bugün

suriyeli kardeşim acele ülkene geri dön vatanına sahip çık, ülken elden gidiyor sen diğer devletlere göç edip oradaki eşini dostunu zorda bırakıyorsun.
hümanist zırvalarının bolca bulunduğu yazılar.

önce insanmış. Bi siktirin gidin amk. Bütün avrupa salak bir siz akıllısınız.

Ben bu ülkenin vatandaşıyım. Benim 80 milyona yakın insanım da bu ülkenin vatandaşı. Savaştan kaçıp ülkemde asgari ücretin yarısına çalışırsa, üst geçitleri dilencilik müessesesine çevirirse, vatandaşımı taciz edip sik sik ortada dolanırsa ben bu rahatsızlığımı dile getiririm kimse kusura bakmasın.

Elin avrupalısı seni turist olarak bile almak istemiyor ülkesine. Vize alırken adamı ikna ediyorsun. kalmayacağım, sadece gezi amaçlı diye. öyle zar zor alıyorlar. Bakın elalem ülke huzuruna, bütünlüğüne bu kadar önem veriyor. Bizde açın kapıları girsinler.. Bakamayacağın iti ne diye alıyorsun o zaman? Ben mecbur muyum senin artıklarınla uğraşmaya? Sen ne sikim devletsin? Elin arabı kim ki benim vatandaşımın yolunu kesip para istiyor, işini elinden alıyor?
vay be sözde humanist olan türkiyeli vatandaşlarımızı hayretle izliyoruz şimdi. neymiş hiç insan savaştan kaçarmıymış yav bak sen şu işe amk sanki hayatınızda savaş gördünüz atıp tutuyorsunuz gezi parkında polise taş atmayla karıştırıyorsunuz galiba.

tamam bazen sıkıntılı tipler çıkabiliyor içlerinden ama sen dön kendi ülkenin vatandaşına bak gencecik kıza tecavüz edip öldüren kişi senin milletinin vatandaşı? önemli olan ırk veya milliyet değil insanlık insanlık.
Bütün hümanizm yalanlarınıbir kenara bırakın.

Evvela kendi ülkesinde savaştan "kaçan" insana saygı duymam arkadaş!

Ne oldu geldiler? Oy vermek dışında tabii. Oy mühim!

Savaştan kaçtın; karına kızına peşkeş çektiler daha mı iyi?
Iyi tabii. Ekmek elden su gölden miss.

Zaten vatan kavramı olmayan erkekte namus kavramı olmaz!

Şimdi çıkar "önce insan taammı" diyiverir. Kendilerini süleymaniye sokaklarında eşek kadar herif kenarda otururken, beş yaşında çocuğunu dilendirdiği dilsiz sokaklara davet ediyorum.

En olmadı samatya ya iniversin de hırsız olanlarına denk gelsin azıcık

E o da olmazsa kafayı kadıköyden uzatsın; şortlu kız görünce salyasını toplayamayanını görsün.

He açtık kollarrımızı, sonra?
Kendi vatandaşı açken doyurdu bunları sayın(!) Hükümet. Yahu sonra?

Az vardı iti kopuğu bunlarla tam oldu.

Hayır o sınıra gerilen çelik duvar bu adamlar geri gitmesin diye dediğimde "saçmalama" diyordun ne oldu?

Defolup gitsinler!
kardeş geçen akşam harbiden yanlış yaptın bize. ne var yani arkadaş senin türkçe bilmediğini düşünüp, yanından geçerken "bursayı da suriyeliler bastı amk." dediyse. arkanı dönüp beğenmiyorsan siktir git demen mi lazımdı? hiç yakışmadı.. 26 yıllık bursalıyı bursadan kovdun lan.
(bkz: internet bağlatmışsın hayırlı olsun)

suriyelilere ithafen yazılmıştır.
Bazilari sinir bozucu olsada yine kotu bir durumda olmalari insanin icini burkan bir durumdur. Zor durumda olmasalar kovulsunlar tamam.
Her adim attigim yerde bi suriyeli. ister dilenci ister avm de olsun. Turkiye resmen yabanci doldu.
Dürüstçe alınterinizle çalışmak varken dilenmeye utanmıyor musunuz?
Size kucak açan ülkenin insanlarına tecavüz, darp gibi fiilleri uygulamaya utanmıyor musunuz?
Apoyu beslerken vicdanınız sızladı mı?
Biz ensarız, sizler muhacir.. Sizin yanınızdayız daima.

Ama toplumu rahatsız edenlerin değil, içinizdeki gerçek muhacirlerin.
misafirliğin kısası makbuldür artık yavaştan gitsek.
bi siktirip gidin, yürüyen ceset bunlar.
(bkz: yankee go home)
biz şimdi sizin ülkenize mülteci olarak girip beleşten yaşasak iyi mi olur gardaş siz gidin Türkmenler gelsin.
"geldikleri gibi giderler" kemal atatürk.
- yere oturmayın lan taş çeker.
Hepiniz gidin. Kötüleriniz iyi niyetimizi şefkatimizi bitirdi bari bundan sonra oluşacak tepkiyi masumlarınız görmesin.
Ayrıca bunu görmeyecek olsada bana her sabah okula giderken laf atan suriyeli adamada not düşmek istiyorum. Anlamıyorum sanıyosun fakat ben dil bölümündeyim ve benim için dediklerinin tamamını anlıyorum. Kardeşin yaşındayım ve sadece yaşına hürmeten cevap vermiyorum. Biz böyle gördük çünkü.
jöle sürmeyin ve garip saç stilleri yapmayın.
nakil olduğum hastanede yediklerinizi içtiklerinizi yerlere atacak kadar pis insanlarmışınız. bunu hastanenin hademesi anlattı. Ait olduğunuz yer türkiye değil!
bizim semtimizde bizim borumuz öterdi, şimdi suriyelilerin zurnası ötüyor amk.
gazintepte ve kiliste yaşayan yada oradan geçmiş insanlar bilirler, dükkanların tabelaları arapça, orda burda dolanan parkları mesken tutmuş adeta kamp kurmuşlar. Evlerinde park namına oturak namına bişey koymayan devletleri varken, bizim buradaki kenar semtlerimize tecavüz ediyorlar. Sevmiyorum kardeşim suriyelileri, siktirip gitsinler
(bkz: Dexter usulü Suriyeli öldürmek)
Esad'a kurban olun.
misafir olarak geldiğiniz şehirde artistlik yapıyosunuz ,YAPMAYIN. uslu uslu hayatınızı devam ettirin hatta ülkenize ufaktan dönebilirsiniz.
üstgeçitlerde çantamı, ceplerimi kontrol edip durmaktan sıkıldım. her köşebaşında yanında 2 çocukla dilenen kadınlar görmek istemiyorum. evet, savaş kötü. evet, çocuklar ölmesin ama bu ülke kendine yetecek kadar savaş gördü. bu ülke canla başla savaşıp, çalışıp, didinip bu günlere geldi ve hâlâ iyi bir durumda değilken ülkesini bırakıp kaçan korkakları boş beleş yaşatacak değiliz. bu ülke kendi kanserine çare bulamamışken mikroplarla uğraşacak halde değil.
evinize dönün.