bugün

beni affet ayrılmak için çok erken, sevmek içinse çok geç...
ayrılık kurşun gibi ağırdı.
Ben seni sevdiğim zaman
Bu şehirde yağmurlar yağardı.

Özcan Deniz gibi söyleyeni çıkmamıştır.
Sebepsizce bazen izliyorum.

Bıkmadınız mı hep aynı senaryo hep aynı şeyler?

Hâlâ izlediğime göre bıkmadım.
an itibariyle 643747. bölümü yayınlanan dizi. ne zaman star tv'yi açsanız karşınıza bu dizi çıkar. 4 - 5 kişinin birbirleriyle yanlış anlaşılmalar dolu ilişkilerini anlatır. konu desen hak getire. bir garip dizi.
Yeni sezonu 17 eylülde başlıyormuş.

intihar eden güzel nasıl dirildi lan ?

iyice saçmaladı ona rağmen izlerim.
senaristinden oyuncularına kadar tanış olduğum ankara dizisi. lakin emin olun senarist bile yılmış...
Zeynep- Ateş sahnesi yürekleri dağladı.*

Sizin için izlenir diğerlerinden gına geldi.
Bağımlısı olduğum dizi.

izlemeden ders çalışamıyorum lan.

Pazartesiyi kim bekleyecek şimdi.
Adamı televizyon katili yapacak olan dizi böyle iş ol-a-maz kardeşşşşşşşşşş.
Unutma beni nin kardeşi. Bitmeyecek olan dizi.
ulan yeter artik bir bitmedi lan bitmediiiii. biri annemi bu illetten kurtarsin . tek tatil günümde yine gördüm ya bunu lanet gelsin bu diziye .
Aklına hemen dizi geliyorsa; net asosyal, ev kadını ya da max lise düzeyi öğrencisin (bkz: okumayamıgeldikburasıüniversite).
Yok bir Ali Atay, bir Müslüm Gürsel geliyorsa, en azından bir aktivite sahibisin.
Ama aşk acısı geliyosa oraya gene hiç girmiim canım. Beni affedin. (bkz: kırın zincirlerinizi özgür olun)
Okuldan gelir gelmez izlediğim dizi.

Hep aynı şeyler oluyor niye izliyorum anlamış değilim.
valla yeter artık dizisi. kim izliyor olum bu dizileri? 1500 bölüm çekmişler şaka gibi. kalitesizliğin dibi yani, her gün yayınlanan dizi mi olur?
ben seni sevdiğim zaman bu şehirde yağmurlar yağardı.

ali atay'dan dinlemesi hoş parçalardan bir tanesi.
Anneannemin her gün bıkmadan izlediği dizi. Anneanne bıkmıyor musun diyorum izlediğim bir dizi var ona da laf etmeyin diyor ama dizi her gün. Hatta sabah 9da tekrarı var, tekrarlarını da izliyor. 7/24 açık ama tek dizi. Anneanne seni seviyorum.
ölüp ölüp dirilenler... evlenip boşanıp evlenip boşananlar... yaralanan ölene, ölen yaralanana.. o onun kızı, o onun çocuğu...

oyuncular tatile çıkıyor sanırsam ara sıra,ölüyor, tatil bitiyor, diriliyor, valla ben anlamadım.

komedi dizi.
Yılan hikayesine döndü yemin ederim. Tadında bırakın işte. Bırakın bu sektörü memuriyet gibi kullanmayı.
bir dizi düşünün... 1000+ bölümlerinde olsun... yuh!
görsel
1174. Bölümü yayınlanan efsane dizi. Evet.
asla olmaz. sen oral seksin en iyi noktasında penisimi çok sert şekilde dişledin affedemem.
Beni affet.
Kaybetmek için çok erken,
sevmek için de çok geç.
7. sınıfa giderken deli gibi izlediğim dizi. birden dizi karşıma çıktı. hala şoktayım. 1000 küsür bölüm olmuş vay anasını.
iyice yalan rüzgarına bağladı.
affet artık amüniyüm.