bugün

çek git artık buralardan.
bırak başlık açmayı, entry girmeyi,

sadece pm den sohbet et.
her şeyin bu kadar değersiz oldugu bir dünyada biz niye varız amk?
"Bazen diyorum bazen, kadir, maymun olsam daha mı mutlu olurdum, yoksa zaten insan sıfatında bir maymunun götü müyüm?"
Adamlar'ın kendini karıştıran adam şarkısını akla getirmiştir. Sözler yanlış olabilir, affola.

Ha bana sorarsanız, bazen diyorum ki yeter lan, gidiyorum ben. Sonra oturup fizik çalışıyorum. Malum kol gibi mübarek.
ruh eşi diye bir şey gerçekten var mi.
bu devirde değil de bi 600 sene önce doğsaydım. evet.
Bir kızla ciddi düşünme vakti geldi. Her gece bacak araba yastık yorgan, kafam kolum ve sırtım için yastık kullanmaktan kurtulup sadece bir kıza sarılıp uyumak. Uzun zaman oldu. Genelde üstümde yatıyorlar sağolsunlar.
La geniş omuzluyuz tamam da bendeki de can. Hem benim kokumdan daha güzel kokan o duştan çıkan ıslak saçları öperek kurutmak.. Yok baba. Kalsın. Yeteri kadar depoladım. Fazlasını kaldıramam. Kaldirmak istemem.
Necati bırak git oğlum afrikaya. Yerlilerle muz ye amk. Playboyluk sana göre değil. Büyük bir ağırlığı var. Oysa muz yemek öyle mi? Soyuyorsun Hop yiyorsun gidiyor.
işte öyle bir şey.
hayatta bazı şeyler şey...
ne olacak gelecekte böyle başlıkları açan ergenleri hali.
Evet bazen hatta sık sık diyorum ki,
kimse kimseyi kırmasa,
şu yalan dünya daha yaşanılır olurdu herhalde.
Bi susar mısın?
Müge anlı olmasa bende kaybolacağım.
Bazen diyorum ki, ne olacak söyle gitsin. Sonra diyorum ki, söyleyince ne olacak. Sus bitsin gitsin..
Bazen diyorum ki neyse ya ne desen olmuyor zaten.
Neden başkaları yüzünden uzun zamandır kurduğun yurtdışı hayalini iptal ettin. Şimdi akıllandığın için seni tebrik ederim. Çünkü henüz geç değil. Bu sene gidebilirsin umarım.