bugün

star tv'de yakında yayınlanacak dizi...
star tv'de yayınlanacak yeni sitcom.mine tugay ve atılgan gümüş'ün başrolleri paylaştığı dizinin yapımcısı birol güven imiş efenim.
tv ekranı boş kalmasın diye koyulan yaz dizilerinden birisi.
star tv de an itibariyle yayınlanmakta olan dizi.mine tugay ın anne karakterini canlandırdığı dizi.er kişiyi bilemedik.
daha ilk bölümden neler olacağı çakılan dizi. efendim öncelikle hatun amerikada kaldığı 2 ay boyunca velet ve baba iyice kaynaşacak, sonra baba kişisi yola gelecek düzenli bir hayata adım atacaktır. hatun döndükten sonra baba kişisi ile tekrar yakınlaşıp ondaki değişime aşık olup tekrar birleşmezse neyim! tabi bu arada birol güven sayesinde bölüm sayısı 55'i gösterebilir. *
(bkz: filmin sonunu soylemek)
(bkz: hikayenin sonunu soylemek)
yeni bölümleri salı akşamları anahaber bülteninden sonra oynanan dizi.
son zamanlarda piyasaya çıkan yaz dizilerinden izlenebilesi bir dizi.en azından dandik bir aşk hikayesi yok.bu sebepten bile izlerim.
şirin, şeker bir dizi. özellikle volkan severcan heyecanlı, cicişapşal haliyle izlenesidir. minik çocuk da gayet iyi oynatılmaktadır. atılgan gümüş pek karizmatik, mine tugay da pek bir güzeldir. herkesleri övdügüme göre tümevarırsak dizi güzeldir.
yaz günü tv de bişey bulunamayınca izlenebilecek az saçma dizi.
birebir taklit edilmiş olmasa da, yapımında Adam Sandler'ın Big Daddy filminden oldukça esinlenilmiş dizi. Fena olmamış.
güzel bir dizi insanı sıkmıyor fazla heyacan yok sıkıntı yok izlenebilir.
güzel dizi. başarılı rol yapan oyuncular ve * güzel bir senaryo sayesinde kendini izlettiriyor.
berbat bir senaryosu olan dizidir. gerçekçiliği sıfırdır. dizideki diyaloglar da felaket. hayal ve gerçek kadar kötü bir yapım. artık ne yapacaklarını, uyduracaklarını şaşırdılar. onun yerine belgesel gösterseler daha makbule geçer.
big daddy'nin türk oyuncularla cekilmis versiyonu olan dizi. ama ne olursa olsun güzel bir dizi. en azindan piyasadaki bir sürü sacma salak diziden daha izlenmeye deger. capkin ve cocuk seven kisilerin de dizide kendilerini bulmasini saglayabilir.
baba kontrolü ele alıyor efem. dizi adrenalin kazanacak gibi baba ve anne çocuk için savaşacaklar. annede babaya karşı yavşamalar görmüyor da değilim. *
her izledigimde daha bir çok sevdigim, aptal saptal olayların döndügü tv dünyasında içimizi şenlendirme işlevi gören yapımlardan biri. küçük çocuk çok tatlı bir kere.. babası da iki kere tatlı *
star tv'nin izlenebilecek kalitede olan yaz dizidir, salı akşamlarını kalitesiyle fevkalade dolduruyor valla...
annem izliyordu ben yemek yerken. güldü. kafamı çevridim. dizide lokanta gibi bir yerdi. masada deniz hayvanıvardı. yemeğime geri döndüm. hiçbir şey anlamadım. anlatamadım da.
dizi müziğinin solistliğini başrol oyuncusu atılgan gümüş yapmaktadır. ayrıca töre dizilerini yere göğe sığdıramayan bu halkın bu diziyi tutmaması normal karşılanabilir.
benim yaz ekranında takip ettiğim nadir diziden biridir. baş rolünde atılgan gümüş'ün oynadığı dizi retinglerde a/b grubunda genco adlı diziden sonra ikinci sıradadır.
bir kadın soyluyorsa dogrudur.
bence kaliteli espirileriyle diğer yaz dizilerinden sıyrılan birol güven icadı.
acayip itici bir sarkıya sahip dizi . . .
"benden anne olmaz, çocuğa yazık ben bencilim ne verebilirim bi çocuğa" diyen bir kadının ideal eşi olacak kişinin kurması gerekli cümledir.

(bkz: her evlenen çocuk yapmasa)
(bkz: topluca bizden bişi olmaz)