bugün

Bensu Soral, Türk dizi oyuncusu. içerde dizisinden sonra daha da çok ünlenen genç birey.
Yasemin ergene gibi oyunculukta yeteneksiz olup yine aynı onun gibi, zengin biriyle evlenerek bu işlerden elini eteğini çekeceğini düşündüğüm ünlü kişisi.
nişanlanmış.

görsel

http://www.gazetevatan.co...n&utm_content=1151313
Saf güzelliktir.

görsel
Kocasıyla 1 seneye kalmaz boşanıra kasa bastım. Yani aşk bu eyvallah da şu hatunu elin kalın kafası alıyor insana bi koyuyor yani
kendisi ve ablası hande soral inegöl'lüdür. bursa kızları'nın nasıl güzel olduğunun göstergesi bu kızlar.
Dakikalarca incelediğim halde ekstra bir özelliğini göremediğim kız. Siz mi hayatınızda kız görmediniz yoksa ben mi bolluk içinde yaşıyorum anlamadım gitti. Klasik Türk kızının renkli gözlü olanı işte. Oyunculuğunu izlemedim hiç. Eğer işinde iyiyse allah yolunu açık etsin.

Edit: pardon da neyi eksiliyorsunuz? Zevkimi mi? Nesi güzel kardeşim bu kızın? Siz hayatınızda hiç kız görmediyseniz ben ne yapayım? Ben beğenmiyorum döve döve mi beğendireceksiniz? Tövbe yarabbi.
Dakikalarca incelenip en azından alt dudağı görülmeyen kadındır.
Güzeller güzelinin güzeli. O derece.
görsel

Koyun gibi zeytin zeytin sıçan kızsın sen. Şu hanzoyla nasıl evlendin amk ?
Çok güzel bir kadın. içerde’yi geçen sene izlememiştim internetten izliyorum bu ara. Her bölümde şu kıza özeniyorum.

(bkz: allahın bazı insanları torpilli yaratması)
Kendisi güzeldir ama oynadığı "içerde" dizisini pek sevmem.
bu hanımın kasık çizgileri çok enteresan.
1 harfle kurtarmış gibi berbat espirilerin yapıldığı iyi bir oyunculuğa sahip (bence) kadın oyuncu.
sezonu açmış;

görsel
evlenmiş.

görsel
görsel
görsel
Ceoyu kaptı takdir ediyoruz.
Bu kız daha dün evlenmedi mi önceki entrylerde evlendi yazılmış geçen seneki evlenen ablasiyla karistirilmiş.

Neyse sesi çok çirkin ve kart o tipe o ses uyuyor mu hiç.
makyaj yapmasa çok daha güzel kadındır.
gen denilen şeyin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteren oyuncudur.

(bkz: hande soral)
Ne ablasını ne de kendini güzel bulmamaktayım. Demek ki benim güzel anlayışımla toplumunki bir değil. Olabilir. Saygı duyuyorum.

Çirkin, sıradan diye yerden yere vurulan çok kız var bense onları beğeniyorum çoğunlukla.

(bkz: burcu özberk)
(bkz: hande erçel)
(bkz: sevda erginci)

Belki de suç bende hata bendedir. Dememiş mi hakkı babamız.
bizde bir şey var.
bir şey az biraz popüler oldu ve güzel şeklinde ön plana çıktı mı, tüm ülke güzel buluyor.

ha çirkin değil, bunu asla söylemiyorum.
ama güzellik abidesi demek de sayısız güzellik abidesine haksızlık olmuyor mu?

çıkın işlek bir saatte ortalama bir caddeye.
bir saatte bu gibi bir sürü kız görebilirsiniz.

hele ablasına bile güzel diyen olmuş.
hande ile kıyas edersek bensu döver. ikisine birden bunu diyebilecek kadar, hakkari'de mi yaşıyorsunuz diyeceğim, hakkari'den de arada güzel kızlar çıkıyor.

ama ilk dediğim şeye varıyor ucu.
bir şey güzel şeklinde popüler olduysa tüm ülke beğenecek illa ki. bu sadece oyuncu olarak değil, dizilerde dahi geçerli bir durum.

bir dönem çukur dizisi bile böyleydi. sonradan yıktık bu algıyı şükür.
onun harici yine tamam çirkin demem ama böyle abartılacak bir güzel olmadığını düşündüğüm nesrin cavadzade. hiçbir farkı yok.
sabah sabah kıskançlık krizine sebep olmuştur. tamam kasmayın kendinizi onlar güzel değil o aktörlerin hiç birisi yakışıklı değil. en güzel en yakışıklı sizsiniz. bunlara güzel diyen de abazanın önde gideni zaten.

lan ne içip ne yiyiyorsunuz anlamak mümkün değil. siz beğenmiyorsunuz diye kimse beğenmeyecek bu nasıl gereksiz bir egodur yarabbim. bir de beğeneni fişliyorlar hemen şu kibre şu çirkin egoya bak. sen beğenmiyorsun ya kimse beğenmemeli beğenen varsa pistir kakadır.
Makyajsız hali bile muhteşem olan kadın gibi kadın.
Bu hanımefendi kadınsa diğerleri ne?

görsel
Sazan sarmalı (oi2) filminin en güzel kısmı.