bugün

Aradığımda seni ve üçüncü kez çaldığında telefonun asılırdı suratım. Dört olduğunda koltuğa uzanırdım. Beş olunca elim giderdi saçlarıma, altıda kapatırdım gözlerimi "haydi aç", yedide örtüyü çekerdim üstüme üşümekli, sekizde başımı koyardım yatakla duvar arasına, dokuzda daha çok özlerdim seni, on olunca adın düşerdi dilime, onbirde kalbimin ritmi bozulurdu, onikide nefesim kesilir, öksürürdüm, onüç olunca kokun gelirdi burnuma, ondörtte uyuduğunu düşünürdüm, onbeşte uyumadığını.. onaltıda artık benim olmadığını...
Ama yazmadim. Yazamadim. Yazamayacagim, yazmayacagim da.. Seni sadece sevmedim sadece aşık olmadim. Seni hissettim ben her zerremde. Sevilmek icin bir nedenin yoktu, ben nedensiz sevdim seni. Hayatimi devam ettirebilmem icin oksijene olan ihtiyacim neki kalbimin sana olan ihtiyaci yaninda? Nefes alamazsam ölürüm biter, ama sensiz gece her gun ölmekten daha kötü. Olsun ben alıştım. Uzun zaman gecti, cook uzun zaman gecti senin gitmenden sonra. Evet cok yipratti beni yasadigimi hissedemedim belki, aldigim her nefesin son olmasini diledim olmadi. Alıştım bende, zorunda oldugumu bile bile.. Simdi ise daha iyiyim. Yine ozluyorum, yine bi yanim gel istiyo ama iyiyim. Daha gucluyum. *
hadi yine gel. illa kar mı yağsın, yolda yürürken götümüz mü donsun, sinema mı olsun gecede?
bak şarap var, en sevdiğin. bana bir mantar daha lazım, üzerine geceyi anımsatan birkaç bir şey yazabileceğim. gel de açalım şunu sırf bunun için.
biraz daha somuta ihtiyacım var. sonrasında elimde tutabilmek için. seni öptüğümü hatırlayabilmek için.
artık hissedebiliyorsam bir tek şey kaldı, denemem gereken. gelmen gerek bu odaya, yanıma.
nasıl garip, nasıl güzel, nasıl acılı, nasıl özledim. gel.
diye bir yazı yazabilirdim sana, ama yazmadım. sadece sıkıldım ve boş balonu doldurdum böyle anlamsızca. bakma sen bana.
Çok mutluyum seninle; tanışalı 6, sevgili olalı 2 sene geçti ama hala ilk günkü gibi seviyorum seni. Sen sabahlarımda yüzümü gülümseten huzrun tanımısın kalbimde, güneş neymiş ki senin gülüşünün yanında? Bütün çiçeklerim sana açıyor bugün de, sevgine susamış bir halde. Ellerin ellerimden ayrılmasın hiç, gömsünler bizi o halde. Bana aşkın nimetlerini sunduğun için minnettarım sana hayatımın anlamı, hiç gitme yanımdan. Gitmeyeceksin biliyorum ama söylemek istedim, korkuyorum işte yokluğundan...

diye yazabilirdim ama sen değişip çekip gittin şu sana muhtaç hayatımdan, kimseye duymadığım güveni sunmuştum sana, ama sen... ama sen yıkıp geçtin tüm maneviyatımı. Şimdi ise boş tüm insanlar, ben duygusuz, onlar duygusuz...
seni seviyorum yazabilirdim, daha ne yazabilirdim?
keşke hep eskisi gibi olsak..mutluyduk umutluyduk..
Hahahaha hassiktir

Hayallerde yaşamayaın artik sonu hic iyi degil.
Yazabilirdim... ama tüm hevesimi kaçırdın.
Sana yazdığım yüzlerce yazıdan sonra bunu da sana yazmak gibi bir aptallık etmedim.
t. Yazılmak istenilen yazının bir sebepten dolayı yazılmaması durumu.
ki yazabilirdim sitemi altında, bu yazıyı sana yazmış oluyorum zaten. sonuçta üstüne her türlü alın yazdıklarımı.
Tam yaziyordum, sniper'i görd...
Yahu inciden olay çalıp buraya koy...
ama çişim geldi yazamıycam.
Ama yazmıyorum, hemen götün kalkmasın.
ucum bitti. 07 ucu olan var mı? evet.
Ben buraya neden çıktım niçin çıktım. Bunu izaha gerek yok arkadaşlar. indirin lan beni aşağıya.

Gibi oldu kanka.
Evet yazabilirdim ama yazmadim . Hatta sen yoksun diye bu tarz basliklari hep es gectim . Bu bir sorun mu hayir sonucta " sen" hic olamdin bende sizofren gibi olmayan sana methiyeler umutlar hayaller yazamam . Bi ara ugrarsin tanisiriz kafa uyarsa hayal filan ayarlariz oralari onlar hep sembolik.
ıyy arabesk.