bugün

entry'ler (29)

erdoğan olmasaydı suriye gibi olurduk

kendisi var diye suriye gibi oluyoruz zaten?

tubanınsesiolalım

entry kasmak değil, ne kadar çok insan bilinçlendirilirse o kadar iyi. Yasayı meclis yapıyor diye her şeyi oturup bekleyelim mi, elimizden geleni yapmayalım mı yani? Zaten bu yüzden bu durumda değil miyiz, bu umursamazlık yüzünden? Ben sadece kampanya başlatmak gibi bir öneride bulundum. Daha iyi öneriler varsa onları da yapalım.

tubanınsesiolalım

Sözlük alemi öncelikle merhaba, linkini paylaştığım haberdeki gibi cani heriflerin farkına varılması adına bir kampanya başlatmayı düşünüyorum. Nasıl yapacağımı bilmediğim için sizlerden yardım istiyorum. Ve bir de mümkün olduğunca bu linki paylaşalım ki insanlar ne bu gibi durumlarda ne yapılması gerektiğini öğrensinler. Haberi okurken gerçekten kanım dondu, bir insan sevdiği bir insana bunları nasıl yapar diye.

Sizden ricam bu haberi ailenizle, arkadaşlarınızla paylaşıp onları uyarmak. Bir de biri allah rızası için bi kampanya başlatsın da yayalım bunu, sessiz kalmayalım lütfen.

Teşekkürler.

Haber linki;

http://sosyal.hurriyet.co...na-destek-olalim_40233478

en yakındaki kitabın yazarı

Milena'ya Mektuplar (bkz: Franz Kafka)

türkiye de musluktan su içilebilen iller

diyarbakır'dır. yazın çeşmeden içilen buz gibi su der ve susarım. susadım lan.

muterciman

doğum günü kutlu olasıca yazar birey. Bir kardeş, bir dost, bir sırdaş, adam gibi adam.

Happy Birthday to you,
Mandalina Suyu,
Çişini et de uyu,
Happy Birthday to you!

şrfsz...

herkes nickine yakışanı yapsın

sakatlandım, 1 ay yokum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

muse - dead star https://www.youtube.com/watch?v=yhci-MG4DNE

en yakındaki kitabın yazarı

edgar allan poe.

ingilizlerin anlamayacağı türkçe sözler

şekil şükül yapmak'tır.

kahvaltıda ne yiyeyim anketi

yarak affedersin.

muse dinleyen yazarlar birliği

hepimiz birer ''drone'' değil miyiz kardeş.

hakan peker mi pekmez mi

pekip pekmemesi çok mühim olmayan, bende aklına takılan soru ütopiklerini sikme isteği uyandıran başlıktır.

said nursi

ilk kürt hemşiredir. Said Nurse.

gelmiş geçmiş en iyi çizgi film

pokemon'dur. aksini iddia eden roket takımı'ndaki meowth'ın afedersiniz taşaklarını yesin.

yazarların annelerinden klişeler

"bak terlik geliyor!"dur.Ailede efsaneleşmiş bir diğerleri de;
- Gıcık torbası!
- Dağıtırım beynini senin!
- Öküz arabası

üniversitede kızlar teklif ediyor söylemi

daha ortaokul yıllarında kulağımıza çalınan, nice gencin heba olmasına yol açan söylemdir. Nice genç kardeşimiz, abilerimiz heba olup gitti bu yüzden. şu an 30'lu yaşlarda kel ve memur olarak hayatlarını sürdürmektedirler.

ben erkekte ilk önce zekaya bakarım diyen kız

buradaki zeka para anlamında kullanılmışsa haklı olan kızdır. günümüz şartlarında bir de tipe mi baksın kadın kökenli bireylerimiz?

sigarayı tersten yakmak

dün gece başıma gelen talihsiz olaydır. 2 fırt aldıktan sonra farketmek de ayrı bir koymuş olmasının yanında ağızda da iğrenç bir tat bırakmıştır. çözüm : süt.

ekim ayı halı saha maçı

çok güzel bir noktaya parmak basmışsın kardeş. ben varım.