bugün

adisyonu çocuğa kitleyecektir.
sikerler öyle işi. *
evet kızın cep telefonunda karşılıklı yazılmış aşk mesajları var ve ben sana hesap vermem diyor. ne güzel ne güzel.neymiş efendim erkek egemen vs vs.kız resmen ben seni aldatıyorum üstüne fırça da çekiyorum diyor.sen hala kadınların özgürlüğünden bahsediyosun.kıza değil de sana acıdım şimdi canım kardeşim.
Hiç görmedim hesap vermem diyen bir kız, görenler bence kendisinde arasın problemi.
hesabı kendisi ödeyen kızdır ama hesabı erkeğin ödemesi doğru olandır.
+ aşkım hesabı vermedin
- yuh burada da mı?
+ bebegim burası benim degil babamın lokantası.
+ allah belanı versin naci yedigimiz altı üstü kuru pilav yeea. Asla hesap vermem bu yüzden sana.
her türlü fahişelik bu kızlardan çıkar.
hesap sormaya gelince yardıran kız ise eger agzına sıçacaksın o kızın.
hesap vermekle durum bildirmek ayrıdır. Nereye gıttıgını bıldırmen durum bildirmektir. Neden niçin amac sonuc cırpınarak anlatılırsa hesap vermektır. Hesap vermek ayıptır. Asla yapılmamalı evlenilse bile yani şöyleyse yapılmaz:
K: erhanı gördüm gecen gün bir çay içtik. Evlenmiş ayol cocugu da olmus.
E: nıye gıttın? Elin adamıyla niye cay ıctın? Hicbir sey bilmiyorsun, evli olması neyi degıstırır? Sen ne yaptıgını bılıyor musun? Ya sana sarkıntılık yapsaydı? Ben bunu kaldıramam. Cıkıyorum ben gece gec gelırım.
K: ''içinden tabi" defol öküz.

Bu öküze hesap vermek zaten salaklık bayragını taşımak demektir. Sanki kadın bir bok bilmeyen, bır erkekle konusursa kesin aklı celinip yataga atılacak olan, sokakta yalnızsa her an tecavüz edilebilecek olan, salak, koyun gibi bir varlık. Bu kadar korkaksanız hic beraber olmayın kimseyle ya da insanları özgürken hapis hayatı yaşatmayın. Aynısı erkek için de gecerli. Sanki erkek sevgılısından baska kızla konustugunda onu arzulayacak, erkek bır kızla oturup cay ıcerken kız da masanın altından ayaklarıyla oyunlar yapıyor sevgılınıze, erkek arkadasınız sizi kızlara şikayet ediyor sanki konustugunda. Ne manyak ne saftirik insanlarsınız yahu.

Yeniden bir oran verecek olursam: Erkeklerin %95'i kızlar hakkında bir kediden daha az bilgiye sahip.
Kızlar da aynı şekilde.
eğer ortada bir sevgi varsa; verilecek bir hesapta vardır.
Geniş biriyle birlikte olan kızdır. Evet.
Ağzına döner tekme atılması gereken kızdır.
Mantıklı kızdır.

Hesabı garsona versin işte niye sevgilisine versin ki.
insan sevdiğine hesap vermez zaten, sevdiğine bilgi verir. Güven duymasını sağlar. Bunu yapamıyorsa o sevgi sevgi değil, sevgili de sevgili değildir.
Burnuna kafa atılacak kızdır. Yavaşça yaklaşılır, ellerle enseden destek verilirken kafa gömülür.
virman yapan kızdır.
Neyin hesabini vermelidir ki? Polis mi sevgilisi?
Güvenmeyen erkek, hesap soran erkek varsin olmasin hayatimda, bana güvenmeyen erkekle hayat gecer mi?
Hesap vermek zaten yanlış abi ama iki insanın birbirine karşı sorumluluğu olmalı. Kimse kimseyi tasmayla bağlamıyor fakat insan sevdiğini merak eder arkadaş. Bi haber ver ben şurdayım şununlayım merak etme diye