bugün

bu iki yazar, başlığı / sözlüğü / yazarları bir kenara bırakıp dalarlar birbirlerine.
yok sen şunu dedin,sen bunu yazdın, şahsıma hakaret ediyor galiba, falan ve filan..

burada sözlük var.. önce başlığın hakkını ver, özel kavganı mesajlaşmalardan yap.
mecbur muyuz siz ikinizi dinlemeye ?
eglenceli iştir.

zira sozluk sıkıcıdır ve kalitesizlik sozlugu sıkmaya, boğmauya devam etmektedir.

hay amına koyayim salak salak başlıkla raçacağınıza kavga edin daha iyi?

buyrun beklerim hatta.
kalitesiz, sorunları olan yazarlardır..
ne kadar ciddi olursa olsun olayı başka yerlerde halletme becerisi ve olgunluğunu ve nihayet de aralarındaki problemi çözme başarısını gösterebilmelidirler..
Yazarlıktan çıkmış, külhan beyi moduna girmiş kişilerdir.
(basınız: uludağ modern butonu)
1 senedir sozlukte olmasina ragmen bir cok yazarla iyi iliskiler kurmus ,hic uyari almamis, hic caylak olmamis , kaliteli ama az yazi yazan yazarin ; hic tanimadigi ,tanimadigi icin de bir problemi olmayan baska birinin yanina iki de yalaka yazar alip , ilk tanimda bahsi gecen yazara ayar vermesi uzerine , kalitesiz yazarin basligina yazmasidir. bayagiligini yuzune vurmak en guzelidir aslinda. sorunlu olmalarinin sebepleri ise onlar sonradan yazdikca anlasiliyor tabi. *
3. kişiler için pal sokağı çocuğu muhabbetleri gibi gözükse de kimi zaman sabrın taşması sonucu bir anda dÂhil olunduğu görülebilen güruhtur.

haklı veya haksız, edilmiş herhangi bir hakÂret sonucu(gerek entry gerekse özel mesaj yoluyla) bir haftadan başlayan çaylaklık cezâları alınabilmektedir.
hakÂret etmeden hedefteki yazarın başlığına arka arkaya polemik soslu entry'ler girerek başlığın panayıra dönmesi ise nispeten daha hafif ama gene de cez alınmasına yol açan aykırı durumlardır.
bir iç batı anadolu türküsüdür:

başlık altında kavga eden yazarlar
yer yüzünde sizin kadar yalnızım
bi trolluk yapsan belki duyulur sesim
ben yalnızım ben yalnızım
yalnızım

el atmadığım konu kalmadı sözlükte
hangi başlığa girdimse kaldı izim
zalla geçen kendime geçmez sözüm
ben yalnızım ben yalnızım
yalnızım...

(bkz: can sıkıntısı)