bugün

detaycı, sinirli, titiz ve real erkektir.
Kız gibi trip atıyorsun deyince erkeksi tepkiler vermeye başlıyolar.

Kız gibi diyenlere duyrulur. Deneyip görsünler.
Allah belasını versin bu burcun. Öyle bir illettir ki bu burç grubuna dahil olan erkek kıskanç, benmerkezci, tribal, psikolojik sorunları olmaya meyilli tiplerdir. Değil Sevgilisini, çevresindeki herkesi kıskanır, hep kendisi önplanda olsun ister, hep kendisiyle konuşulsun, kendisiyle ilgilenilsin ister. Öyle bir lanet burçtur bu işte.

(bkz: kendimden biliyorum)
başak burcu erkeği yok cok titizdir yok çok sever falan filan diyorlar ya yok öyle bir şey başak burcuyum tam bir odun ve çöplük gibi bir odada yaşıyorum.
istisnasız göttür.
Sümsükgiller familasindan oldugu var rivayetlerde.
birinin kalkip vur dedigi diger arkadaslarin oldurdugu gurup. ben basak mi degilim yoksa.
Aşık oldu mu bu erkek, yakanizi kurtaramazsınız.
böyle bir arkadaşın varsa boku yedindir. sevgilinden beter trip atar. (bkz: karı gibi).
Titizliğini skiim erkeğidir.
(bkz: ben değil)
onunla 1 sene 1000 seneye bedel en basitinden sade bir makarna yaparken bile neredeyse makarnalari tencereye tek tek dizecek kadar düzen manyağı.her konuya hakim (çok iyi okurlardır haklarını yemiyeyim) sizi her konuda mat eden bir tür.herşeyin en mükemmelini isterler.herşeyin...
sevmiyom lan seni mensubu olarak sevmiyom.
(bkz: bundy nin kirik kalbi)
insanlar üzerinde hakimiyet kurmayı seven ve aşırı düzenli kişiler gözlemlerime göre.
- dusunmeden konusur,
- kiricidir
- illa her sey benim dedigim gibi olsuncudur
- kendini hep hakli sanir
- tartismayi sever
- eglencelidir
- demis miydim? kiricidir
- karizmatiktir
- fazla erkektir
- sevgilisinin yaninda nasil durduguna, nasil davrandigina takar
- kiricidir

itinayla asik olunur.
Normal erkektir. Insan kategorisine girir onlar da. Onlarda issizler gibi erkekleri ayirirlar koc erkegi, kova erkegi gibi. Neticede onlar da bizim gibi insandir, onlarin da canlari vardir, onlar da aci cekerler, yaziktir, gunahtir, yapmayin..
Bunlar varya bunlar, aslında mükemmeller.

Süperiz lan biz. Ne ararsan var; zeki, romantik, kültürlü, kadın ruhundan anlayan, beyefendi...her bok var oğlum. Muhteşemiz lan. O kadar muhteşemiz ki, çoğu kadın bizi hakedemez, o yüzden hep yalnız oluruz biz ameka...neyse, beyler biz harikayız lan! (bkz: narsisizm)
aslan burcu kadınıyla bir araya gelmemesi gereken erkektir.
gece ütü yapması muhtemel burç erkeği.
bir şeye karar verirken çok zorluk çekerler.
bu onların hep mükemmeli istemesinden kaynaklanıyor.
titiziz lan biz.*
tam da bugün doğum günü olanları mevcuttur.*
eleştiri yapmayı çok seviyorum ota boka laf ediyorum ama biri beni eleştirirse gebertmek istiyorum amk.
kırıcı, kendini beğenmiş, ukala, karizmatik, erkek, kibar, yalnız, herkesle muhabbet etmekten hoşlanmayan, mükemmeliyetçi, temiz, duygusallığını pek belli edemeyen, sadık ve güven veremeyen erkeklerdir aslında güvenilmeye hakkederler orası ayrı.