bugün

orjinali; başka kadınla yatarsan haberim olmasın diyen sevgilidir.

bu kurguyu kurabilecek kadar seviyor olmasından dolayıi sevgisi ürkütür insanı.
(bkz: kopya çekmek serbest ama ben görmeyeyim)
anlayı$lı sevgilidir. erkeksin ihtiyacın bu senin ben yapamam ama sana da engel olamam ne bok yersen ye ama duymayayım diyendir. yirin onudur.
bir arkadasimin soyledigidir.
kiz evlenmeden önce birlikte olmak istemiyor. cocuk daha önce tecrube edinmis ve erkeklerin bu konuda kendilerini bir yerden sonra tutamayacagini biliyor. cocuk aldatmadi kizi bildigimiz kadariyla ama böyle de olmaz ki arkadasim. yani bazi fikirlere acigim herkes istedigini yapar bu dünyada ama aldatma dünyanın hic bir yerinde hos karsilanan bir sey degildir ki. kadin kendi hayati ve bedeniyle ilgili bazi kararlar aldı diye sevdigi erkek icin boyle bir seye katlanmak zorunda degil.
size bunu söyleyen bir kadin varsa ve siz onu aldatiyorsaniz sizi atlar zurafalar s..sin.
Göz görmeyince gönül katlanır kızıdır. Acayip geniştir, öyle böyle değil. Sevgilin lan bu senin o adam. seviyorsun sahipleniyorsun. Ama o 15 dakikalık zevk için başkasını beceriyor. he madem de yedi bu boku söylesin adam gibi yapcağımız muameleyi bilelim, o işini görürken aşkım çok yorgundun uyudun sanırım iyi geceler senii çoooook seviyorum:))) tarzı mesajlar atıp kandırıldığımızı bilmeden onu düşünerek uyumayalım( oha çok kötü lan)Özet: dürüst olun beyler.
mezhebinde hipodrom barındıran bir sevgili olabilir.
Muhtemelen yakalanmazsa zaten otomatikman haberi olmayacak sevgilidir.