bugün

ilginç bir bayandır, facebookta dönen videolardan bir garip anne oğul ilişkisinden dillere pelesenk bir söz kalmıştı, sanırım uygun düşer:
(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)
(bkz: ben bakireyim diye bağırmak)
Amında ateş olan ama onu çaktırmamaya çalışan bilim kevaşesidir.
(bkz: benim adım erol büyükburç ben saksı değilim)

(bkz: serbest çağrışım)
ben orospu değilim, sadece sikişiyorum diyen bayan gibi bişey lan bu.
(bkz: Bilim zarı)
atomlarla tatmin olmaya çalışan, olmayınca elementlere geçen, fayda etmeyince bileşik ve moleküllerde şansını deneyen kızdır. hava yerine xenon solur.
patlak olduğunu bile bile kendini savunmak kimseye belli etmemeye çalışmaktır.
bilim adamı olmuş ama hala dar kafası bir zarla gurur duymaya çalışmaktadır.
zarını yeni diktirmiş görgüsüz biri olabilir. yeni elbisesini göstermek isteyenler gibi.
cinsiyeti ile ilgili çelişkiler yaşayan kadındır, pardon kızdır.
kendisi ya bilim tarihinin en çirkin bayanıdır, kimse yaklaşmamıştır. yada meryem i tanrının döllediği gibi , kendini bilim ile dölleyerek bakire kalan bayandır.
aptal kızdır. kız ve kadın olmanın sadece bekaretle gerçekleştiğini zannediyordur. cins olarak bile adlandırılışı ; kadın ve erkektir insanların.. bu gibi insanlar 5-15 yaş arası çocuklarına falan kazara tecavüz edilse, çocuğunu sevmek isteyen ya da onlara "ne tatlı kızınız var" diyecek olan birine; " ne kızı be, kadın o" diyecektir. diyebilecek midir acaba?
pek yakında, yanında jinekologla gezebilir. ispat açısından tabii. fıttırmış baksana.
başlık sahibine de çok hoş cevapları bünyesinde barındıran biliminsanı söylemi.
(bkz: bağyan)
evlenirse, bilim kadını olduğunu söylemesi beklenecek kızdır.
kadın-kız-bayan kelimeleri, bir cümlede ancak böyle bir araya gelebilir.
bunu diyen bilim insanı olamaz. olamaz yani. ev hanımı olur ne bilim. bilim insanı olmaz.
Ne kadar mal bir düşünce yapısına sahip olduğumuz bir ülkede yaşadığımızı gösteren bir sözdür..
bu cümleyi kurmakta son derece haklı olacak, türk insanın mantığını çözmüş türk bayanıdır.
gençliğine doymamıştır.
ilimbayanı kelimesinin kullanılmasını talep edebilir.
orda iğfal edilip istenen level'e getirlebilecek insandır.
bin kere seyredip hala güldüğüm hababam sınıfı filminde perran kutman'ın canlandırdığı hürrem karakterini hatırlatan kadındır.

hürrem: çocuklar, adım hürrem, yaşım 35. ben bir kızım kız oğlan kız.
biraz vahşi biraz yabani. bozkırda açan bir çiçek gibiyim. saf
masum, küçük bir güvercin.

öğrenci: güvercine bak.

ilyas salman: yav bu karıyı kapatmalı he.

hürrem: ama başaramıyacaksınız, kimseye kendimi iğfal ettirmem, ettirmem, o kadar!

ilyas salman: yav istesende yapmayız.
bekaret vurgusu yapan bilim insanıdır. soruyu değiştirip yeniden sorarlar bu bilim basamaklarını çıkarken yalnızdınız ve kimseye vermediniz öyle mi ? çok pis kıllandım.