bugün

Sende bende sosyal medyada hep birbirimizi izliyoruz ama hala tam olarak sana acilamadim seni cok seviyorum yeşil gozlum.
bi an düşündü, onun okuyabilecegi ne yazabilirim diye. sadece kalakaldım. yazamadım bişi. dökemedim kafamdakilere kelimelere. zaten ne diyebilir ki? ne desem bi anlam tasırdı artık? bilmiyorum. ve o, hiç olmadıgı bi insana dönüşürken beni kenarda bıraktı. böle bi insana ne denebilir ki? ama canı sagolsun ya.
Bu kadar sevilmek ama gram sevmemek nasil bie duygu. Nasil bir duygu o kadar sevilmeye karsi tepkisiz kalmak. Nasil bir duygu ilk mesaj atilan itiraf edilen olmak.
Kırgın ama özlemiş biriyim yine. Ama yine sana diyemiyorum birşey. Unutmaya çalışıyor gibi görünüyorum. Ah ne zor insanın bu gelgitleri.
suan onun okumasini isteseydim whatsapp tan yazardim.
Bir kadın seni seviyorsa sana aittir. Mutlaka bir fotoğrafın vardır bir yerinde odasının onu kaldırtma.. Bir kadın seni seviyorsa uyumadan önce dua ediyordur senin adınla başlayan dualar ve biten senin adınla onu susturma.. Bir kadın seni seviyorsa sana zarar veremez. Yalnız, dostum kadınlar vazgeçtikleri adamlara da acımayı beceremez bu da kalsın aklında.. Bir kadın seni seviyorsa koklayarak öper, seni seven bir kadın sevdiği kadar sarılabilirse kemiklerin kırılır. Ve bir kadın seni seviyorsa sen ne kadar güçlüysen o kadar güçlü hisseder kendini onu yanıltma.. ilk darbede yere çakılma oğlum, ilk imtihanda sınıfta kalma.. Ve asla, ama asla! Araya umutsuzluğu sokma.. Orasıdır kadının şah damarı, umudu.. Kesildiği an, vazgeçer kadın. Sevmekten, beklemekten, özlemekten..
Can havliyle, kaçar. Yakalayamazsın. Artık o kadını üstüne alınamazsın. Sahip çıkamadığın kadına hesapta soramazsın.. Kadınları bomba gibi düşün dostum yanlış kabloyu kesersen onunla birlikte sende patlarsın.. Bak birader bu hayatta her şeyi alırsın yalnız seni seven kadının yoktur fiyatı. Seni her şeye rağmen sevebilen kadını satın alamazsın.. Cüzdanın kilo kaybettikçe, sevgileri eksilen sevgililerin olur en fazla.. Falan filan sonra..
Bilirsin ya.. Sen, sen ol o kadını satma.. Bir kadın seni seviyorsa kavga eder. Hem birazdan boğazına yapışacak sanırsın, hem görürsün gözlerindeki korkuyu. Kadınlar susmaz dostum, susmuş kadın gitmiş kadındır.. Susmuş bir kadın için bitmiş bir adamsındır. Bu kadınların değişmez ve değiştirilmesi teklif bile edilemez olan maddelerinden biridir.. Kadın olmanın kuralıdır.. Bir şey daha vardır ki, kuştur kadın ve bir gökyüzü vardır her kadının. Öyle bir havan olmalı ki adamım, senden göçmediği için, onu dondurmamalısın..
Bunu bir zamanlar seni gökyüzü ilan etmiş kadının, başka bir gökyüzünde kahkaha atışını duyunca anlarsın..
http://www.youtube.com/watch?v=lLk2yFWGIjU

Sözümü tutamadim, affet.geldi yine yazilarin benim üzerime. Boynuma yapisti, birakmadi kelimelerin peşimi. Unutamadim yaptiklarini. Ne dedi basinda, sensiz ömrüm olsun..
--spoiler--
yat uyu mk
--spoiler--
Hayat sana ne kadar güzel be. Geceye kadar eğlen, 5 dakika benim yüzümden biraz karamsar ol sonra da yat uyu. Gerçekten en büyük hayalim.
kendi kendinin ağzına ediyorsun büyük bir alkışı hakediyorsun.
Beni okuduğunu söylemen de sevgini söylediğin kadar sahte mi?
Benden uzak dur goç .
(bkz: sus ve yalamaya devan et)
Alazım dün misafirler gelmiş bize bir sürü, dayımın karısı kızları kızlarının çocukları, teyzemler onların gelini kızları kızlarının da çocukları, başka tanımadığım insanlar.. Tam pislik olmuş ev, annem o kadar da temizlik yapmıştı kimse pis ev demesin diye. Anneme acıdım bütün odaları mutfağı, salonu bi güzel temizledim elektrikli süpürgeyle. Temizlerken aklımda hep sen vardın, sana da yardım etmeyi istiyorum ev işlerinde su an burada öğle ezanı okunuyor bu ezanlar şahit olsun buna, inşallah dönersin bana deniz gözlüm.
Fazla ilgi alaka bir yerini sulandırdı sanırım.
Ben şimdi sana, "ben iyi bir adam değilim, bırak, benimle uğraşma" diyeceğim. Sen diyeceksin ki "yok, sen aslında iyi bir adamsın". "Değilim diyeceğim, bu kadar kadın yanılmış olamaz." Bu kez "farklıyım" diyeceksin, "ben farklıyım." "Bunu duymuştum daha önce diyeceğim. Bende ilginç bulduğun ne varsa sana doğru çeken, virgülüne bile dokunmadan aynı şeyleri bahane edip beni terk edeceksin" diyeceğim. "Asla böyle bir şey olmayacak" diyeceksin. Gülümseyerek, "bunu da daha önce duymuştum" diyeceğim. Konuşmaya yelteneceksin. "Sus diyeceğim. Sus. Söylenebilecek her şeyi daha önce duydum." "Kendini yorma diyeceğim. Usulca kalk ve git buradan. Ve çıkarken bana bir oralet söyle. Çünkü böyle zamanlarda oralet içmek gerekir. insan keyifliyken çay, hüzünlüyken de rakı içmeli. Boktan bir tekrarı durup durup yaşıyorsa da, oralet.."
Isin gücün yok mu la? Git mantikli bisi oku.
yalnızdım
bunca yıldır yalnızdım
görmedim ki sımsıcak aşkı, sevgi telaşını
çılgın aşkını.

çaldın sen, büyük bir parça kalbimden
ağlama sana kızan yok ki tatlım
gerçek aşkı buldun sen mutlu ol yeter.
Bugün üzdüm seni kim derdi ki Sevdam birgün üzecek seni bugün anladım benim seni unutmamis olmam üzdü seni. Vazgeç artık demek kolay sende biliyorsun vazgeçemeyecek kadar sevdim seni.
Bugün üzdüm seni kim derdi ki Sevdam birgün üzecek seni bugün anladım benim seni unutmamis olmam üzdü seni. Vazgeç artık demek kolay sende biliyorsun vazgeçemeyecek kadar sevdim seni.
Düşünmek bu kadar zor olmamalı...
buse...
ben seni cem adrianın dediği gibi
Karanlığı bölen cılız bir ışık gibi..
Fırtınada çırpınan kanatlar gibi..
Islanmaktan korkmayan bir kelebek gibi
seni sevdim.. seni sevdim..

Okyanusta kağıttan bir gemi gibi..
Baharı beklemeden açan tomurcuk gibi..
Sanki ilk kez seven bir çocuk gibi..
Seni sevdim.. seni sevdim..

hatta daha fazla daha iyi daha masumca daha güzel sevdim buse...
ulan allahsız bir mesaj at. "naber" de sadece ya, ben de diyeyim ki "iyiyim senden naber", sonra sen de "benden de iyi" de tamam. yeter yani. amına koyim sen bir an bile aklımdan çıkmıyorken ben hiç yokum hayatında, hak mıdır reva mıdır bu? suçlusu sen değilsin eyvallah da, cezasını niye ben çekiyorum ağzına vurayım?
okuyom hadi yazın.
Siktir git orospu çocuğu bi kontör alamadin mi fakir.