bugün

1. islami bir çevrede yetişmek neden birilerine batar?
2. bir inanca mensup olmak örümcek kafalılık mıdır?
3. Bekaretini kaybetmek istememek kötü bir şey midir?
4. Alan memnun satan memnunsa burada birilerine giren çıkan nedir ?

bu sorulara cevap gerekmez. soruların kendisi yeterlidir.
Cemaat evinde kalmasina bir sey denilmemesi gereken kizdir. Kendi secimidir ama sadece bekaretini korumak icin cemaat evinde kaliyorsa, bekaretini korumak istedigi halde bunu cemaat yurdu olmadan basaramayacak oldugunu dusunmesi acziyetini gosterir.
cemaat evinde kalmayan kizlarin bekaretleri konusunda spekulasyona yol acmis mal beyanidir. o kiz bekareti cemaat evinde koruyabilecegine inaniyorsa zaten ami gotu dagitali cok olmustur. iyi ugrasiyorsunuz dalga gecelim diye de, olmuyor be. valla.
yakında bozulacak kızdır.

sakınan gö*e ne batacağı konusunda yazmayayım şimdi, ama şunu söyleyeyim, bazen içerisi dışarısından daha tehlikelidir.
Üniversite hayatını russian enstitü'den öğrenmiş olması muhtemeldir.Başka bir açıklaması yok zira üniversitede kimse kimseyi zorla domaltmaz.
gecelik ve haftalık nikahlarla abilerle yatan kızlar tanıdım.
bu şekilde ilerleyen cemaat liderliği gördüm.
kızların cv doldurur gibi kendilerini anlatan dosyalar ile görücüye çıkartıldıklarına şahit oldum.

cemaat evlerini aklamaya çalışmayın paşalar. bu gözler kulakların duyduğu neleri gördü,bu bünye "yok artık yahu!" denilen neler neler yaşadı.

sözün özü cemaat evinin bekaret koruyuculuğu gibi bir işlevi yok, aksine...
beynini sikecekler bundan haberi yok. yada var ama sanırım amı beyninden daha değerli diye düşünmüş olabilir. ne başka hayatlar var.....
acizliğini kabullenmiş ölesice kızdır.
beyinlerinin bekareti bozulmuş olmakla kalmayıp folloş edilmiş trollerin hezeyanıdır.
Her şeyi anlarım da göz göre göre galiz iftiralarda bulunmak için şerefsizliğin, soybağı bozukluğunun ne dereceye varması gerektiğini anlayamadım hala.
bekareti bozulmasın diye kendine güvenemeyen ama dört duvara * güvenebilen kızdır.
erkeklerin saçını görünce ereksiyon olduğunu düşünen kızdır aynı zamanda.
bir elma var. dışı kıpkırmızı. yemede yanında yat misali. ama kesip bakarsın içine, kurtlu, çürük birşey. onun gibi birşey.