bugün

çok başarılı bi' yazar kardeşin cümlesi.*
Hiç bir baskı altında kalmadan' falan diye de devam edebilitesi vardır.
sözlüğün işte bu kısmını çok seviyorum istediğim gibi saçmalayabiliyorum karışan yok aptal aptal cevap verenler yok,bu başlıklar artsın hepp çook çok.
(bkz: Mahalleyimi toplucaktın) dedirten cümle.
sevgili olanlara bön bön bakmak yerine elindeki çikolata ve girdiğin asosyalizmin derinliklerinden çıksan ne güzel olur.

şu kitap listene bir göz gezdirsen arada sırada buzdolabının içinden de çıksan diyorum hani.
şu insanları umursamaya çalışsan azcık canım? Değer verip bir mesajlarına cevap yazsan,fena olmaz bence.
kimse yardım etmiyor, kendi kendime yazıp duruyorum.
dik yuru. Omuzlar geriye. Kambur olma.
uzun zamandır işsizim,uzun zamandır camel white ve tuborg kutu içiyorum. hayatımın hiçbir zamanı bu kadar umutsuz ve bitkin olduğumu hatırlamıyorum,kendime değer vermeyi bırakmış kendimden utanan bir ruh haliyle üç şehir dolaşıp durdum. aklımda sevdiğim kadınlar vardı. geldiğim zaman bir kez daha inatla cümleler kuracaktım onlara yaşadığım yerde,bir kez bile dinlemediler bende iş başvuru yaptım onlarca yere. hiçbirisi dönmedi bile,dönmeyecek.
cumartesi günü akşam olmuş ve ben hala umutsuz ve bitkinim. cebimde kırk lira para var yarın beşiktaş'ın maçı bir de. bir aydır doğru düzgün kimseyle sohbet etmiyorum sadece film izleyip kitap okuyorum iyice mallaştım galiba. hayat kaçak dövüşenlere güzel,dövüşmeyi bilenlere değil. kendime gelmek istiyorum artık. kendimden bir başka limana gitmek değil bana yanaşan gemilerin olmasını istiyorum.
bunları neden buraya yazdığımı inanın size de anlatmak isterdim ama kendim bile bilmezken size bundan bahsetmek saçmalık olur.
Gitsem ayrılık olur kalsam çöl. gülerdim ben. Artık o da yok.
Bir kez hata yaptım duyduğum azarın haddi hesabı yok, bunun iki katı iyilik yaptım, ağzını açan bile yok.
Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim.

Ey nefsim! Bil ki muhasebem (gözden geçirilen) sensin. Çünkü sen tesiri hiçbir zaman yok olmayan nefsi emmaresin.

Ey nefsim! Sahne arkasında kal ve beklentisiz ol ki melekler beni alkışlasın.
Başın yerde sürünse de ırmaklar gibi çağla. Ödül ve övgüde arka safhaya yerleş. Rüzgar ol, yüklendiğin polenleri ağaçtan ağaca taşı.

Sana kimin yeteceğini iyi bil! Ki bu ancak rabb'indir.
iyi yapmışsın. Ama pek fazla hoş olduğunu söyleyemem.
Kitap oku bence.
yeni yeni okuma yazma öğrenen bireyin başarı öyküsüdür.

aferin oğluşuma.
binicem üstüne vurucam kırbacı!
Hep laylom zamanlarında halini hatırını soranlardan yorulmadın mı be kızım!

Bir şey mi oldu, bir şeye mi ihtiyacın var diye, gece sabah farketmeden kostugun, kapılarında sabahladigin orospuların, şerefsizlerin gerçek yüzünü her geçen gün nasıl da görüyorsun hayret!

Yeter artık deyip, hala önemli bir şey vardır diye telefonlarını açmayı da bırak.

Seni seven senindir. Gerisi misafir!

Unutma...

Evet
iyilikle saflık arasındaki ince çizgiyi geçtin sanırım. Yüzüne karşı safsin diyorlar.
sevdiklerimle kavga etmek istemiyorum, etrafımdaki insanların beni kötü etkilediğini fark ettim bu yüzden hızlı bir şekilde çok insanı hayatımdan çıkarttım.

sadece samimiyetine güvendiklerim kaldı, böyle çok daha iyi, tek pişmanlığım bu süreçte beni hak eden insanların duygularına verdiğim zararlar.
seni seviyorum !
biraz olsun egoist ve düşüncesiz ol yoksa kendini bitireceksin. hak etmiyor çoğu insan, anlamıyorsun !!!