bugün

toplamda 1560 saat oynadığım oyun.
http://www.bf2stats.net/player/74744271/

hatta tam olarak binbeşyüzaltmışsaatüçdakikaonbeşsaniye
bu oyunun yapımcılarının teker teker ağzına sıçayım. lan olm, bir oyun nasıl bu kadar güzel olur ya? sene oldu 2013 arkadaşlarla oynanabilecek daha güzel bir oyun daha yapılmadı yemin ederim. gece gece duygulandım da geldim. çok çekişmeli biten savaşlar sonrası şu müziği duyduğun anda ayağa kalkıp çığlık atasın gelir:

http://www.youtube.com/watch?v=Vf_Y59dpyWA

ya da komutanının sana bağırışı kulaklarında çınlar.

we're losing this battle. start fighting or i'll find someone who can.

ingilizceniz olmasa bile sesli okuyun aklınıza gelecektir. aklımda kalan başka ne var?

artillery firing!
operation under control!

bunlar var.

vay amınakoyayım ya. gece gece nasıl hüzünlendim. oyunu ilk oynadığımda lise 1'deydim. gerçekten yeryüzüne gelmiş geçmiş en iyi fps oyunudur. sikmişim, cod'u, sikmişim alayını. nostaljik adamım ben. eğer yapımcılar hala böyle oyunlar yapıp insanları bilgisayar başına bağlıyolarsa teker teker amlarına koyayım onların, çok ayıp ediyorlar.

tanım: efsane soundtracklere sahip efsane oyun.

not: ayrıca quake 3 arena da benim için çok önemlidir. her ne kadar capture the flag modu olsa da battlefield'ın 10'da biri anca eder. ama sıralamada bf2 ilk sırada, quake 3 arena ikinci sıradadır.

ne yapayım amk, düz adamım.

biz sevdiq mi tham severiss ;)
special ops patchi ciğerimizi dağlayan oyun. onun gibisi gelir mi bilinmez. ah o çatışmalar. ah o bayrak müdafaları.
Bayılarak başladığım tek oyun.
dünyada olabbilecek modern savaşın en iyi anlatıldığı oyun.
it dalaşında rakip arıyorum. en iyi rakibim ile 15 dk sürmüştü.
(bkz: eskidendi çok eskiden)
nereden de geldi aklınıza gece gece? duygulandım lan. mükemmel oyundu. o zamanlar herkes call of duty diye viyaklarken ben battlefield 2'yi en asi hislerimle savunurdum.

aylar sonra gelen edit: geçenlerde internet kafenin birinde gördüm ve tekrar oynama fırsatı buldum. özlemişim. *
gelmiş geçmiş en iyi multiplayer savaş simulasyonu.

şu trailer bile hala insanı etkiliyor. yenileri yapılmış olsa da aynı etkiyi bırakamadı bir türlü.

https://www.youtube.com/watch?v=xld8oi0nqes
çok uzun bir süre sıkılmadan oynadığım oyundur bf3 falanda oynamışlığım vardır ama beni bu kadar sarmamıştı , bugun tekrar girmek istedim uzun bir zaman sonra fakat ea games online serverleri kapatmış güzelim oyun yabana gitti , bi hüzünlendim açıkçası.
allah kahretsin dedirtir insana oynamak istiyorum suan bunun kadar guzel bir oyun yok ya neden kapatiyorsunuz guzel kardeşim.
battlelog üzerinden beleş indirmekte olduğum oyun. bilgisi olan yazabilirmi nedir bu revive project ? 4 gblık oyun+ patch dosyasını indirmekteyim beleşe noluyo lan?

Edit: oyun artik battlelolg uzerinden bedavadir. Indirip multiplayerde yardirabilirsiniz.
Lisede deli dehşet oynadığımız oyundu. Tankla helikopter düşürmeler, Helikopterin makinalısıyla savaş alanını dost düşman ayırmadan taramalar, uçaklarla yapılan it dalaşları... Hepsi 10 numaraydı. Yine ara sıra lise arkadaşlarımla toplanıp internet kafeye gidip oynadığımız olur.
Bad company 2 bölümünde ilk defa gerçek bir savaş sahnesi yaşattı oyunculara. Ondan sonra kaliteli modelleri peş peşe geldi zaten.
oynadığım en iyi oyunlar arasındadır.

bir çok eklenti ve yama yaparak zevkli ve savaş alanı keyfini yaşadım. tek sıkıntısı oyunu offline oynuyor olmamızdı.

neyse battfield 2 oyunu battle royal mod olarak tekrar yayınlansa piyasayı silker atar.

pubg oynuyorum ama bu oyun çıkış tarihi dikkate alındığında gerçekten muazzammış.
Hala oynadığım Efsane bir oyundur.