bugün

Hala çok genç. ileride kendisinden beklenen patlamayı yapabileceğini düşünüyorum.
Bu adam yıllarca boşuna top oynamış. En bastan yorumcu olsa şimdiye 100 milyon kişi takip etmişti. Yoruma bak “taşardi.”

https://x.com/pesindeyiza...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
Çok fazla takım değiştiren bir futbolcu idi. Onu takip edemedim.
86 yıldır futbol oynayıp 296 takım değiştirmesine rağmen hala 31 yaşında olan futbolcu. bursaspor ile anlaşmak üzereymiş...
31 yaşında kulüpsüz kalıp tiktok'a düşmüş futbolcu. Tiktok'ta yayın yapıyor bu da. Tiktok'tan gelecek paraya da kadına da ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum neyin peşinde lan bu ünlüler.
15 sezonda 14 takıma imza attı. ✍

▪ Beşiktaş
▪ Eskişehirspor
▪ Trabzonspor
▪ Elazığspor
▪ Sivasspor
▪ St. Gallen
▪ Şanlıurfaspor
▪ Sakaryaspor
▪ Adana Demirspor
▪ Bandırmaspor
▪ Tuzlaspor
▪ Hekimoğlu
▪ Iğdır FK
▪ Vanspor.
Patladı zaten,kendine bakmayan adam anca amatörde oynarsa oynar.
en son ''beşiktaşın forveti ihtiyacı varsa ben burdayım'' diyordu ama biraz uzağa gitmiş.
ığdırspor'a transfer olarak kariyerinin 13. Farklı kulübüne gitmiş. "Geleceğin ibrahimoviç"inden üçüncü ligdeki ığdırspor'a.

Bu arada ibrahimoviç 40 yaşında ve şu an milan'da oynuyor.
TÜRK FUTBOL tarihinin en haşmetli forveti. 2021 survivor ünlüler takımı yarışmacısı.
kariyerin bitmesi ile beşiktaş ın ne alakası var bir araştırmak lazım.

tutunamayanlar adlı belgeselde kendisi de dile getiriyor çok büyük hatalarım var diye:

https://www.youtube.com/watch?v=k-7MYhus094

karı-kız peşinde koşmak ancak sergen gibi özel yeteneklilerin işidir. yoksa layiç gibi her ay bir sakatlık yaşarsan olmaz.

yaramıyorsa içmicen başkan.
Normalde iyi futbolcu ama yeteneğini kullanamadı.
(bkz: çocuğunuz zeki ama çalışmıyor).
Şu ülkede kendinizi bitiren topculardan biri

Diğerleri

Sercan Yıldırım
Burak Yılmaz
Okan Koç
Zafer biryol (gerçi fetocu çıktı)

Bak agbi cengize çağlara merihe
Hepsi Avrupa'nın peşinde koştuğu adamlar.

Bunlar karı kız kovalamaktan işi ciddi almamaktan eridi gitt

Not: 2021 Survivor kadrosunda kesin olacak adamlardan biri
Gizli istihbarat aldım..
Hasta ruhlunun teki olup çıkmış, paranın verdiği etkiyle kendini ve geleceğini yakmıştır, olsun önemli değil hiç yoksa en az 20 milyon tl parası vardır..

20 trilyon..
Bu çocuğun milli maçta Ermenistan'a attığı harika 2 gol vardı. Öyle şansa atılacak goller değildi.
Yemen Ekşioğlu, Beşiktaş TV'de bir konuşmasında Batuhan'ın babasının polis memuru olduğunu söylemişti. Çok uğraşmışlar, hatta evini bile taşımışlar ama bayrampaşadaki arkadaş çevresinden koparamamışlar bunu.
Yamulmuyorsam ben 9. Sınıftayken arkadaşlarla konuşuyorduk "Batuhan 18 yaşına girer girmez kamptan kaçıp bara eğlenmeye gitmiş" diye. Muhtemelen 91li.. daha 29 yaşında olsa bile şimdiden jubilesini yapmış futbolcu havası var. Oysaki deli gibi çalışsa, 3 seneye toparlasa süperligde yine 3-4 sene daha oynar. Ama kafasında bitirmiş futbolu.
Günün birinde mutlaka Survivor'a katılır. Belki de yeteneklerini orada görürüz.
--spoiler--
Batuhan Karadeniz'in konuşmalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Çok güzel goller atıyorum ama yayıncı kuruluş olmadığı için kimse izleyemiyor. Hayatımdaki en büyük yanlışı Türk milletine yaptım. A Milli Takım senelerce forvet aramayabilirdi. Bu benim hayatımdaki en büyük pişmanlığım. Getafe'ye transfer olmak için ispanya'ya gittim. Başkan çok mutlu, ben çok mutluyum. Avukat aradı, 'Batuhan 3. takımda oynayamazsın, transfer iptal' dedi. Eskişehir'de 20 dakika oynadığımı ben bile unutmuşum. Sordum avukata ne yapacağım diye, 'otur evde' dedi. Menajerim geldi, ya 'PSV ya da Ajax'a gideceksin' dedi, kabul etmedim, Eskişehirspor'a gitmek istediğimi söyledim. Akla bak, bomboş. Kimi sevdiysem terk edildim. Raul ile tokalaştıktan sonra elimi dizime sürdüm, belki bize de bulaşır diye. insanlar yanlış anladı."
--spoiler--
Türk futbolunun anakin skywalker' ı. Altyapının sadece oyuncuya yetenek değil iş ahlakı ve karaterde katması gerektiğini gösteren futbolcu.
Amatörde işi bitirecek olan bir topçu.
Futbola odaklansa şu an avrupa da üst düzey takımlarda oynardı. Fiziğine futboluna yazık etti. Karı kız kovaladıö
biyografisini yazsa bestseller listesine gireceğinden şüphem olmayan futbolcu açık ve net.
Oynadığı tüm kulüplerde kadro dışı kalmayı başarmış tek oyuncu.
sporcunun arda turan gibi olanı.
ne zeki, ne çevik ne de ahlaklı.
https://skor.sozcu.com.tr...ttigi-her-takimda-803698/

11. kez kadro dışı kalarak rekor kıran oyuncu.
istikrarı bozmamıştır.