bugün

sevdiceği ile mutluluklar dileğimiz koyu galatasaraylı olması ile gönüllerimizi fethetmiş beşinci nesil yazar.
hoşgelmiştir.
çook geç kalmış bir hoşbulmuşumdur, saygılardır...
peşinen edit: yazar olduktan bir kaç gün sonra çaylaklığa düşmem ve daha yeni yazar olmam sebebiyle geç kalınmış bir cevapır.
(bkz: biletix)
sözlüğün yeni nesil kanlarından biri daha.

(bkz: hoş geldiniz)

sanırım kısa boylu olan yazardır. eki eki eki
kısa boyludur ama dingil değildir zira insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçecek kadar ibneleşmez.
(bkz: #3701073)
hiperaktiftir, şakacıdır, komiktir.
(#3706307)

mehmet topal'ı bir kalemde silmiş yazar. "haci naptin sen ya" demek istiyorum kendisine...
itü sözlükte de son sürat yazmakta olan nesildaş.**
#3713504 kardeşimle takas edebilir miyim diye düşündüğüm yazar.
itu sözlüğü s*ktir etsin ulu ya gelsin yazarıdır.

(bkz: gitmeeee ne olur bırakıp gitmeee)
(bkz: biz sözlüğün haykırı$larıları)
(bkz: abarttım mı ne) *
(bkz: #3734014) entrysindeki "ve" den sonra gelen kısımda yazarı çok gerçekçi gördüm, bir platonik bu kadar gerçekçi tanımlanabilirdi. *
henüz bir başlık dahi açmamıştır.

sözlüğe katkılarından dolayı teşekkür ettiğimdir. *
henüz 1 başlık dahi açmamış olmasına rağmen başlık açmak ile ukte doldurmak arasındaki farkı bilmediğini düşündüğüm yazar.
entrylerini takip ettiğim ve çok iyi bir yazar olduğunu düşündüğüm aydın insan. sözlükteki karanlık beyinlerle mücadelesine her daim saygı duyduğum.
girdiği iddiada şansı yaver gitmemiş bahtsız galatasaray taraftarı. ama en azından iddiasının arkasında, hayır öylelerini biliyoruz ki, günlerdir sözlüğe girmiyor, girince de görmesi gerekeni görünce direk kaçıyor.
uzun zaman sonra sözlüğe dönüş yapmış yazar. nerde kalmıştık ?
antu yetistirmesi oldugum kehanetinde bulunmus shipton ana yamagi yazar.
galatasaray ile ilgili verdiğim linke alınmış yazar..
bunun gibi binlerce entryi görmezden gelip iğnenin sivri ucu kendisine batınca
tanımadığı etmediği insanların espri düzeyini
sorgulamaya kalkması da ilginçtir., ilginç olduğu kadar komiktir..

komik olduğu için de bedevix'in espri yeteneğini sorgulamam bilakis saygı duyarım..

her sinirlendiği linke çocukçasına cevaplar verme huyuna bir son vermesini diler sözlük alemine selam ederim..
şehitleri reklam malzmemesi yapmamak için şehit ailelerine destek kampanyasına ezeli rakibi fenerbahçe'Nin 1/10'u oranında katılmış kulüp taraftarıdır. ayrıca doğal olarak çok severim kendisini. yanlış anlamayın büyüklerimi sayarım küçüklerimi severim ben.

(bkz: yersen)
(bkz: ben kutup ayısı olsam bu adamı takip ederdim) *
kendi safındaki sığları da görmesini tavsiye ettiğim yazardır, belki o zaman
birilerin susturucu takma vazifesi ile meşgul olmaz, uludağ sözlük'ü daha iyi yerlere getirebiliriz..

(bkz: fenerbahce turkiye kupasini kazandi)
(#4441093)
Öncelikle geçmiş olsun dediğim insandır.
Ama yazdığı entry de birçok kesime ders olmuştur.Yani bana öyle geliyor.
(#4441093) babası ağır hastaymış. allah acil şifa versin, yardımcısı olsun. kendisi de babasının bu ağır hasta döneminde oy kaygısına babasının kötü durumunu alet edebilecek kadar sözlük derdinde.. hayırlı evlat dediğin böyle olmalı. kendisinin de entry'sinde dediği gibi;

"herkesi bir anne baba yetiştirir ama belli ki bazılarını sadece çıkarıp salmışlar ortalığa!"
ergenligimle fazlaca ilgili kimse. bir de kendisi gibi sivilce patlattigimi zannediyormus. hayir bebegim, ben clearasil kullaniyorum.