bugün

dota adlı şarkısıyla ün kazanan isveçli dj. klipte bütün gün dota oynayıp akşam da mekanlarda ortamın balını emerken görüldükten sonra "ulan isveç'de yaşamak varmış be" diye düşündürtmesi muhtemel şahıs.
http://www.youtube.com/watch?v=IgFwiCApH7E
now you're gone şarkısıyla iyice tanınan şarkıcı.
now you're gone ile fenalık geçirtmiştir.heryerde aynı şarkı bıktık yani.*
yeni $arkısı i miss you ile dinlenmesi gereken şahsiyet.
(bkz: aylar lie) ile 4 klip ceviren ve film tadinda klipleri olan super bir sarkıcı.
welcome to rainbow şarkısıyla ayaklarınızı yerden kesen şahsiyet.
youtube'daki nowyou're gone` şarkısının 56 milyon kez dinlendiğini gördüğümde hayrete kapıldığım dj. işin garip kısmı hep aynı kadınlar mı oynuo arkadaş kliplerinde?

ne mor u elin isveçli'sinden öğrendim ya tebrik ederim arkadaşı.
dinamik, kıpır kıpır şarkılarıyla arada bir bana genç olduğumu hatırlatan dj. *
isveç'li bir arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla gey sanatçı. şoktayım lan şu an. ardını dövdürüyormuş bildiğin.
şarkılarına söz olmayan lakin klipleri sapır sapır dökülen dj.

kızlar falan güzel dicem de o kadar bakımlı herhangi bi kıza o elbiseleri giydir yine güzel deriz %99.9'umuz.

abi o yarış ne kolpadır klipteki ya. yok artık.

bi de işin ilginci, dostlar arkadaşlar, eve dingo'nun ahırına girer gibi girmektedir. içeride biri tuvaletini mi yapıyor, duş mu alıyor, sevgilisiyle işi mi pişiriyor yok , hiç anlayış yok hemen dalıyorlar.

hadi diyelim ki ev arkadaşı falan olsun bunlar, o yüzden eve şıraak diye girebilsinler, otelli klipte arkadaşlar topluluk halde bildiğin balkondan giriyorlar içeri. nasıl bi otel lan o, havuzunu falan gördüydük, 5 yıldızlı bir şeye benziyordu fosmuş arkadaş.

bir de ortamların vazgeçilmez kızının waitress olması da acaip, ilk içki beleş olsa en az 50 $ dır o partyler o kızın haftalığı en fazla 35 $ anasını satim. nereden buluyon lan parayı? hayır elbiselerinin her ne kadar yarısı olmasa da pahalı elbiseler onlar, mango'dan almıştır kesin cicili bicili.

basshunter; bak 3 kliptir bana ters gidiyorsun, alırım hesabını. yapma böyle şeyler, güzel kardeşim.
(bkz: dota)

''bize daha inanma'' diyor girişte galiba. ya da g.tümden anladım.
asıl adı Jonas Erik Altberg olan 1984 Halmstad, isveç doğumlu dj.
botten anna şarkısını zevkle dinlediğim başarılı dj.
now you're gone'un fonzerelli remix'i bir ara radio mydonose'da çok dolanırdı.
7. nesil bir yazarmış ayrıca. *
ilginç munzurlukları olan yazardır.
bir grup güzel kadının arasında saturday'ı yorumlamaya çalışan 1984'lü yakışıklı dj.
russia privjet adı gaz şarkıyı meydana getirmiş, gey olmayan isveçli karizma dj.
isviçrenin ismaik Yk sı olduğunu düşündüğüm söz yazarı ve besteci ayrıca dj denebilir.
klipleri ilgi çekici olan * dj.
all ı ever wanted şarkısıyla kalbimde yer etmiş dj.
http://www.facebook.com/p...34&type=1&theater

isveç kahvaltısı paylaşmış kişi.

alttaki yorum da koparmıştır;

the fuck am i looking at
Sevgiliden ayrılınca now you are gone şarkısı dinlenmelidir, en azından zırlamazsınız.
oldukça başarılı bir şarkıcıdır. Now you are gone adlı parçası ulusal çapta büyük başarı sağlamıştır.