bugün

hayal gücü yüksek chp'lidir, o kadar yüksektir ki gülmekten alıkoyamazsınız.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur. zira yazar resimleri kendi de internete koymuştur.
chp'li olup olmadığı bilinmeyen chp'li olduğu iddia edilen chp'li. *
gerçekte böyle türbanlıların olduğu gerçekten biline, ve garip kuytu köşelerde, yanlarında herifin biriyle neler yaptıklarını da bilen bilir..

bazısı açık seçik yapar, bazısı çaktırmadan yapar. aynı bokun laciverti..
chp'li olduğumu nerden anladın be tosun, diye yakınır aynı zamanda
babaannesi de başörtülüdür muhtemelen. ve bu chp'linin babaannesinin aşağısı fotoğraftaki gibidir. öyle tahmin ediyorum bu bir tahmin sadece. hani sürekli diyorlar ya benim babaannem de başörtülü diye.

(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
ayrıca bunu sallayan trol başlık altında söylecek sözü kalmayınca özelden hakaret etmeye başlar.
Mantıktaki "yokluk" kavramına güzel bir örnek teşkil eder. içimizdeki trollerin sökün etmesine vesile olan başlıktır. Bir ihtimal, şakirtin kendisi bizzat yaptığı bu eylemi kendi tabiriyle "laikçi"lerin üzerine yıkarak kendince davasına hizmet etmektedir.
takunya libidocusumu mu ne var bide babasız olduğu kanaatine sokmaktadır.
ayıp eden chp lidir. *
o değil de adam güzel fotoşoklamış.
sonrada kendi shopladığı kızın resmini "bakın bütün başörtülüler böyle" diye övüne övüne gösteren chp lidir.

malum , chp her zaman çamur at izi kalsın partisi olagelmiştir.
bu işi yapanların bu adledilen gibi %95 inin ateist ve çoğunun chp li olduğuna kesinlikle katılmıyorum. zira aynı şekilde akp li yada şakirt diyeydi ona da inanmazdım da, ilkine hiç inanmıyorum. genelleme yapmak yanlıştır. genellemeler herzaman doğruyu yansıtmaz! bu yazdığımda bir genelleme olsa da dikkate alınmalıdır. diye düşünüyorum.

bu arada gıybet günahtır güzel kardeşim, dini müslümanlığı insanlara bu şekilde mi güzel göstermeye çalışıyorsun?
(bkz: peygamber sabrıyla entry girmek)
onun yanındaki file çoraplı teyzeciği görmezden gelmesiyle, yazara açacağın başlığı öpeyim tarzı bir yaklaşımda bulunabiliriz.
chp'ye ve chpli asil insanlara atılan bu çamuru kınadığımızı bildirdiğimizi bildiren bir zırvalamadır. *
dün bende bir tayt-bluz kombinasyonu yapmış türbanlı abla gördüm, fotoşop çok abartılmış ama buna yakın örnekleri de biz gerçek hayatta kendi gözümüzle, bizzat, alenen görüyoruz efenim.
evet. birde bunun chp li dişçi versiyonu var. bilenler bilir. valla bende izledim. adam aynı chp li ye benziyordu ya.
hanım kızımızın dişlerini fırçalıyordu.
chpli,akpli,mhpli farketmez bunu yapan şerefsizdir. insanların değerleri,namusları ile alay etmek ve onları karalamak bu kadar basit olmamalı.
bunları yapanlar gözü dönmüş şerefsizlerdir. insanlık dışına taşmış hayvanlardır.
chpli olup olmaması zerre kadar umrumda değildir zira genellemelerden hiç hoşlanmam. ama bu yapılan haysiyetsizlik, şerefsizlik, allahsızlıktır. orospu çocuğuyum demenin bir diğer şeklidir. allah sizi affetmesin diyorum, saygılar.
sapıklığın da partisi oluyormuş dedirten safsata. plajlarda bikinili kızlara musallat olanlar akp li taksim magandaları bdp li böyle gider o zaman....
öff şu ateistli-chpli işi çok sıktı kardeşim size ne onların ateistliğinden onlar zaten öbür tarafta yanacak onu eleştirmek size mi kaldı ayrıca böyle gerzek gerzek konuları tartışıp öbür gerzeklerde fotoshop yapacaklarına ülkeyi kurtarmaya baksınlar engelli kıza 6 kişi tecavüz ediyor sizin yaptıklarınıza bakın.
edit:ayrıca niye chpli oluyor.
/getir yenile iptal
bilgi başlık düzelt oylama trends başlık kategorisi
entry sayısı: 42
başlığı açan: 1adam (25.01.2012 23:51)
en son entry: türban da takarım mini etek de giyerim/#14385454 optimus (26.01.2012 19:05)
ilk entry: türban da takarım mini etek de giyerim/#14377479 letis (25.01.2012 23:53)
kategori: kategori belirle

chp'li olup olmadığı bilinemese de şu yukarda gördüğünüz arkadaştır.
(bkz: 1 adam)

madem photoshoplu resimleri yayınlayıp bir grubu karalama haysiyetsizliği,cesareti gösteriyorsun yaptığının arkasında olup açtığın başlıktan kaçmayacaksın efendi.
Yalancının amına koyayım mı da diyen chp lidir.
En başta söylemeliyim ki chp' li değilim. Lakin bence böyle şerefsizlikler insanın kalıtsal özelliklerinden gelir. Chp' ye indirgememek gerekir diye düşünüyorum.
bunu yapanın chp li olduğunu iddia etmek en az bu yapılan olay kadar ahlaksızlıktır. toplumda her çeşit insan var, kimi kapalı hanımlar gerçekten inancının gereği adam gibi kapanıyor, saygımız sonsuz onlara. ama bu tarz kapalılar da toplumda yok değil. kafayı örtüpte abartılı makyaj, açık elbiseler ya da başka inancına aykırı davranışlar yapanlar vs. bunların zaten savunulacak bir tarafı yoktur.
chp'li olduğu meçhuldür. zira her chp'li ateist değildir.
ateist olduğu meçhuldür. zira bu tür şeyleri sadece ateistler yapmaz. hem her ateistte yapmaz...
bilemedim lan şimdi. *
(bkz: cem akkılıç)
bunu yapan kişinin chp'li olup olmadığı, hangi amaca hizmet ettiği, hangi görüşü savunduğu bilinemez ancak dikkat çeken asıl şey şu ki: chp'yi korumak isteyen bazı yazarlar "demek ki o sitelere fotoğraf koyduklarına göre çok da namuslu değillermiş" diyebiliyorlar. nedir yani o siteye fotoğraf koyan herkes namussuz mu? başı açıkla kapalının namus seviyeleri başka başka mı oluyor? kendi kendinizle çelişmeyin, saçma sapan çıkarımlar üretmeyin.