bugün

elimden geldiğince içinde bulunduğum toplumda insanlara bunu ufak ufak aşılamaya çalışsam da, öküz türk erkeğinin ceremesini biz çekiyoruz canım! hangi türk kızıyla yatsam öve öve bitiremiyorlar. eskilerden şikayet edip duruyorlar. ben her zevk sigaramda eskilerin başarısızlıklarını dinlemek zorunda değilim bu bir! ikincisi de aşağıda vereceğim tüyoları iyi okuyun, partnerinizi mutlu edin! salaklık yapmayın!

arkadaşlar ön sevişme şart. bunu aklınızdan çıkarmayın. kadının elinden tutunca kalkan penisinize önce bir dur demesini öğrenin. kadınlar boyunlarından, kulaklarından, meme uçlarından tahrik olurlar. kimisi sırtının öpülmesinden, kalçalarının okşanmasından ve sıkılmasından, hafif dokunuşlardan tahrik olur. artık bunu sevişmeden önce konuşursunuz zaten. ilişkiye girmeden günler öncesinde zaten hangi pozisyonlardan zevk aldığını, nelerden tahrik olduğunu sormuşsunuzdur umarım! bazı salaklar kadının nelerden hoşlandığını bilmeden hoppada fermuarı açıp girişiyor işe. olmaz öyle olmaz.

ilişki iki kişiliktir. bunu unutmayın. "gelsin o bana sakso çeksin, ooooh boynumu da yalasın, ooooh meme uçlarımı da ısırsın" değil olay. partnerinizi ne kadar tahrik ederseniz o da size o kadar saldırır. sırtınıza tırnaklarını geçiren, sevişirken partnerini kendine doğru çeken bir kadını kim istemez sorarım? öpüşürken kullandığınız dili gırtlağa sokmak için kullanmayın bakın. bunu bir çok kadından şikayet olarak duydum. fransız öpücüğü dili gırtlağa uzatmak değildir. petrol aramıyorsunuz. uyum çok önemli, ufak ısırışlar ve sevişmenin seyrine göre dillerin ortada buluşması gibi fonksiyonel çalışmalarınız olmalı. ağzını hiç açmayan bir kızla öpüşüyorsanız zaten giyin ceketinizi çıkın o evden. o kızdan hayır gelmez.

öpüşürken ellerimizi nereye koyacağız?

evet bu büyük bir sorun. çoğu erkek partnerinin pantolonuna arkadan daldırıyor elini. arkadaşım makata sürmek için mi taşıdın o eli yıllarca? ya da bazıları hemen avuçluyor memeyi. az dur be canım, birkaç dakika geçsin. azıcık nazik dokunuşlar yap, hassas noktalarına narince yaklaşmaya çalış! partneri iyice kıvama getirince eller göğüslere ve kalçalara gitmeli. yavaş yavaş, acele etmek yok. yeri gelir boynundan tutup kendinize doğru çekersiniz, yeri gelir belini kavrarsınız. ancak parmaklarınızı mutlaka hissetmeli. hissettirmelisiniz ona kuvvetinizi. kadınlar kuvvetten hoşlanır, fazlasından değil yalnız. ayarını tutturmanız önemli!

pantolonu indirir indirmez içine girmeli miyim?

bakın bunu bi unutun önce. partnerinizle ilişkiye girmeden evvel mutlaka oral diyaloğa girmelisiniz. onun iyice ıslandığına kanaat getirmeden o penisi içeri sokmuyoruz. sok-mu-yo-ruz! zevk almayan bir kadınla sevişmek size ne kadar zevk verebilir ki?

penisim 12 santim sorun olur mu?

evet olur. kullanmayı bilmiyorsan 30 santim penis de sorun olur arkadaşım. at şunu kafandan. salak mısın? sen penisinden tam randıman alıyor, tamamını kullanıyorsan ondan etkilenmeyecek kadın tanımıyorum nokta net!

göbek kısmına önem verin. oral sekse geçmeden evvel mutlaka göbek öpülmeli, dudaklar ve dillerle tahrik edilmelidir. göğüs uçları çok önemli. ufak ısırıklar ve ellerin de yardımıyla partnerinizi çileden çıkarabilirsiniz.

sonuç olarak, partneri nefes nefese bırakana kadar içeri girmiyor, vücudun çeşitli yerleriyle ilgilenilmeli. bunu aklınızdan çıkarmayın.

şimdi sevişme zamanı. cahil herifler.
apışarasına elinizi daldırın.
zekadır. kadını değil insanı tahrik etmenin püf noktası zekadır.
(bkz: haydar dümen)
Kadin asik oldugu erkegin her halinden tahrik olur. Puf noktasi asktir.
pipinize kurdele takın.
siyah ip kolye takin. tamamdir.
Ona küçük pandikler atın.
önce tahrik olacak bir kadın bulun.
http://24saatgazetesi.com/images_up/dolar.jpg
Ovune ovune yazdığın tavsiyelerde yeni bişey yok. Hatta hala aynı boyun ve ısırma hataları.

Şu boyun klisesinden vazgeçin artık. Boynundan aldığın şey seks değil erotizm değil tahrik değil gidiklanma. Gidip salak salak fırtına uflemeyin kızın boynuna.
kulak temizleme çubuğunu kıçına sokmaya çalışın. acaip tahrik olup doğduğunuza pişman eder.

edit: çubuğu önce yarısını kestiğiniz süs biberinin içine sürteceksiniz.
cillop gibi tricepsleriniz varsa hatun kişisi kendinden geçer zaten. bakın başka bir bölgeden bahsetmiyorum. bilimum kol kası ve en önemlisi de triceps.
işte bu zeka isteyen noktalardır.

gerçekten zeka ister. bırakalım trollüğü, bakınız kadın da insan, harika şeyler değil istedikleri, ne bir ferrari ne bir milyardır.

o ki o erkek öyle yapabilsin. söylemem hacılar. bazen bazı şeyleri kendisi bulsa insan daha iyi. hehe yine gizemli yine erotiğim.
gidin ona ben necip erik necip diyin ateisT olduğunuzu da soyleyin. Çok havali olacaksiniz.

Edit: kiza canim canim kirdim mi seni diye de yazabilirsiniz. Eger siz uzun uzun yazinca kiz tek kelimeyle cevap verirse siz de ona biz cok kiz tanidik ama sende bie masumluk var onsan etkilendim gibi klise bir cumle kurarsan evet kiz cok etkilenmistir.
seks hakkında Konuşun konuşmaya teşvik edin.
bir şişe bulup üstüne oturun çok seveceklerdir.

bir merak.
sabahın 06.30 unda rahat rahat uyumaktır.

çekin elinizi biraz öteye.
kızdır o kadın olsa duramazdın.

(bkz: uludağ kürkçü dükkanı)
insan olun.

o zaman bize karsi bir sansiniz olabilir.
Kırmızı kabloyu kesin kırmızı kabloyu.
lambaya püf de tokmakla.
gene halk masalları. sözlük abalarının hayalleri. (bkz: her abaza bir johny) tabi kendi sağ ellerinin.
ona limitsiz kredi kartı verin.
(bkz: hıyar yemek)

sıpaydi olup, havuclu anadaki etkilerini baz alirsak; hiyar tarlasi olan playboydur diyebiliriz.