bugün

emine başak şengül. yedi yıllık cnn turk muhabiri.hem alaylı hem okullu. istanbul üniversitesi iletişim fakültesi mezunu, başarılı, mütevazı, heyecanlı, tgc'den ödüllü spiker. gece görüşünü ahu ablasından almış, ne de iyi etmiştir. oğuz'la asuman'ın düğününde yaptığım iğrenç esprilere dahi tahammül eden mülayim bir insan idi, hala da öyledir...
banu güven'in kendisinin yanında ghalt ettiği muhterem ve muhteşem insan.
ekrana çıktığında dünya ile ilişkimi kesmeyi nasıl yapabiliyorsa başarabilen aşık olunası kadın spiker. gönlümde şirin payzın'ın tahtını yerle bir etmiştir.
harikulade bir haber spikeri. izlerken televizyona kitleyen kadın.
bugun ki, bugun programinda "eyvallah abi" gibi bir ses gelmistir arkadan.
evlenilecek kadının ta kendisidir.
ahu özyurt' tan bayrağı devralan, türkiye' nin en zeki ve en güzel haber spikeri. yine ahu özyurt' la birlikte politik haberleri en iyi yorumlayan ve sunan iki kadın spikerden biri.
ciddi oldukça seksileşen bir abla.
gayet hoş bir görünümü var. sesi de güzel, ekrana yakışıyor.
fakat daha çok gülümserse daha güzel olur.
ayrıca sık sık tartışma sunarken görüyoruz kendisini. eskiden haber sunuyordu hep.
pelin çift in en büyük rakibidir.
aynı üniversitede imişiz. demek her gün geçtiğim yoldaki o işveli, süslü ve şık kızlardan biri de bu abla olmuş. onunla aynı zamanda okuyup tanışmak, arkadaş olmak, taksim de kafayı çekmek, sağlam muhabbet etmek isterdim.
Ekranın çıtı pıtısı. Mimiklerini daha sık kullanmalı.
Başarılı ve düzeyli spiker.. Yalnız arada gülse filan.. Bazen çok ciddi kalıyor
cnntürk'te hafta içi öğlen haberlerini sunmaktadır.
Olum cok tatli bi kadin yahuu.

sevimlilige bak tam isirmalik.
yerli (bkz: stoya).
dün tv de denk geldim kendisine ilk defa. gayet sevimli ve hoş bir bayanmış. bacakları çok uzun gibi.
seksi kürt.
Bitiyorum. Bir gün izlemesem kötü oluyorum. Tvyi öpüyorum kendisinin yüzünden.
cnn türk televizyonu kadrolu tayyiban ablası, tamamını reisine ayırdığı öğlen kuşağı yetmemiş olsa gerek akıl çemberi uydurmasıyla akşam programında konuklarının sözlerini kesmekte. yamuk yumuk mimiklerini somurtmalarını bir ak parti temsilcisine sergilese daha hava durumu sunamaz biliyor.
Haberciliklerinden çok içlerinin Çirkinliğinin yüzlerine vurmasıyla dikkat çeken cnn spikerlerinden biridir.

Edit: ahah. Yorumları okuyunca gördüm. Bunu beğenenler de varmış. ileri derece miyoplar sanırım.
programında konuk ettiği bülent tezcan konuşurken elindeki kağıtların önüne koyduğu telefonu kurcalayan spiker.

bir de cumhurbaşkanlığı yetkileriyle yapılabilecekler anlatılırken "ama neden bir insan bunları yapma gereği duysun ki?" gibi aptalca bir soru yöneltti. bu da yetmezmiş gibi "cumhurbaşkanı halkın gözünde kötü görünmek istemez, o yüzden bu tür yetkileri olsa da kötüye kullanmaz. kullanırsa da halk bunu sandıkta cezalandırır." gibi şeyler zırvaladı.

ee o zaman neden mevcut anayasada cumhurbaşkanının vatana ihanet suçu düzenlenmiş? ülkenin başındaki kişinin dahi vatana ihanet edebileceği ihtimali göz önünde bulundurulurken sen kalkıp da "neden ülkenin başındaki kişi ülkesine ihanet etme gereği duysun ki?" der, bu kanunu kaldırırsan ülkenin varlığını nasıl garanti altına alacaksın?
demek ki bu işler "buna neden ihtiyaç duyulsun ki?" gibi aptalca düşüncelerle değil, her ihtimal göz önünde bulundurularak yapılıyormuş.
Doğruları söyleyince, putkafalar tarafından hakaret ve küfürlere maruz Kalan, güzel sunucu.
cnn türk'ün seksi sunucusu. çok güzel kadınsın ya.
Soğuk yüzlü, Sevimsiz, yandaş sunucu.