bugün

bence gerçekten kaliteli bi oyuncu. bir fenerbahçeli olarak kıskandım bile diyebilirim. hatta galatasaray'da kendisi gibi klas umut-burak ikilisiyle muhteşem bi uyum yakalayacaklardır.
işte bu da son yıllarda büyük iş yapan galatasaray yönetiminin büyük başarıahıahuahuahuha.
ama kabul edin iyi dayandım.
ben bu adam ile karşı karşıya gelip top tepmiştim.

yanlış hatırlamıyor isem 2007 yılı idi.

o zamanlar çok yetenekli diye televizyonlara çıkıyordu yine. heh maçta sıçmıştı.

benim unutmadığım bütün takım arkadaşlarının arkasından sallayıp duruyordu. ciddi anlamda çok kendini beğenmiş biri.

o zamandan beri kendisinden nefret ederim.

umarım galatasaray'a gelmez. eğer gelir ise uzun bir süre gs'den uzak duracağım.
kendini beğenmiş tavırlarını çoğu kişinin tasvip etmediği futbolcu. ama kabul edelim adının yerinde zlatan ibrahimovic, mustafa pektemek, muhammet demir de yazsaydı bizim taraftar daha idmana bile çıkmadan eleştirmeye başlayacaktı. galatasaray taraftarındaki bu memnuniyetsizlik, tahammülsüzlük, sabırsızlık gerçekten de sinir bozucu olmaya başladı. daha yönetimin doğrulamadığı adamı bile yerden yere vurmaya başlamamız çok düşündürücü ve huzursuz edici... sahiplenmeyi öğrenmedikçe huzur bulamayacağız. 5 - 6 maç oynar, kötü oynar, eleştirirsin, anlarım da daha maça çıkmamış adamı eleştirmek nedir arkadaş ?
Kral yapmayacaksın kral olacaksın deyip anca sivas'ta oynayabilen basiretsiz.
Galatasaray'ıma yakışmayacak olan futbolcu.
Bu kadar mı düştünüz amk yöneticileri , çöpleri satacağınıza yenisini mi alıyorsunuz.
Siktir olup gidin lan takımımızdan.
türk futbolundaki gençliğin kısa bir özeti olan futbolcudur.
Kendine ve yeteneğine ihanet eden futbolcular sıralaması yapılsa sergen yalçınla üst sıralar için kapışacak topçudur. Sergen kadar yetwnekli olmasa da ihanette çok daha ileri boyuttur.. Ne de olsa " sergen attı şampiyonluk geldiiii.. "
şu anda telegol'de olan futbolcumsu.

oğlum ben hayatımda bu kadar itici yürüyen ego görmedim lan. nasıl bir şey bu.

bu adamı 40'lı yaşlarda bütün parasını yemiş. köyünde babasından otlanırken görebilirsiniz.
isviçre süper ligi takımlarından St.gallen ile 1,5 yıllığına anlaşmış santrafor.
kız istemeye, iş görüşmesine kesinlikle menajeri ile gidilmesi gereken zat-ı derbeder. st gallen'de 20 gol atsın bu menajer batuhan'ı sevilla'ya falan satar orada da 10 gol atsa yeter hoop barça. ardalı ve batuhanlı barcelona. binbeşyüz tane haber yapılır haftada yaşadın ligtv.
bu kazmayı milli takıma çağıranları önce bir alkışlayalım... kale direğinin önünden gol atamamıştı beşiktaştaydı o zamanlar ziraat türkiye kupası ankara maçı olması lazım ağlatmıştı beni sinirden..
Batuhan karadeniz, arda turandan daha yetenepuahahahahaha.

Tanım: yeteneksiz herifin teki.
Drogba olabilecek kapasiteye sahipken guiza kadar olamamıştır.
Gutiyle dalga geçmesinden başka kariyerinde bir şey hatırlayamadığım futbolcu.
serseri ve ukala tavırları yok. şımarık tavırları var. çok sevmeyin çocuğunuz da böyle olur görürsünüz ebeninizin örekesini.
(bkz: torpille futbolcu olmak)
Yerri balotelli.
Zamanında çok potansiyelliydi.Yattı, gezdi, içti.işte türk sporcularını avrupalılardan ayıran şey.Adamlar daha çok çalışıyor en iyisi olmak için bizimkiler nasıl olsa potansiyelliyim diye yatıyor.Adamlar brezilyadan barcelonaya gidiyor.Bizimkisi büyük kulüplerden şanlıurfaspora.
Mehmet ali erbil balı var adamda. Böyleleri aç kalmaz.
bi gün eskişehir de gördüm bunu ferrariden indi yanına da toplamış 4-5 tane gariban ünili kızı gönül eğlendiriyo.

karaktersiz adamın teki futbolculuğu da öyle.
Şanlıurfaspor'a transfer olmuş.

http://www.posta.com.tr/s...oldu.htm?ArticleID=359983
Bir aralar knight online oynadığı konuşulan futbolcu.
En kötü "uğur derin dondurucu" reklamında oynar ameke.
Mehmet Ali erbil balı var resmen.
kariyerini böyle rahat harcayan adam pek nadirdir.
gerçi nadir diyorum ama türkiye de yüzlerce örneği vardır böylesinin. muhammet demirciyi falanda gördü bu gözler.
neyse yani diyeceğim şu,milyonlarca insanın özendiği bir meslekten yine milyonlarca insanın özendiği hayatı yaşayacak astronomik rakamlar kazanıyorsun. buna rağmen çalışayım,karşılık vereyim duygusunu içinde barındıramıyorsun. işte bu ciddi problem.

t:şanlıurfaspora transfer olmuş futbolcu.
görsel

yeni fiziği ile bu sene adından çok söz ettireceğe benziyor * . evet.
kendisinden 7-8 yaş küçük yıldız adaylarına örnek olmalı.ama yaptıklarıyla değil yapamadıklarıyla.genç çocuklara hangi futbolcuyu örnek almamalı diye sorduklarında,bu şahıs ayrıntılı bir şekilde tarif edilmelidir.