bugün

yeni bir beşinci nesil yazar. hoşgelmiş.
benn adındaki eski yazarın reenkarnasyonu olması muhtemel yazar.
döndüğü için davulla zurnayla karşılanması gerekirken ıssız bir "hoşgeldin"le karşılanmış yazar.
gönülden diyorum ki, tekrardan hoş geri gelmiş.
düşünmek acayip bir mekanizma.

"şüphe duyuyorum, öyleyse düşünüyorum; düşünüyorum, öyleyse varım." (rene descartes) "o sloganik cümlenin doğrusu budur" (benn v2)

bir de abuse edelim şunu: düşünüyorum öyleyse warum?...boku çıkmadı lan sanki böyle. metafordan türeyen warum orada naif bir çalım atarak gerçekliği işaretledi gibi yine.

tanım: düşünmek farkına varmayı, farkına varmak da varılarak saptanmış mevcut pejmurdeliklerden dolayı asosyal olmayı getirir diye 'düşünen' yazar.
abd'yi orospu çocuğu olarak nitelendirerek, subjektif olan bu görüşünü genele yayan yazar.

türkiye'de de ne çok orospu çocuğu meraklısı varmış,millet green card için birbirini eziyor. bir de, bush'dan randevu almak isteyenler var hani bu ülkenin başbakanı falan oluyo onlar.ha bi de bu başbakan %47 alarak iktidar oluyor.

bunun haricinde amerika'da yaşayan, birilerinin çağımızın Atatürk'ü dediği birisi var. evet var.

bi de tsk var. yıllardır abd ile işbirliği yapan, nato var bu abd'nin kurduğu, oraya girmişiz hani.

filistin konusunda ikilem nedir , kendisi de bilmediği gibi dejenere olduğunu kanıtlamak adına bir de ingilizce kökenli dilemma kelimesini kullanan yazar. (yunanca kökenliymiş neyse)

vesselam türkiye olarak acaip bir orospu çocukluğu düşkünlüğümüz varmış bizim yeni farkettik sayesinde.

ayar verdiğini kendi söyleyen bir yazar bi de ayrıca bu; bizim de bu sözle ilgili bi bildiğimiz vardır küçüklükten;

(bkz: sıçtı cafer bez getir)
silik. beşinci nesil. silik. küfretmicem küfretmicem küfretmemeliyim. sakin 9 8 7 6 5 4 3...

silik.

benn v3'ü dört gözle bekliyoruz.