bugün

entry'ler (99)

15 temmuz 2016 akp yaptı diyen sıgırlar

Bu gun yasanan olaylara inanan kadar inanmayanda var. 200 e yakın kisinin sehit oldugu, binlerce askerin tutuklandıgı haberini aldık. Genel kurmay "baskanlıgı"ndan bahsədiyoruz, bagımsız bir kurum ve bu darbə teşebbüsüne karışmış üst düzey yöneticiler. Hala akp yaptı diyenler var, dışarıdan müdahale oldugu apaçık ortada olan meseledir.

whatsapp grubu kuralım

Konusmak muhabbetin dibine vurmak icin grup kuralim herkes davetli olsun .

meme meme meme meme meme meme meme meme meme meme

(bkz: Tıklanmamasi gereken linkler)

çocukların saf temiz olduğunu iddia etmek

Büyürken yaninda olan insanlar neyse çocukta o dur. Etrafındaki insanlardan etkilenir ve öyle davranir.

burger king ikili mini tay menü

Promosyon kodu ile buyutuluyorsa begenilecek menüdür.

parasızlıktan sınava girememek

Şu an içinde bulundugum durumdur. Yds ye girmek istiyorum ama devletin verdigi krediyle geçinir olduk. aile desen verecek durumu yok. Allah zenginken fakirlikle sınamasın, zordur evet.

vajina taşıyıcılarına namus diyebilmek

Vajina mertligi bozar.

abazan bir erkekle evlenmenin faydaları

kedini feda etmektir.

tt ile dersten bırakan hoca

Sınıfın yarısını yoklamada çok sıkmam diyip, son hafta sınıfa kimse gelmedi diye sinirlenip imza atmayan herkesi bırakabilen hocadır. Küfürlerin en azametlisinden etmek gerekir zira hocadır bir bildigi vardır, biz cahil insanlarız.

adamın amına koyan olaylar

Evlenme hayali kurdugum kızla ilk baş başa kalmamızda üzerime atlaması (bkz: kaşar)

evde canınız sıkılınca nabıyonuz

malafat-ı şakşakiye.

abazanlığı ortaya çıkınca sözlüğe veda etmek

yeni bir nick alma zamanı gelmiştir, ifşa olunulmuş ve mimlenmişsindir, daha fazla bu hesabı kullanıcagına 0 tertemiz sayfa açarsın ama sen hala aynı sensindir. bir şeyin farkına varmalı ve oldugun gibi görünülmeli. bunu başaramazsan zaten bi cacık olamazsın

her boka özgüven eksikliği diyen insan modeli

yolda giden bir kızla konuşmak istiyorsun, kız hoşuna gitmiş böyle bir kızı daha göremezsin. kız o kadar havadar duruyor ki reddetme ihtimali fazla görünüyor, tersleyebilir, uf sgitir git be slq .s .s de diyebilir ama şansınıda denemek istiyorsun burda şu devreye giriyor

Özgüvenin eksikse, kem küm edersin zaten kız siktirolup gitmiştir. kendini saf degil zannedersin kabul etmezdi dersin ama iş işten geçmiştir.
kendini toplayıp gidip dersen 2-3 güzel cümleyle sevgilisi yoksa tav edebilirsin bu kadar basit.

the walking dead deki mantık hataları

zombilerin hala çürümemiş olması, bi sahnede suyla etleri eriyordu, hiç mi yagmur yagıp, fırtına kopmuyor dışarda.. bi ton bombok mantık hataları, ama izlemesi zevkli lan

en itici erkek isimleri

necmettin, hayrettin, hüsamettin, -ettin le biten isimler.

sözlük yazarlarının süper yetenekleri

masa tenisi tupunu sektirerek kupa bardagıma girdirebiliyorum.

kalp masajı nasıl yapılmaz

sağ tarafa yapılır çünkü yaparken sagdadır (bkz: organlarımı bağışlarım ama özür dilerse)

anne ben satanist oldum

mümkünse fazla iplenmemelidir. Aksi durumda daha fazla üzerine düşebilir. gibi 'kan görüyorum hocam vahşet görüyorum'

sözlük yazarlarının en yetenekli olduğu alanlar

üstünde düşündüm ve uç derece yapabildigim bişey olmadıgının farkına vardım (bkz: daha iyisini yapan elbet vardır)

anal seksin inanilmaz acı vermesi

daha kötüsüde vardır. (bkz: göte giren şemsiye)