bugün

uludag sozluge ho$gelmi$, altinci nesil bir yazar.
tanım yapmamakta ısrar eden altıncı nesillerden olmamasını dilediğimiz yazar.
karşılaştığı 6. nesilden yazarlara sürekli aynı entryi yazan yazardır.
(#4636881)
(#4636888)
(#4636875)
(#4636877) vs.
oltama yeni takılan kanka aday adaylığından kanka mertebesine ulaşmış kişidir.sevecendir, sevilmelidir, sevmelidir.
saygılı, sıcak ve sempatik tavrı ile ailenizin yazarı. bir kalite insan, hep aranası er kişi. sözlük senden çok şey bekliyo bekido, akrabalara duyur şu ziyaretleri bitirsinler artık yahu. 03-05 nöbeti bundan gayrı senindir ellerinden öper, ben de gözlerinden.
bursada yaşanan depremi duyurduğu için sözlüğe teşekkür eden uuuser.
(bkz: #5098132)
yaşlı teyzelerin eşofman giydiklerinde cinsel organlarının nasıl göründüğünü gözlemleyen yazar!
(#5158146) numaralı entryde nasıl da enfes tanımlar yapabildiğini gözümüze sokmuş arkadaş.

büyüyünce bu moderasyonu göz doktoruna ve özel türkçe dersine götürecem, üstüne de bizzat sözlük formatı dersi verecem. eğer bir kullanıcı bu entryi gönül rahatlığıyla yazabiliyorsa o moderasyonun daha çok yolu var demektir. içinde ne olaylar olduğu bu kadar vahim bir durumda en ufak bir önem dahi arz etmez, kimseyi kandırmayın.
(bkz: #5098132) entrysi sayesinde piknik tupuyle dovulesi yazarlar kervanında yerini almıştır.
espiri kabileyeti gayet yerinde yazar..
kıllı meme yalamak zorunda kalan yazar. niye zorunda onu anlamadım, beğenmiyorsan yalama değil mi? olmadı ağda yap.
hakkında bu kadar entry girince dün gece kıllı meme yaladı sandığım kişi.

edit: tamam yalamamış, bana öyle geldi zaten.
http://www.tdk.gov.tr/TR/...49816B2EF87C42C67A356329D
ve hatta
http://ekolhocadersleri.b...zim-kurallari-konusu.html

bilmemek değil öğrenmemek ayıp diye sırtını sıvazlatacak çağı geçse de, askere giderken sünnet olan yazar edasıyla okuyacağını umuyorum. geç olsun da güç olmasın.
bugün doğum gününü kutladığımız sevgili yazarımız. nice yıllar diliyorum kendisine. Not: hediyeleriniz varsa ben teslim alayım, hani belki bana görede bişey çıkar içinden yani ne bilim.*
doğum günü kutlu olsun yazarı. *
kendisine; "hepi börtdey duyu"*demek istediğim yazar insanı.
doğum günün kutlu olsun, nice senelere yazarı. bu entry aynı zamanda hediyedir. *
yaklaşık bir yıl önce anlam veremediğim şekilde benim hesabımla sözlüğe giriş yapıp kendi doğum gününü kutlayan ve bununla kalmayıp izinsiz birkaç entry de giren dayaklık 6. nesil sözlük yazarı.*
(#11674544) sakin ol yiğenim.* ayrıca : "vay vay vay vay tosuno ağzı burnu yesino"
aşk meşk konularında dertli yazarımızdır.
narsist bir yazar.*
nick altı yaparken bile kendi reklamı yapan yazar. *
nickaltına iade-i ziyaret etmek istediğim yazar. beyefendi, azıcık yaralı, bayağı duygusal ve karizmatik bir yazar.*
(bkz: #11105386) entrysni okuyunca kaderdaşım tam aynı şeyi yaşamışız dediğim yazardır.
(#14256436)

sebebini bilmiyorum ama aşırı güldürmüştür.