bugün

yazarların o anki psikolojine göre tamamlanacak cümlelerdir.
bazen diyorum ki vur beline kazmayı gel bize bazı bazı.
bazen diyorum ki bu yoğurdu sarımsaklasakta mı saklasak sarımsaklamasakta mı saklasak. çok çelişkide kalıyorum işte böyle.
8. nesil yazar arkadaşımız... hoşgelişler ola.

bazen diyorum ki 1983 yılında istanbul'da doğdu. ilk ve orta dereceli okulları istanbul'da okuduktan sonra, yüksek öğrenimini uludağ üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümünde yaptı.

gençliğinde futbol da oynayan bazen diyorum ki'nin, okul takımına seçildikten sonra popülaritesi arttı; oradan da aynı hızla milli formayı sırtına geçirdi. ancak oyuna girmesiyle hakemin bitiş düdüğünü çalması arasında sadece 30 saniye olduğu için, arkadaşları onu milli futbolcu saymadılar. o da hırs yaptı, görükle kampüsündeki top sahasında efsane doksan dakikalar çıkardı. arkadaşları buna diyecek söz bulamadılar artık. onu kendi haline bıraktılar.

halen istanbul'da özel bir şirkette getir götür işlerine bakan bazen diyorum ki`, bir ara sanal alemde boy gösterdiyse de "sanalboy" olarak tanınmaktan hoşlanmadı. yeniden real aleme dönen kahramanımız, hiçbir şeyin bıraktığı yerde olmadığını gördü. artık sokakta, otlar üstünde, kampüslerde top oynamak için yaşı geçmişti. grup dağılmış, paul mc cartney kendi başına plak yapmaya kalkışmıştı. o da naapsın, yaralı bir kartal misali yuvaya döndü.

yani anlıycaanız koyu beşiktaşlıdır, hasta beşiktaşlıdır, ağır beşiktaşlıdır. dini ve siyasi görüşü hava durumuna göre değişir; hava açıksa elinde tesbihle dolaşır, hava kapalıysa putlara tapar. kahve de içer, bade de... öyle işte.

ondan sonra, kurda demişler ki, neden ensen kalın? ondan sonra o da demiş ki: kendi nickaltımı kendim girerim de ondan demiş. bu da bize ders olsun. nası bi ders? ilk ders...
kendi nickaltını kendi girmiş hoşgelmiş yazar. Beşiktaşlıysa zaten akan sular durur. Biraz geç oldu karşılama törenimIZ Ama olsun. yuvana hoş geldin kartal.
çok önemli tarihi bir olaya imza atmış yazardır. tarihe not düşüyorum:

(bkz: taşın da ateşli silah sayılması)

hayır, ödül beklemiyorum. önemli olan devletimizin doğru yolu bulmasıdır. buna katkı vermenin kıvancı bana yeter.

biz bunları kitaplarımızda yazdık!
(#14579177) bir kez daha tarihin önünden yürümüş olan yazar... kutluyorum kendisini. bi yemek de ısmarlarım ayrıca. amme hizmeti yapmış gene...

biz bunları kitaplarımızda yazdık
ki' bağlacının yakıştığı yazardır, ''bazen diyorum ki''...
hoş gelmişin gardaş.
bu saatte insanı gülme krizine sokmuş yazardır.
(#14668500) dikkate alınması gereken yazardır. adamsın.*
sen hiç konuşmasan. diye devam edebilir, bu cümlecik.
(#14728912) sen hiçbir şey deme konuştukça batıyorsun denilesi yazar.
bu adam da bir ışık hüzmesi görüyorum. entrylerine filan fazla bakmadım ama inşallah o ışık hüzmesi göte vurup ... göstermez, aklına vurur umarım.**
tdk'dan bihaber olan kardeşimiz.
bu entry (#14984646) kendisine aittir.
(bkz: #14972282)

bana yüzyüze teklif edemeyen, bu yüzden nickaltıma taşınan insan. haftalardır konuşamasakta, cicidir, severiz.
, ulan ben neyi, niye kafama takıyorum ki ?
kafama takmasam da o takılacağı yeri biliyor zaten.
kendi kendimi kapatabileyim diyorum sadece.
tjk'dan bihaber olan teyze oğlumuz.
dün oynadığı kupon ile bunu göstermiştir grand ekinoks sucuk olalı çok olmuş hala ona ganyan basıyor... olacak iş değil.
bu rüyadan bir uyansam, ah uyansam. her şey bir rüya olsa...
Bazen diyorum ki ;
''Çek git şu ülkedende verme benzinin litresine 4 küsür lira,girme işine gelene şifreleri dağıtan sınavına,bırak git it gibi çalısıpta ancak karnını doyurabilmeye yeten maaşı,gitme camiye dönecek okuluna,verme iliğini kemiğini kurutan vergiyi,kullanma götüne kazık gibi giren faturaların gelmesine sebep olan suyu elektiriği,durma kardeşin kardeşe kırdırtıldığı bu topraklarda,tanık olma hergün binlerce gencin ölümüne,durma düşünen her kafanın koparıldığı bu yerde daha fazla,görme insanlar açlıktan ölürken paranın anasını ağlatanları,milletin kıçından kan alanları.Sövme hergün ağzına sıçanın götünü yalayan garibana.Defol git buralardan''
Bazen diyorum ki; çok bazen diyorum.
bazen diyorum ki; bazı zamanları kastettiğimden... anla artık.
bazen diyorum ki; ulan twitter mı burası ne biçim başlık bu gidin orda takılın hashtag yapın.
bu yazar (#15128122) bunu da yazdı.
halkın kendisini anlamadığı yazardır. adam şurada toplumu estetik konusunda aydınlatmaya çalışırken iki dakkada analcı ilan ettiler ya...

bakın beyler yapmayın. ben bu herifi tanıyorum. onun sevdiği kadın geometrisi tamamen farklıdır. adam açılar üzerine tez hazırlıyor bugün, siz kalkmış nelerden bahsediyorsunuz ya...

ben bu ülkede yaşamak istemiyorum kardeşim!