bugün

evladının ciğerini görerek acıdan inim inim inleyerek öl. hatta ölme o ayıcı sindire sindire yaşa elden ayaktan düş altına bez tutsunlar kimse ilgilenmesin kendi evinde tek başına çürüyerek öl.
22.02.2012 ben hala buradayım.
sensizliği eskitemedim.
o bahar-yaz karisimi gunlerde gecenin ikisinde üçünde elimden tutup hadi kadikoye, uskudara inelim diye cekistirdigin gunlerin tadi hala damagimda be bebek.
hayatimda kimse olmayacak demistim, olmadi, bu gidisle olmaz da zaten ya neyse ben umit yasarla bitireyim;

'Bir zamanlar sizi de sevmiştik hatırlar mısınız?
Güzelsiniz demiştik, gerçekten güzeldiniz
Her gece ayla beraber çıkardınız gökyüzüne
Gün olur güneşler doğardı aydınlığınızdan
Gözlerinizin şavkı vururdu duvarlara
Gün olur dağ rüzgarıyla gelirdiniz
insanı büyüleyen bir havanız vardı
Güzelsiniz demiştik, gerçekten güzeldiniz.'
sevgilim olmadı ki yazıyım. * ehehehhehe.
Hayat öyle garip oluyor ki her şey yolunda giderken, öyle sersemletiyor ki yaşanan olaylar insanı. Dünyanın en iyi babası olacakken, dünyanın en kötü kocası olmaya adayım şuan. Duygularım on sekiz yaşındaki bir çocuğun duyguları gibi mantığımın üzerini örtüyor. Deliler gibi koşmak istiyorum, sonra depar atmak. Sonra sadece duygularımın on sekiz yaşında olduğunu ve benimle bir bütün olmuş göbeğimin aslında depar atamayacak kadar büyük olduğunu fark ediyorum. Yirmi sekiz yaşındaysanız ve göbekliyseniz atletizm artık sadece televizyondan izleyeceğiniz bir spor.

http://mbsadam.tumblr.com...27648/zamansiz-sevme-beni
Yani artik aramasan sormasan bir huzur versen bizde rahatlasak ne dersin inan hayatimda senden daha onemli seyler var sen benim icin o son yil donumunde bittin.
değerli gördüğüm hiç bir eski sevgilim olmadı çoğunun ismini bile hatırlamıyorum amk.
yüzün hep gülsün, mutlu olursun inşallah.
ben eski sevgilime bu kadar uzun mesaj atmam değmez amk.
ilkokul 1 de ki çok eski ve ilk sevgilim emel, sırf sana yediğim çokomelden bir parça bölüp vermediğim için günlerce trip atmıştın ya bana, o zamanlardan kız milletini çözmüştüm.
gençliğimi çürüttün nalet .
Selam hilal.

Geçen gün aylin'in düğün fotoğraflarında gördüm seni. Zayıflamışsın. Umarım hasta değilsindir. Gerçi oralar çok soğuk. Hasta olmamak elde değil ki. Bebeğini de gördüm. Hayal ettiğin gibi kızıl ve Kıvırcık saçlı değil ama olsun. Sana benziyor. Yani daha güzel.

beni soracak olursan, iyiyim. ilk 3 yıl çok kötüydü ama. Sen de biliyorsun zaten. içip içip mesaj atıyordum. Bunlar için özür dilerim. Aynı zamanda da teşekkür ederim. Anlayışla karşılayıp hiçbir bok demediğin için. Kolumda halen baş harfin var. Soranlara hatanın 'h' si diyorum.

Seni unutmak, daha doğrusu senden nefret etmek için bir gazetede yazılan "aldatan kadınlar anlattı" yazı dizisini 2 yıl boyunca her gün okudum. Sadece senden değil bütün kadınlardan nefret ettim. Ne de kötü etmişim.

Sonra Hayaller kurdum. Ucu bucağı olmayan hayaller. En çok kurduğum ise; bir güvercin olup pencerende yatıp kalkmak. Seni uzaktan seyretmek. Zarar vermeden. Sadece izlemek.

Ve Şunu iyi anladım. iyi ki de ayrılmışız. Ben seni asla mutlu edemezdim. Bunu benden önce görebildiğine sevindim. Şimdi yaşadığım bu hayatı görsen ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

Son olarak senden kalan hiçbir şeyi atmadım. Sadece resimleri yaktım. Yarı türkçe ile yazdığın mektubu okuyup gülümseyebiliyorum hâlâ. Hep iyi olmanı istiyorum. Kendine çok iyi bak. He bir de zayıf olmak sana yakışmıyor. Kilo al hemen.

Öptüm.
tableti ve arabanın yedek anahtarını yolla sikecem belanı bak.
seni hala seviyorum ve sana hala aşıgım. ama sen beni çok acıttın hala acıyor.
seni unutmam gerek ve unutmaya calısıyorum. ve oluyo galiba ama unuttugum aşkım deil sevgim deil. kendime acı çektirmeyi unutuyorum.
iyi bir üniversite kazanmam gerek ve su ana dek saglam ders calìsamadım geceler seni düşünmekle gecerek.
ama artık çalısıyorum sevgilim ve gidecem.
umarım yeni sevgilin seni ùzmez. umarım hep benden mutlu olursun.
doğum günün kutlu olmasın.
Saçların dökülsün.
götün suya değmesin.
Sen varya Sen
benim ilk göz ağrimdin.
seninde amına koyim.
iyi ki hayatımdan cıkıp gitmişsin onca senelik hayatında yaptıgın tek dogru buydu.
kendisine söyleyecek söz bile bulamıyorum ki buraya yazayım. o derece iğrendirdi kendini ayak oyunlarıyla, sahtekarlıkla, ikiyüzlülükle.
Hayati yalan derler ya hah iste tam onun icin soylenmis.
http://galeri.uludagsozlu...ilime-yazd%C4%B1m-777157/
Yalancı hayatına devam mi.