bugün

(bkz: hayatta taniyacagin en mutevazi insanim)
güzelliğinin farkında olan kızdır...
muhtemelen kompleks sahibi bir kizdir.
g.tune güvenen kizdir. unutmalalıdır ki; ben güzele güzel demiyorumdur, güzel benim olmadıkça.
şımarıktır, fazla pohpohlanmıştır.ilave olarak tehlikeli hatundur.
burcu güneş tabiki de.ne demek ya biz buranın angelina jolie siyle brad pitt yiz demiştir bir şarkı söylemek lazım gecesinde.tamam berke hürcan a lafım yokta sen hiç mi aynaya bakmıyorsun burcucum.
iddia sahibi kızdır. peki kime göre neye göre sorusuna vereceği cevap neticesinde kendisiyle iletişim kurmanın yolları aranabilir veya kendisinden koşarak uzaklaşmak gerekebilir.
ya gerçekten çok güzeldirde güzelim diyordur yada kompleks sahibidir ve bir şekilde insanlara güzelim diyerek kendini tatmin ediyordur. genelde güzel olan güzelim demez,güzelsin diyenede mütevazi olup yok canım diyebilendir.
(bkz: internette götü kalkan kız)
asla ben akilliyim, zekiyim demeyen ve demeyecek olan disidir. * * *
kibarlık için edilen iltifatları ciddiye almış hatun kişidir.
kibirlidir, insanlar üzerinde antipati doğurandır.
kendini tanıyan kızdır en az ben zekiyim ben aptalım ben seksiyim benim bacaklarım güzel vs vs demek kadar doğaldır. sen zeki biriysen zeki olduğunu sölemek için illa birinin sana zeki demesini beklemek saçmalıktır. tüm bu kavramlar kişiseldir picasso'nun resimleri herkes beğenmek zorunda değil herkes brad pitt'in oyunculuğunu beğenmek zorunda değil...
(bkz: falan filan)*
güzelliğin göreceli ve bakan gözlerle ilgili olduğunu unutan kızdır.
megolaman kız dır...
o güzelliğinin içine etmiş kızdır.
-slm naber kız.
+ama ben güzelim sana bakmam.
-o zaman ben de düzerim.

her zaman üzülür bu kızlar yazık.
görünen köye klavuzluk yapmak isteyerek klavuzluğun hiçbir hükmü olmadığını ispatlayan aslen güzel kız.

(bkz: ben güzelim demek cesaret ister)**
aptal bir kızdır.
eğer doğru söylüyorsa derhal yazmaya başlanmalıdır.
biraz burnu havada gibi görünsede, kendini bilen, dürüst kızdır.
(bkz: ben gozel bir garıyam)
belki güzel bir kızdır.
kendisine laf atıldığında hoşuna giden kızdır. güzelim ki laf atıyorlar diye bi mazaretleri vardır. bi de teşhircilik had safhadadır bu güzellerimizde.