bugün

amının kılı kadar değerim yok gözünde.
Tam olarak ne istiyorsun bi söylesene. Bir aydır sürükleniyoruz bu ilişkide. Tanışalım diye deli gibi direten, görüşmek için her gün zorla gelen sana ne oldu şimdi. Geleceğim deyip gelmemeler. Gelmeyeceğini bile haber vermiyorsun artık. Bir dolamışsın diline çok yoğunum lafını. istemiyorsan görüşmeyelim demek çok mu zor? Neden kendine bağlayana kadar çok istekli, bağladıktan sonra hevesi kaçar ki bu erkeklerin? Ben iki buçuk senenin ardından birine tekrar güvenmeyi seçmişim bu mu olmalıydı sonucu?
Bugün seni avcılar'daki büyük kırtasiyede test kitaplarına bakarken gördüm. Daha da kötüsü gözlerinin rengini bile görmedim.
seninle artık düşman bile değiliz siktiğim kızı.
Kimse senin gibi gülemiyor, senin gibi bakamıyor,senin gibi kalbimi durduramıyor kimse senin gibi olamıyor..
Whatsappim bitti buradan yazıyorum. Canim seni seviyorum ama gene de allah belani versin.
Karışık duygular içindeyim biliyor musun. Vazgeçtim artık olmayacak diyorum kesin kararlı şekilde geliyorum sonra ne oluyor biliyor musun. Gözlerini görüyorum, gözlerinde kendimi görüyorum. Olmuyor, yine vazgeçemiyorum.
Ya cidden şeyi merak ediyorum tamam, bana karşı bir hissin yok ama o kadar samimiyiz seninle. Yani gerçekten iki günlük bir insanla aynı kefeye koymalı mısın beni? Bana yaptığın şakaları o kişiye de yapmalı mısın? Bana takıldığın gibi ona da takılmalı mısın? Ya da bana gelip gereksizce onu anlatmalı mısın? yok cidden hoşlandığım için değil arkadaşım olarak kıskanıyorum şu anda seni. içime batıyor ama sana da kızmıyorum ya, ben de alıştım fazla değer verip göt gibi kalmaya. Boşver cidden.
buban napiyo bitanesi.
bebeğim o ampulleri tak artık, bak bugün odalarda ışıksız kaldın.
sabaha kadar ağla.
istersen ara ve bana ağla.
yeter ki içinde ne varsa, gözyaşlarınla dışarı Aksın ve iyi ol.
sonra gül.
istersen başkasına gül.
ama gül emi.
senin ta amına koyiyim ben.
Beni sebepsiz yere gülümseten insan neden imkansızsın.
bugün doğumgünüm be canım.canım acıyor.hayatımda ilk kez bu denli dertliyim.evet sensin sebebi.ne olurdu şu an karşılıklı iki duble müslüm gürses şarkısıyla içseydik?çok güzel olurdu be, çok..
Beni teselli eden tek şey ölümden sonraki hiçlikti. ikinci bir hayat fikri korkutuyordu beni, mahvediyordu. Henüz içinde yaşamakta olduğum dünyaya dahi alışamamışken öbür dünya neyime gerekti benim?
O kim öyle biri yok.
senin dobloyu naptın kayınço sattınız mı?
vacgecmiştim senden aslında hala uğraşıyorum bunun için,bir kaç kere de karşılaştık öle lafladık,her defasında bir daha görüşmeyecek gibi sarıldık,çok iyi biliyorum ki sen hala seviyorsun beni ama bu gün başkası ile gördüm seni haberin bile yok ama olacak,söyleyecekler sen de bu gün benim olduğum gibi salak duygulara kapılacaksın. merak ediyorum hala bizim için en iyisi bumu diye düşünüyorsun.
Bir kez daha karşılaşmak fena olmazdı, aslen hiç tanıyamamışlığını kirpiklerine fırlatmak için.
(bkz: hayat)
Facebookuna öldü farzet yazmışsın sen benim için çoktan öldün zaten ve unuttum seni o yüzden facebookuna ve twitterına her gün düzenli olarak bakmıyorum.
Agzina edeyim.
Herkese karsi sert tavrimi koruyup gardimi alan ben sana gelince yelkenleri suya indiriyor.
Zaafimsin , direnemiyorum. Umrunda olmadigini bile bile yazasim , konusasim , sesini duyasim , yuzunu goresim geliyor.
Nefret ediyorum bu durumdan .
Oysa belki biraz yuz versen hersey degisecek , uzaklasacagim .Seninle bir iliski istemiyorum , yanlis anlasilmasin . Ben sana guvenemem , kendimi de bile bile atese atamam. Ama mesela bir kerecik yuzunu gorsem , yine sokakta sen baskalariyla ben baskalariyla yururken kafami cevirdigimde seni gorsem ya?
Pardon bayım çıkaramadım afedersiniz.
neden beni bu kadar bensiz bıraktın ?
Bir daha istesende gelemeyeceğini bile bile bekliyorum. Pencereden bakınca, yada her zaman geldiğin saatte kapı zili çaldığında yada her zaman izlediğin dizinin sesleri odama geldiğinde, en sevdiğin şiirleri okuduğumda veya kitapları. kısaca seni hatırlatan herşeyi. Sanki hiç yaşamamışsın gibi varolmamışsın gibi. Sadece bekliyorum. Ama biliyorum istesende gelemeyeceksin. Yinede geleceksin diye bekliyorum.
Bu hüzne son vereceksin diye bekliyorum. Hiçbirzaman gelemeyeceğini bile bile.
Amk sabır taşı olsa çatlardı valla heaaaa.