bugün

son entrysini 26 mayıs 2015 tarihinde bir kadını tahrik etmenin püf noktaları başlığı altına giren, toplamda 2760 başlık ve 7542 entry sahibi onuncu nesil silik.

Komplo teorilerine çocuksu bir heyecan ve elbette aynı dozda cehaletle bağlı biri.
"Dünya düz, uçaklar bize siyanür yağdırıp kısırlaştırıyor, dünyanın merkezi boş orda devler yaşıyor" kabilinden zırvalara inanan hüzünlü kabileden. Şu saatten sonra düzelebileceğini sanmıyorum, sevdiklerine bol sabır.
son aktroll bükücü idi. ruhu şad mekanı cennet olsun.
adam gibi adam yazar. hoşgelmiş.
ben ''hicret'' emrine uyarak amerika ya kaçtı zannediyordum.meğer buralardaymış.
hırsızlara, arsızlara, tröllere ve de öldü diye sevinenlere inat, küllerinden doğan kahraman yazar.
sözlüğe veda ettiğini sözlükle son zamanlarda uzak kalmamdan dolayı yeni öğrendiğim üstadım. kardeşim. dostum. ondan çok şey öğrendim. öğretti. ama daha tanışıp bir kahve içmeden gitmiş kardeşimdir. yolun açık olsun.

bugün gördüğüm "akp ve hdp aynı partidir" başlığında gördüm. ben son zamanlarda entry sayımı haftada 7-8 e indirmiş biri olarak fark etmediğim için üzgünüm yoldaşım. yolun çok açık olsun. bana da yol görünüyor sanırım zaten. sağlıcakla kal.
sonunda silik yemiş , güle güle pekaka lı seni anca gidersin , mezdeke açtım göbek atıyorum.
yıkılıp giden yazar .
ara ara atışmıştık
mustafa varank a olan kininden dolayı benide sevmezdi
ne yapmalıydım amcamın oğlunu inkarmı edeyim .
ama ben akp li değilim ,trollde değilim
inanmadı
canı sağolsun
umarım aklı başına gelir paralel işlerden vazgeçer
kin tutmak bize yakışmaz
kendisine hayırlı ömürler dilerim .
şu sözlükte barınan o kadar aktroll, sapkın , seviyesiz insan varken böyle bir yazarın sözlüğü bırakması gerçekten üzüntü verici.
onuncu nesil "çaylak".
Cemaatin saygın abilerinden. Takdir edilesi yazar.
ilgi çekmek isteyen bayan yazarların zaman zaman nick altına hücum ettiği yakışıklı yazar. hak vermiyor değilim aslında. ben de kız olsam bana asılırdım mk.

görsel
sanırım troll olmaya merak salmış yazar kişisidir.
espriyle karışık ironi yaptığını falan sanıyor zaman zaman ama olmuyor be hacı, zorlama.
allah'ın müridi olan yazar. sapıklara verdiği ayarına kurban.
bi silktirin gidin rahat bırakın yazarı. her gün aynı yazarlar, biri gelip baris gucu'nun nick altına gelse de geleneksel çemkirmemizi yapsak diye bekliyor. mahalle baskısı olur diye kalabalık olarak girilen entry'ler daha sonra ard arda mesaj olmasın diye tekrar siliniyor.

la ben size nick altıma yazın diye para mı veriyorum. başka işiniz yok mu akoyim.
(#27767620)

haberci olması gerekirmiş. çarpıtma, saçmalama gırla. mektup içeriğiyle açtığı başlığın alakası yok. mektubun patates baskısıyla kaşelenmesi de ayrı komik.
tatatata dercesine entry giren yazar. yazdıklarını sırıtarak okumakta ve birçoğunu beğenmekteyim naçisane.

hobileri: akplilere yüklenmek, zall ve modlara yüklenmek, kürtlerin iran asıllı olduklarını iddia etmek...
ermeni olmayla itham edilen türk yazar. oysa türklerin ermenileri soy kırmadığını şurada ifade ederek türkleri kutsamıştır. (#27456806) maaşallah.

(bkz: ermeni soykırımı var diyen ermeni dölleri) çemkirmeci ak trollerin mutlaka uğraması gereken başlıktır.

hem vatansever, hem de mücahid yazar. hey maaşallah.
dağılın lan nick altımdan troll bozuntuları. atatürkçü bir yazar. ak trollerin, mossad ajanlarının, cia uçaklarının ve israil döllerinin rahatsız olduğu kişidir. sizi kudurtuyorsam doğru yoldayım demektir. maaşallah.
her sikime cia ve mossadı karıştıran yazar. utanmasa dinlerin mossadın eseri olduğunu beyan edicek.
pek ciddiye alınmaması gereken yazardır. dış mihraklar sanrısını bir nevi bu vatandaş da yaşamaktadır. o kadar ki akp li korkusu her yerine milim milim işlemiştir. particilik yapmıyorum ama, reklamın iyisi kötüsü olmaz kardeş, sen ve senin gibiler var olduğu sürece akp daha çok kazanır.

nicki ve dünya görüşü birbirine zıt olan yazar.
ilk olarak kaç yaşındasın diye sorarak başlamak lazım ki böyle saçma sapan şeyler yazıp, sadece ilgi çekme, kendini troll gibi gösterme çabası içine giriyorsun.

bak çocuğum troll olmak bile bir meziyet ister, yazdığın şeyler sadece birilerine rahatsızlık versin diye değildir okuyanlar bu yazar ne kadar uyuz dese bile kaliteli troller yazdıklarını okuturlar, yani kalemleri epey sağlamdır bu sebepten önce kendini edebiyata ver kendini güzelce bir geliştir. sonra buralarda amaçsız ve kalitesiz başlıklar açarak koşturmaya devam et.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/baris-gucu-771860/
Senin yüzünden ben ceza aldım... Fake olduğumu uydurdun... Asıl ceza sana verilmeli.