bugün

zannımca kendisi türkiye'de pek çok bulunan çakma katalan barcelona taraftarından birisidir.
kendini msn de sanmakta olan yeni yazar. türkçeyi doğru yazmamakta, umarım en kısa sürede düzeltir.

diil; değil
aciyim; açayım
ben sana inanıyorum beautiful and sexy. beni ikna ettin. sonra çıkıp "yidim lan hepinizi, adım hamza, bu kucağımdaki de kendi göbeğim" desen, ben yine de inanmam, hack'lediler gül gibi kızın hesabını derim.

cep telefonu numaran +35'le başlasa da gurbetçi amcası göndermiş derim. öyle de iyi niyetli anadolu çocuğuyum işte.
odasındaki ronaldo posterlerini geceleri tırmalayan yazar tikisi.
yazım tekniklerini öğrenecek olan yazar.(#6701897)
kendisine armağan etmek istiyorum:
http://img32.yfrog.com/i/...20dbf5d9f4a4bbf56f4f.jpg/
bir de yumuşak uçlu kalem kullan *
"bir sözlük yazarı. ben bu sözlüğe vaudeville for vendetta yazıları yüzünden üye oldum. sanki herkes vaudeville for vendetta kadar iyi yazarmıs gibi bana hakaret ediyor. siz de birilerinden kötü sözler işitiyorsunuz. herkes öyle süper yazar falan değil. ben de ogreneceğim yazım tekniklerini, o zaman ben de sizin adınıza yazarım bir seyler.

purenelia uyardı, yazımı düzelttim."

şeklinde entry girmesi gereken yazar.

önce fake sandım ama fazlasıyla ikna oldum. eğer fake hesapsa dahi bu düşüncem değişmeyecek; benim gönlümde hep 21 yaşındaki selin olarak kalacak. ayrıca ben ondaki ışığı gördüm. inanıyorum bir gün en azından imla hatası yapmadan yazacak. canım.
sözlükten el ayak çekmiş yazardır. *
(bkz: entrylerinizi begenerek takip ediyorum msn var mi)* *
an itibari ile petek dinçöz'ün kareli ve mini etekli haline benzediğini düşünmekteyim.
(bkz: kuyruklu disi)
(bkz: cok doyduk yemiycez)
6. nesil silik yazar.
hızlı bir yazar. silinmemesini temenni ederdik.
niye sildiniz ulan kızı? ne güzel mesajlaşıyoduk, yarın ilan-ı aşk edecektim. her şeyi ayarlamıştım, romantik bir keman mp3'ü yollayacaktım, "birbirimizi daha yakından tanıma zamanımız gelmedi mi hınzır" diyecektim.

şimdi facebook'ta adı selin olan herkese mesaj atıyorum, "sen beautiful and sexy misin?" diye. üç tanesi "git işine sapık" minvalinde şeyler söyledi.

hayatımın kadınını elimden aldınız be vicdansız abazanlar!
"... here i am beybi" diye devam ettirmek istediğim.
(bkz: petek dinçöz şarkılarında geçen muhteşem sözler)