bugün

entry'ler (79)

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Seni unutmaya ömrum yeter mi dön desem tersine dünya döner mi.

ohh 21 bin suriyelimiz daha oldu

Ne mutlu bize(!)

avea nın çekmediği yüzde 1 lik alan

Niyeyse o % 1 lik alan da ben nereye gitsem oraya denk geliyo galiba.

elalemin namusuna dil uzatanın namusu

Baskasina dil uzattigina gore onda yoktur zaten.

ota boka kahkaha atan laikçi kızlar

Hay sizin laikci kizlariniza ya okadar sikayetcisiniz ama hepte akil orda laikci kiz laikci kiz nasil bi kompleks nasil bi bastırilmis duygulariniz var boyle anlamis deglim.

gecenin şiiri

Darbeler yesende yüregine,
Affetmek en asil intikam..

flash tv diyince akla gelenler

Gamsızlık geliyo ülke de ne olay olursa olsun hic umursamadan sarkiya turkuye halaya devam.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Yoksun, defterimdeki yazin hic silinmedi esigimdeki ayak izin hergun gelisin gözlerimde gidisin hic bilinmedi
Varsin boyle gecsin yalancı gunler, varsin canimi yaksin yine yalnizlik seninle doluyken baktigim dünler yikar mi sandin beni bu yalanci ayrılık.
Ahmet kaya yalanci ayrılik

aşk sana benzer

Nurettin rençber- ask sana benzer
Birgün cık gel uzak yollardan benim can yarami sarmak icin cunku bir nefes ki aşk sana benzer..

sözlük yazarlarının favori arabaları

Mercedes tabiki. Adamlar ne diyo "gökteki yildizi allah,yerdekini biz yarattık.." ki gercekten hakkini veriyolar.

kadın çantasında bulunanlar

Ne bulunmaz ki..

uzak mesafe ilişkisi yaşayacaklara tavsiyeler

Yapmayin yasamayin yazik etmeyin olmuyo yok ben sevgilime guveniyorum yok bizim askimiz guclu.. hic gerek yok olmaz yani olmaz mesefeler hikaye lafi varya asil o laf hikaye.

gecenin şiiri

Sonra oturup hüngür hüngür aglasam.
Boş gecirdigim, bagirmadıgim, sustugum gunlere..

ikizler kizi

Dogum gunuymus bildirdi biraz once:) iyiki dogmus boyle neseli insanlar lazim nice mutlu yillara:D.

gecenin şiiri

Insanlar tanıdım yıldızlar gibiydi,hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi.ama ben seni, güneşi seçtim,bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

utanmadan hdp ye oy attığını söyleyen türk

Zaten oraya atabildigine göre kisiligi karakteri yeterince bozuktur ki bu tur kisilerden utanma beklemek yanlis olur.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Saatler mi yeter sanaa..

kızların bayıldığı erkek saç stilleri

Hafif dagınık.

düğünde silah atan kazmalar

dagdan inip daha sehir hayatına insanliga alisamamis tiplerdir.

geç kalmak

Her zaman yaptıgım.