bugün

defol git ulan allahsız.

edit: yazarların göbeklerine veya göbekçiklerine söyledikleri sözlerdir.
(bkz: efes pilsenin katkılarıyla)

(bkz: link gelir bir ara)
seni seviyorum göbeğim.
Lan o kadar yuzme, basket, futbol aktivitesi yapiyorum, zaten sende bilirsin, azcik bisey kaldin. Eri, Sende kurtul bende abisi.
lan biraz eri allahsız, yemek yemiyom anasını satayım.
kimse senden hazzetmese de ben seninle hiç küsmedim. parçamsın. sevgili göbeğim, bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz. 'sen güççüksün senin göbeeen olamaz' diyenlere inat eritmiyorum seni eritemem. seninle doğdum seninle varım. hatırlanma sebebim, az daha büyü seninle biz daha kimleri korkutup kaçırcaz...
sayın kamil bey;

uzun bir birlikteliğin ardından sizinle yollarımızı ayırmaya karar verdik. müdürlük görevlerinizden kademeli olarak azledilerek 3 aylık bir süreç içinde sizinle yollarımızı ayıracağımızı üzülerek bildirmek isteriz.

verdiğiniz emeklerden ötürü teşekkür eder, kalan hayatınızda başarılar dileriz.

yönetim kurulu.

müdür benimki.
sabah uyanınca tahta gibisin iyisin hoşsunda iki lokma yemek görünce niye hindi gibi kabarıp davula dönüyorsun lan.
biraz şiş ulan, şöyle dışarı doğru sark hafifçe dikkat çek ne lan bu böyle somali vatandaşlık teklif edecek senin yüzünden kitapsız göbek... türklüğümden şüpheleniyorum artık lan, nerdesin it?!
çok tatlısın, seviyorum seni.
herkes gidiyor bir sen kalıyorsun. çok hakikatli çıktın yeminle. bırakın öpüjem nidalarıyla yanıp tutuşuyorum ama bu imkansız . dilini burnuna değdirmek kadar imkansız! *
hep eritiyorum sen yine çıkıyorsun biz ayrı dünyaların varlıklarıyız artık istenmiyorsun.
istenmediğinin farkına var ne olursun sen istenmedikçe geliyorsun sen geldikçe de ben istenmiyorum. * *
"bağımsızlığımı ilan edeyim." falan deme, aman.
benim sadık yarim.
git kendini çok sevdirmeden.
el ele verelim yok edelim seni, söz pirsing zımbırtısından yaptırcam yüzeyine, çok havalı olcak bak yeminle.
gittiğinde kına yakmak yerine piercing yaptırıcam oraya.
(bkz: git nolur git)
hayır, hayır sana ayrı nufüs kağıdı alınmasına izin veremem! derhal zayıflıyorum göbek...
ulan bi kahvaltı yaptım, bi de çekirdek çitledim günlük kalorime ulaştırdın beni amq. günün geri kalanında ne yenicek yahu. *
Seni sevmiyorum. Artık ayrılmanın vakti geldi. Ne olur anla beni. Yapamıyoruz. Ne kadar oldurmaya çalıştıysak olmadı. Anla beni nolur. istemiyorum artık seni. Bitti.