bugün

Bir süreliğine var olan şey.
bir süre önce bekaretle türbanın ilgisini düşünmüştüm. türban takan bir hanım allah korkusu yüzünden türban takıyordur, dolayısıyla zina yapmaz ve kızlık zarı diktirme vb. hile yöntemlerine başvurmaz demiştim. sonradan aklıma bir düşünce daha geldi. türbanlı bir hanım, o türbanı aile baskısı yüzünden takıyor olabilir. aile baskısı yüzünden takıyorsa kızlık zarını diktirebilir, arkadan ilişki yapabilir, kan benzeri sıvı akıtan tabletlerden kullanabilir. yani türbanın herhangi bir garantisi yok.
Parmağımı bile sokmadım ne lan?
Yine psikolojim bozuldu.
geri kalmış toplumların gündemini fazla meşgul eden bir tabu...

biz demiyoruz ki o kucaktan bu kucağa, o kadından bu kadına gidelim...
yine bakir kalalım yine bakire olalım. bence sorun yok.. hatta güzel bile.
ama bekaretin sadece kadınlarda aranması ikiyüzlüce ve namussuzca diyorum.
evlilik öncesi cinsel münasebet yaşamış bir erkeğin namussuz olarak görülmediği yerde evlilik öncesi cinsel deneyim yaşamış kadınların da aynı şekilde namussuz olarak görülmemesi gerekir diyorum.

herkesin tercihlerine saygı duymayı öğrenen, kimsenin namusu hakkında ahkam kesmeyen toplumlar medenileşmiş toplumlardır...
bizim gibi toplumlarda bekaret üzerinden nefret suçu işlenmektedir..
kadınlara karşı, kadınların istedikleri gibi yaşama özgürlüğüne karşı bir nefret söz konusu...
aslında görebilenler için çok açık kadına karşı bir nefret söz konusudur. işin dayanak noktası aslında kadın cinsiyetidir.. insanların kadınların özgürleşmesine ve istediklerini yapabilme özgürlüklerine tahammülü yok. bekaret bunun bahanesidir... kadınların her türlü tercihine saygı duymayı öğreneceğiz. nokta...
Yazilacak
Çok önem vermediğim bir kavram. Kendim her boku yedikten sonra bakir kız arıyorum diye ortada gezmeye utanırdım.
Neden bunu kabul etmek istemiyorsunuz anlamıyorum.

Biz bakire isteyince gerici yobaz siz her istediğinizle sevişince çağdaş oluyorsunuz bu sınıflandırmayı hangi vicdanla yapıyorsunuz. Allahınız yok mu?
Kızlık zarı diye bir şey olmasaydı bile (ki bazıları olmadığını söylüyor bilmiyorum belki yoktur) bekaret-bakirelik diye bir konsept olacaktı. Ve bu yine geçmişte ve bugün taşıdığı değeri taşıyacaktı. Başkasının çocuğuna babalık yapılmaması için bir önlem olarak kullanılagelmiştir. Mirasın devri için erkeğin, çocuğun kendinden olduğundan emin olması gerekir. Bugün bile ciddi bir erkek yüzdesi, bilmeden başkasının çocuğuna babalık yapıyor.
olsa güzel olur ama çok da önemli değil.

Duzenleme: ulkemizin su anki durumunu dusundum. Kesinlikle bakire bir hatunla evlenmiycem. Tecrübeli bir hatun istiyorum.
çok fazla anlam yüklenen terim. yüklenen gereksiz anlamlardan gerçek anlam anlaşılmıyor. o derece...
küçük yapan küçük adamlar..
olur öyle kazalar, erecto yakalar.
zerre kadar önemi olmamasına rağmen erkek kesimin her boku yiyip bakire bir kadın istemesi kadar saçma olan bir zar.

Edit: eksileyen çomarlar her boku yiyip bakire kadın bekleyenler herhalde :dd
Freud'a göre kadınların ilk evliliklerinin sorunlu olup yıkılmasında, ikinci evliliklerininse sorunsuz devam etmesinde etkili olan başlıca sebeptir bekaret. Tabi bekaretin kaybedilmesinin ilk evlilikte olmasından hareketle bu genellemeye başvuruyor freud zira dönem viktorya dönemidir, evlilik dışı cinsel ilişki pek mümkün değildir.

Bekaretini kaybeden kadın, ömrü boyunca herkesten sakındığını kocasına bağışladığı için ona karşı sıkı bir bağ hissederken, yine aynı kadın bunu elinden alınmış bir değer olarak görür ve kocasına karşı bir ömür sürecek bir intikam güder. Sonuç olarak "ilk erkeğe" karşı intikam güdüsü daha ağır basar.

Bu sebeple ilk eşe karşı intikam güdüsü, ikinci eşte olmayacağı için ikinci evlilik daha sorunsuz bir evlilik olur.
bekaretimi bende satıyorum. en fazla parayı verene giderim.
not: er kişisiyim
Nedir bu takıntınız ya hep sözlükte görmek zorunda mıyız? az aşağıda bakirelik diye başlık var yarım saat önce bakirelik önemli midir vardı. işiniz gücünüz yok mu? Kafanızda ki tek soru iki bacak arası mı 1 gün görmesem adak kesicem ya.
iki bacak ve götün arasındadır yoksa iki bacağın direkt arasında yer yer hava mevcuttur.
Amacı kendini enfeksiyondan koruyamayan kız çocuklarının enfeksiyon ve mantar gibi hastalıkları kapmasını büyük ölçüde engellemek olan bir zarın ilkel islam kültürü tarafından kutsal addedilip namus zannedilmesine verilen isim.
çok önemlidir.

götünde uzay deliği oluşması sorun değil ama o kan gelecek aga.

değil mi hanzo?
namus bacak arasında değil kafad... şaka şaka. önünüze gelen erkeğe vermeyin kızlar.
son zamanların en pahalı (bkz: piyasa ürünü)
hem erkek hem kadın için geçerlidir.
önüne gelen her kızla yatma hayali kuran erkekler ve kendi isteğiyle bu işi yapmış olan kadınların önemsiz saydığı konu. herkes kendileri gibi namussuz olsun istiyorlar. namus beyindedir diyerek kendilerini kandırıyorlar. hayır tamam herkesin özgür iradesi de önemseyenlere neden bok atarsınız, gerici dersiniz anlamak zor.
temiz kalıp temiz bir eşle evlenmekten daha güzel bir şey var mı?
Azili yahudiler sikisirken araya bir deligi olan kumas koyuyorlar.
Sonuc bir suru parazitik psikotik yahudi.
anorgazmik spazmik yahudi kanciklar siktirseler sozlukte rol yapmayi birakirlar.
Bu sevimsiz kanciklari kim siker bilmiyorum.
Kimine göre namus kimine göre patlamış kimine göre öncelik Vs Vs Vs. insanlar istediği hayatı yaşamakta özgürdür. Bir sağlıkçı olarak zar meselesini namus olarak algılayamazsınız. Bunu size daha açık anlatmak isterdim de siz araştırmışsınızdır ama işinize geleni yapıyorsunuz düşünüyorsunuz. insanları bırakın da rahatça istediklerini yaşasın.
Kızlarda önemli olan şeylerden biri. Aksini iddia eden parlaktır. Net..