bugün

Günümüz kadını değildir.
(bkz: sapyoseksüel).
Var hala böyle kızlar. Geçen gün birisine mübalağa yapıyorsun dedim, mübalağa? Diye feedback yaptı. Şimdi gelde ol. Zeki adamı bilir ki zekasını kullanır ve etkilerse diğer bütün herşey birer teferruat gelir ve her şekilde çekici olur.
integral sorusu cozdurulur . cikan sonuctandanda telefon numarasi cikartacak hanim kiz.
zekaya bakar. bakar bakar bir şey anlamaz. sonra da kocakarı gibi çenesi durmayan -kılab müzik sever- bir yavşağın kucağına yaslanır. he tarzı değilse eğer önüne çıkana sikecekmiş gibi bakan çok konuşmayan konuşursa da böğürmüş gibi yapan -koruyucu modeli bu da- erkeğin güçlü kollarını okşarlar. muhtemelen body building de yapıyordur o yüzden öyle dedim. yani öyledir herhalde.

edit: body building demişken kızmayın oğlum ben de yapıyorum arada. normal bir şey yani.
Zekadan kastı paradır onun inanma.
ilk sevişmede araba, ikinci sevişmede sunroof isteyecektir.
Zekayı integral ile ilişkilendirme tabi bir durum ama sosyal zeka daha onemli. Kim arkasından bula bula bu malı mı bulmuş desinler ister.

Sosyal prestijini öne alan kişi.
zeki kızdır. oturup iki sohbet edilesidir. ah nerde o eski zeki kızlar.
Sıtarbaks ve türevi yerlere götürecek parasi olmadigi icin aynştaynla yarişacak o genci terk etmistir. Bok yesin, zevat.
zırvalıktır.
aa ben. ama aslında önce karaktere bakacaksın bunu anladım.
parası olanla evlenir.
buradaki zeka para anlamında kullanılmışsa haklı olan kızdır. günümüz şartlarında bir de tipe mi baksın kadın kökenli bireylerimiz?
ilk görüşte şimşeklerin çakmasıyla oluşan tüm kızların rüyası olan aşka inanmayan kızdır.
Parayı gördükten sonraki cümle. Paradan sonra piçlik, sonra tip gelir. Bu dediklerim basmakalıp piyasa kızları için geçerlidir.
Zeki erkekler seksidir kardeş.
Kendisinde yoktur olmayanı arıyordur.
adamın iyisini tanıyan kızdır .
istisnalar olmak kaydıyla kadınlar için önem sırasını siz değerli dostlarım için paylaşıyorum:

15-25 fiziksel görünüş>para>zeka
25-35 para>fiziksel görünüş>zeka
35-45 para>zeka>fiziksel görünüş
>45 zeka>para>fiziksel görünüş

sadece zekiyim diyorsanız afedersiniz sıçtınız. zira hitap ettiğiniz yaş grubu ortada.
tavsiye: birikim yapmaya bakın.
doğru olmayan söz.

bilimsel olarak bir insan hakkındaki düşüncelerin %70-80'i tanışılan ilk 15-20 saniye içinde oluşur. Bu da kılığı, kıyafeti ve tipine bakarak olur. Kalan %20-30 sonradan tanıdıkça şekillenir.
istediğini bu derece heryerde belli eden insanlar uygulamada söylediklerinin tersini yaptıkları için ciddiye almam hiç..

ama şöyle de bir durum var,zeki insan öyle veya böyle parayı bulacaktır hayatının bir döneminde..e zeka artı para da çoğu kadın için tercih sebebidir..

ha bide sapyoseksüelim diye gezen insanlar baya çoğaldı,ama çoğu marjinallik çabasında olduklarından öyle söylüyolar,ben zekiyim demenin kurnazca görünen ama aslında aptalca bir yoludur buda..ilk cümlemdeki gruba giriyo onlarda..
Bak elbette bak hanım abla da, zekayı ölçebilmek için önce sende olması gerekir.
yalan söyleyen kızdır.

(bkz: yalan söylemeyen kız)
türk kızları ile hint kızlarının ortak özelliği öküzlere biat etmesidir, ne zekası arkadaş.