bugün

entry'ler (207)

hatırlanan en eski anı

4,5 yaşlarında kafam yarıldı Şişli Etfal e gittik. Doktor bey geldi baktım zımba attı kafama

her yerde müslüman görmek istemiyorum

O zaman siktirip gitmen gerekir müslüman ülkesinden. Gavat.

4 buçuk g ye geçmeyen insan

Telefonum iPhone 5S köküne kadar desteklemesine rağmen geçmedim, bu gidişle de geçmeyi düşünmüyorum. Otu görseniz Borana sanacaksınız.

sevgiliye hitap biçimleri

genelde sade bir "Can'ım" iyidir ara da sırada "cancağzım, yavru" hitapta edilebilir.

pkk ye ermeni projesi diyen kütük

pekaka'ya pekeke diyen bir insanında böylesine bi başlık açması düşündürücü.

canlı bomba

En kaliteli en zararlı en risksiz iş.

kovboyunakayanat

A ov, sözlükte ilk çamuru yemişim bile. Sevindirdi ehehuhe.

markete başka market poşetiyle girmek

X marketten 10 torba ürün almış, benim kasiyer olduğum y markete gelmiş Ve bi adet Çamlıca gazoz alıp (0,99 krş indirimde ehehuhe) marketin servisini bekleyen genç kız. Ya benim gibi bi kasiyere yapma bari. Dingil o servisin tüm kontrolü bende ister Oray'a ister buraya yollarım. Sonuç bindirtmedim, tabi yersen. Bi kereye mahsus bıraktırdım evine. Şimdi mi? Her alışverişi buradan yapıyor ehehuhehe

markette 5 kuruşa üstü kalsın demek

Kasiyerim. Ciddiden iyi oluyor bırakmaya devam etsenize ehehuhe. Mesela şöyle bakın parası yetmeyen bi çocuğa ürünü verip hadi bendensin dememle sonuçlanan durum oluyor. Oysa ki o bıraktığımız 5 10 kuruşlar 5 10 lira oluyor bu sayede parası yetmeyenleri es geçiyorum hem ben Mutlu hem onlar mis. Sizde sevap kasıyorsunuz bu sayede.

erkek kasiyer

Benimdir. Ciddiyim. Aslında iş arka planda çok makara geçiyor benim gibi matrak bi müdür yardımcınız var ise tabi. Ben daha bugüne kadar iş başındayken reyoncuya beni müdüriyete çağırtıp ben aha .. yedim derken gel sigara iç diyen bi müdür görmedim. Ayrıca bayanlar ne utangaçsınız lan siz öyle. ehehuhe. Ped alırken şekilden şekle girenler o stresle fazla para verenler ohoo daha neler neler ehehuhe

uyuşturucu

En sevdiğim tabii.

ordulu kızların genel özellikleri

Memleketimin kizidir, gereginde ceker emaneti ohum ohum. Neyse varsa ordulu kiz pm atabilir.

1ölüyü geri getirebilecek olsaydın kimi getirirdin

ATATÜRK AGA..

emre isimli erkeklerin genelde ibne olması

Ne diyon la fikik.

orgazm olurken şarkı söylemek

Diyar pala "Pompalamasyon" soylenebilir.

sokak hayvanları uyutulmalıdır

Emrin olur, evladim basla bunu uyutmadan.

hala internetten alışveriş yapmayan insan

Benimdir. Elime alıp bakmadan, kalitesini gormeden sadece bi resime bakip neden alayim ki?

Edit; Bi okuyayim dedim de; Kurdugum cumlenin..

sözlük yazarlarının kullandıkları sigara markaları

Marlboro touch blue. He bazende Camel Box.

asteğmen olduğunuz birliğe ütopya semih in gelmesi

Benim timinde olursa yanagi yedi.

garsonum deyince mesajı kesen sözlük kızı

Kim lan o? Ver id' sini paralarımla tokatliyayim onu.