bugün

ablasinin basligini ben acmistim bununkini de ben acayim bari hehe. murat dalkilic'in kader klibinde oynayan kiz. hande soral'in kiz kardesidir ve kesinlikle ondan daha guzeldir.
ablası hande soral ve kardeşi bensu soral bunlar inegöl'lü soral kardeşlerdir, tanırım babaları mobilyacıdır bu iki kardeşin oyunculukla uzaktan yakından ilgisi yoktur, ama günümüzde para kazanılacak yer diziler olduğundan bu sektöre girmişler kanımca, hande'de pek fazla yetenek yok, zaten oyuncu falanda değil işte şans eseri iki üç dizide oynadı zaten tüm oynadığı dizilerde yayından kaldırıldı. yinede hemşerim olduklarından başarılar dilerim kendilerine.
Ne ablasinda ne kendisinde oyunculuk goremedigim kardesler. neye gore yuruyor bu isler bilmiyorum ( aslinda biliyorum ama neeyyyss) ama olmuyor gençler.
ya bi de bunun ikizi vardi sanirim (bkz: bedirhan soral) bitmiyorlar bitmiyorlaar.
Vicdan dizisinde Müge karakterini canlandıran oyuncu. daha önce Yol Ayrımı dizisininde de rol almıştı.
henüz oyuncu piyasasında yeni ve dişlik kullanıyor. ancak ablasından çok daha güzel kendisi. dişlikleri çıkartınca esas güzelliği daha da belli olacaktır. uzun saçları da ayrı bir olay zaten.

ancak yine de manken ajanslarından beslenen dizi sektörünün başka bir halkasıdır kendisi tabii...
boynu bükükler adlı dizi de oynayan ve daha önce murat dalkılıç'ın klibinde oynayan türk sinema piyasasının genç ve güzel oyuncu adayıdır. kız buldum kimindir kimsenin değilse benimdir. allah sahibine bağışlasın.

görsel
hande soral'ın kardeşiymiş.

güzel hanım.
ablası sanırım komedi dükkanı'nda keşfedilmişti. kendisi de arkadaşım hoşgeldinden önce yayınlanan boynu bükükler dizisinde tanınırlığını arttıracak.

güzelliğiyle türkçemi bozan şaheser.
sanırım bu hanım kızımızdı.

cevahirde benden çakmak istemişti. bende vermiştim.

not: yanlış anlamayın zikerun.
boynu bukuklerde oynayan hande soral'in kiz kardesi .
cok cok cok guzel allah sahibine bagislasin.
efendim inegöl'lü bunlar, babaları hamdi soral mobilyacıdır kızları hande soral ve bensu soral tamamen şans eseri oyuncu olmuşlardır ablası hande pek yetenekli olmamasına rağmen şans eseri oyuncu oldu sanırım kız kardeşini de çekmiş bu piyasaya, bu kadar.
dün gece mayo su ile arz-ı endam etmiştir.

bikinili foto vermemek için tüm gün malak gibi güneşin altında yatan ünlü hatunları düşündüğümüz zaman cesur bir hatun geliyor diyorum.

buralar yakında çok dolacak çok.
Senaryoları ruj sürüp öyle okuyormuş

görsel
ablası yeterince gıcıkken bi de bu arkadaş çıkmış..tez vakitte kaybolsun..
Bu kizin cene yapisi bir tek bana mi itici geliyor diye merak ettigim sorunun kaynagi olan oyuncu.
Hande soral daha hos geliyor bana. Sirf gozleri yesil diye bir oyuncuya cok guzel dedigim olmamistir.
piyasada tutunabilmek için öpüşmüş hafiften de sevişmiş babası da seyretmiş öyle mi?

tebrikler.
Atanamayan denise richards.
babasını tebrik etmek lazım.

adam iki tane mantıklı x kromozom ile neler çıkartmış ortaya.
ablasını solda sıfır bırakacak über güzel oyuncu kişisi. instagram hesabında fotoğraflarını ilk gördüğümde türk olduğu aklımın ucundan geçmemişti. yıldızı parlıyor efenim.
Tanımadığım için gurur duyduğum oyuncuy(muşşşş).
yüzü çok güzel, oyunculuğu vasat olan oyuncumsu.
görsel

( bensu soral soldakidir. :-) )

resimde aynen elsa jean gibi çıkmıştır.
yalnız güzel bir kızdır yüzü ve fiziğiyle alımlı, şuan içeride adlı bir dizide rol almaktadır.
Çok güzel bir yüze sahip olduğunu inkar edemem ama mesleği kesinlikle oyunculuk olmamalı, modellik olmalı.Şu cağnım diziye de yakışmamış zaten.Ay bir de bu kız Çetin Tekindorla oynuyor karşılıklı çıldırcam.
gayet sevimli bir yüz hattına sahiptir.