bugün

insanları değiştirmeye çalışma bırak herkesin ne hali varsa görsün. sen hayatını yaşa kızım çabaların sonuçsuz kalacak ve maalesef herkes yine bildiğini okuyacak.
çok çirkinsin.
çok mutsuzum lan... bok çuvalı...
kalk. toparlanan. kendine gel. sen bu değilsin unutma!
olayları akışına bırak biraz. kasma kendini lan. her şey senin kontrolünde mi olacak artist! herkes istediğini mi elde ediyor lan mal! kendini topla, dersini çalış, adam ol! hayvan olma! ibne!

kendime geldim gençler.
özgür olucam ayağına herşeyi bırakıp sap gibi kaldın, pişman değilsin ama bokunu çıkarma.
Sakın manyak bir sevgili edinme.
bırak artık şu saçını sürekli bir şeylere benzetmeyi. evden çıkmıyorsun zaten. yürü git be!
iki dakka adam ol lan biraz mantıklı ol o kolundaki kim bre lan kör müsün artık siktiri bas ama yok sen yapamazsın siktir git lan bi daha gözüm görmesin sen ....
bazen önce kendin, şu sıralar önce kendin.
ajda pekkan'ın "kendimi sakladım görmeyi bilenlere..." cümlesi benim için yazılmıştı sanki. bu yetiyor gibiydi ama bu da yalan artık. beni hangi kız sever ki?
kendini hiç düşünmeyen salak adamın tekisin.

düzenleme: abi salak olan benim size ne oluyor?

düzenleme 2: farkında olmadan 00.00'da girmişim entryi. sanırım eksiler o yüzden*, ben de ne oluyoruz dedim...
yalnızken mutlusun boşa uğraşma.
Sen böyle iyisin kizim.
kafanı sikeyim senin.
ne güzel yastığa kafanı koyar koymaz uyurdun. Neyin var bu gece?
aylardır donuk olan facebook hesabını mecburiyetten açtın. sonra tekrar donduracağında sayfa hata verdi, dakikalarca denemene rağmen olmadı. vazgeçtin açık bıraktın. birkaç saat içinde arkadaşların mesaj falan attı ve alemin gerizekalısı sen "amaaaan boşver açık kalsın bişey olmaz." dedin. sonra ne oldu? anında oyunlara falan sardın. bir haftadır kafayı yemiş gibi oyun oynuyorsun facebookta. yapman gereken daha önemli şeyler var ve sen oyunlarla, facebookla oyalanıyorsun. salaksın, aptalsın. iradeli ol ve kapat yeniden o facebook u. uzunca bir süre.

edit: dondurulmuştur. seneye görüşürüz facebook!
şurada 2 yılın kaldı otur çalış kızım sonra senden düşükler daha iyi yere gelirler. intikam alınmaz öyle. sözlük kaçmıyor bırak sözlüğü de. uludağ üniversitesine gidince herşey çok güzel olacak. O zaman ekşi bile peşinde koşacak. *
ne kadar güçsüz ve savunmasız bıraktın kendini. çok bağladın gereksizce bağlandın birilerine bir şeylere. kazandın mı peki? hayır! üzerine gidenler oldu daha fazla katlanarak hemde. ve sen ardlarından bir sigara yakıpta gururu yerle yeksan ederken mutluydu onlar, hak ettiler de üstelik.

ama sen kimsin? ne olmak istiyorsun nerede olmak istiyorsun? bunun cevabını kendine verene kadar düşünme. sus... sadece sus.
sen yine ne yapacağını bilirsin, sadece biraz sabır.
(bkz: ben bu yazıyı kedime yazdım)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
ne istediğine karar versen diyorum. Bir öylesin bir böyle. Tamam ikizlar burcu olmak zor biliyoruz ama sende abartiyorsun bazen.
hey dostum! sen gerçekten mükemmel bir adamsın.
seninle intihar etmemiz gereken konuların üstüne birkaç yeni defter alıp karalayalım ki, bırakacak bir şeyimiz olsun bahanesiyle tanıştım. beynini toparlarken kendimi bir çatı arası repliklerinde buluyorum.
- bu kimindi?
- bunu ne zaman fark ettin?
- bunu kimden aldın?
- bunu kim bıraktı?

ikili değil, çoklu ilişkilerin doğurduğu ve senin tek başına büyüttüğün gözleri düşmüş bebeklerin hatrını sorarken gözlerim dolmadı desem yalan söylerim biliyorum, yalandan nefret ettiğin için mi "bir kalbim yok" yalanını gerçeğe dönüştürdün, yoksa bu yalan seni kırdığı için mi diğer tüm yalanlardan miden bulanıyor? henüz çözemedim ve sende çözemediğim her şey, bende müthiş bir yaşama enerjisine dönüşüyor.
öylesine dolusun ki, ne zaman doğru yerine dokunsam, güzelliğini taşırıyorsun.
seni istediğin kıvama getirmek için bir buçuk ay izin istedim ve bu izni bana çıplakken verdiğin için teşekkür ederim, benimle konuşurken sakın giyinme.
benimle konuşurken asla yalan söyleme
ve
bir buçuk ayın sonunda fark edeceğiz ki,
kimseye dokunmadan öyle temizleneceğiz ki,

"iyi ki ölmemişim" diyeceksin.
sana yazdığım upuzun yazılardan farklı olarak, kısa bir not gibi düşün bunu.

gerçek olur mu bilemem ama, umarım öyle bir an gelir ki hayatında ,

kendine, sana ve ona yazdığın bütün yazılar aynı olur . 3şey tek bir cumlede, bir yazıda anlam bulabilir umarım..

bunu senin anlaman önemli, başka kimsenin değil zaten.