksun olanlar!
Şerefsiz sensin ırkçı pislik onun bunun ırkçı veledi o çocuğu ırkçılar ve aktroller.