bugün

Gerçekten bu kadarını hakedecek nasıl bir kötülük yapmış olabilirdim ki sana?
üstteki yazara katılıyorum.
Gelme artık neye yarar.
Şu müziği kapat da uyuyalım lan.

Sabah sabah..
Hiç iyi hissetmiyorum. Yardım et
Senin için herşeyi yapacağım, meleğim, merak etme. Elimden geleni ardıma koyacağım, yeter ki güzel yüzün hep gülsün.
senin kalbin yanacağına benimki kül olsun.
Aynı yanlışa defalarca kez düşüyorum ama senden gelen acının tadı bile bir başka.
O kim ulan dedirtmiştir.
neden bazen uzaklara dalar insan bilir misin?

çünkü yakınlarda artık boğulur.
özlemek bu kadarmı zormuş?
keşke her şey masum kalsaydı. rüzgardan kıskandığım saçları sadece ben koklasaydım. gülüşün sadece bana parıldasaydı ve keşke beni sevdiğini söylerken buna inansaydın.
Buradan istanbul daki dayima yengeme selam soyluyom amca haftaya mangala gidek tanıdığım herkese selam soyluyom.
Geçen gün birine numaramı verirken dalgınlıkla senin numaranı yazmışım. Neyse ki son anda farkettim.
Seni unuttum ama numaranı unutamamışım demek ki. Hayat çok acayip.
Sana da yazıklar olsun bu arada.
Bıktım senden.
Senin hakkında o kadar çok yazdım ki, insanlar sana inandığımı sanıyor.
Seninle konuşuyorum, sana inanmıyorum.
Senden nefret ediyorum.
Umarım ölürsün.
ayrılalı yıllar olsa da sana olan hislerim neredeyse tamamen bitmiş olsa da sana olan saygımdan gram eksilme yok. biliyorum, biz ayrıldıktan sonra bile ben üzülmeyeyim diye ne kadar dikkatli davrandığını. bu yüzden hala yerin farklı benim için. geçen seneler içinde her ne kadar hiç yapmasam da her zaman bildim ki ne zaman başım sıkışsa, bir derdim olsa istediğim zaman seni arayabilirdim. bunun için sildim belki de numaranı, bunun için 1 yıl sonra beni aradığında kaydetmedim numaranı. çünkü sensizliği en yalın haliyle yaşamak daha kolay olacaktı. sen bir telefon uzağımdayken nasıl dururdum sesini duymadan. zor oldu, hem de çok zor oldu ama başardım. bambaşka yollara gitsek de bitiren sen olsan da en acı çektiğim zamanda, en kızgın olduğum anda, hatta ihtiyacım olduğunda bir kere bile kötü düşünmedim hakkında. çok teşekkür ederim sana.

evlenmişsin, üzüldüm. senin adına değil ama kendi adıma. sen hayatın güzelliklerini hak eden iyi yürekli bir insansın. eski sevgilim evlenmiş diye bakmadım hiç, iyi bir insan mutlu demek ki diye gördüm bu durumu. mutluluk hak edenlerin olmalı.

sana hep saygı duyacağım.
hiç dokunamadan, sesini duymadan sevdim seni.
O ancak instagram'da, twitter'da başka kızların kendisine yazdıklarını okuduğu için bunu okumayacaktır. Yine de düşün ki o bunu okuyor olduğu için; özledim.
Yine bir acil durum ergen toplanma alanı daha.

"Sheni shevmeq ölümshee, qoyiyimdhe qülümshee"

deyip huzurlarınızdan ayrılıyorum.
Bu başlık yine bu zamanlarda hortladigi için uyuma vaktim gelmiş demektir. Tisikkirler uludağ yazarları.
23 ocak 2016 saat 18.25 itibarı ile, aşkından küle döndüğüm artık sevgilim. inşallah bir gün eşim olur.

seni çok seviyorum kraliçem...
3.tekilden hayır gelmez boşverin "o" nu.
Çok özledim. Çok acıyor da gıkım çıkmıyor. Yutkunurken nefes alamıyorum. insanlar babalarından bahsederken değil de yanlarında benim olduğumu gördüklerine gözlerini deviriyorlar ya, o daha çok acıtıyor. Herkes hatırlattığını düşünüyor ama ben hic unutmadım baba. Ben seni bir saniye bile unutmadım. Toprak şu havalardan daha soğuk baba. Üşüme. Seni çok seviyorum aşkım...
Burda da görüp cevap vermez o.
Seni gördüğüm anda dünya tersine döndü sanki herkesten her şeyden soğudum ve sana odaklandım ama sevgilin var be güzelim ben bıraktım senin için 6 yıllık sevgilimi ama sen bırakmazsın biliyorum olsun ben seni böylede seviyorum belki bir gün sende benim sana baktığım gibi bakarsın ben sana seni seviyorum derken arkadaş olarak demiştim ya arkadaş olarak sevmiyorum seni bütün hislerimle seviyorum o tatlı gülüşün o bakışın beni benden alıyor sen benim eğleneceğim değil evleneceğim kadınsın.