bugün

(bkz: basit kadın)
basit bir yazardan artı oy alıyorsan basit şeyler yazmışsındır denilesi yazar.
(bkz: basittir git)
yeteneğimi, buna değecek yazar değerlendirsin diyen cool yazardır. yoktur öyle bir yazar. herkes artı oy almak ister nerden geldiği önemli değildir.
"şimdi dağdaki çobanın oyuyla benim oyum bir mi tutulacak"çı yazardır.
(bkz: biri kadın mı dedi)
(bkz: dağdaki çobanla benim oyum bir mi)
(bkz: bu ne lan)
Kendini dostoyevski zanneden yazarın cümlesidir.
"basit olarak gördüğümüz yazarların artılarını ya da eksilerini sorun haline getirdiysek... O vakit hepimizdedir basitlik" denilerek basit olmayan işlere bakması tavsiye edilebilen yazardır.
(bkz: üstüne alınan alınır)
(bkz: boklunun sidikliyi kinamasi)
(bkz: kim olursan ol yine artı ver)
şimdik ben oy verirken senin benim hakkımda ne düşündüğünü düşünücem, sonra 'ya aslında ben biraz basitim lan, benden oy almak istemeyebilir' deyip artı oy atmıcam, sonra 'ya aslında yazdığı da hani komikti/güzeldi be' diye düşünüp ikilemde kalıcam sonra kafam karışıcak, ruhum sıkışıcak, vicdanımla beynim arasında çetin bir savaşa giricem, düşünücem, düşünücem ama işin içinden çıkamıcam derken bir bakmışım üzerinden dakikalar geçmiş olayın ben hala düşünüyorum. derken gene bi bakmışım düşünmekten kafayı yemişim. sende bu başlığı açarken hiç karşındakinin ruh hali ne olur diye düşünememişsin. sen basit yazarlardan oy almak istemedin diye, orda, uzakta bir basit yazar olan bendeniz, ruhumu şeytana satıp, beynimi klavye üzerinde bırakmış olucam. yani çok zor bi duruma soktun bizi bu başlığı açarak..o yüzden ne demiş büyük atalarımız:

(bkz: iki düşün bir söyle)

konuda böyle allanıp budaklanır işte. insanda kafa bırakmadınız valla..
yoğurdum ekşi diyerekten satış yapmaya çalışan esnaf arayışında olan yazar saçmalamasıdır.
(bkz: osman benim yerime sen gül)