bugün

agir kaldirmamasi gereken kadindir. kendi vucudun agir ablam, yapma etme, duser o bebek.
doğum yapıp cinsel ilişkiye girerken engelli 400 metre koşan hamile gebe kadın olma adayıdır.
eceli yaklaşmış hamile kadındır.çaylak durumuna düşürülen insanın 40 karakter yazmak zorunda olması kadar kötü durumdadır.
akla diğer spor dallarını da yapması gelir... hamileyken güreş tutan bir kadın... hoş olmaz...
tanım:olmaması gereken bir ablamız.
-videoya eklenen yazilar ayri bi güzel.
aynı anda hem hamile hem gebe olabiliyorsa barfiksi götüyle bile çeker diye düşündüren kadındır.
-yılmaz..
+söyle bebeğim.
-sana söylemem gereken birşey var.
+söyle yavrum söyle.
-yılmaz, ben test yaptırdım.
+test mi, ne testi?
-yılmaz, ben hamile gebeyim.
+ney?
-hamile gebe. karnım felan şişicek.
+hayırlısı olsun çiçeğim. yalnız madem böyle bir durum var, barfikse bir süre ara veriyoruz. di mi bebişim?
-yılmaz, neye benzeyecek çok merak ediyorum.
*
bebek ikizmiş de.
"allah vere de düşürmeye" kadını.
http://webtv.hurriyet.com...d=5&vid=614&bid=1
deli manyak aptal kadındır.
hatun isterim; böyle olsun, tuttuğunu koparsın, yanlışım oldu mu ağzıma çaksın, hizaya getirsin*. takdir edilesi...
hem hamile hem de gebe kadın. yanlış anlaşılmasın.
nescafe üçü bir arada gibi kadındır maşallah. hem hamile, hem gebe hem de barfiks çekiyor. neler yaratıyorsun yarabbim!*
hem hamile hem gebe olduğu gibi bir de barfiks çekiyor. helal olsun. yürü be bacım azimle s.çan mermeri deler arkandayım.

(bkz: bu ne biçim başlık)
hükümet gibi kadındır. bu sağlıklı yaşam tercihiyle bir futbolcu doğurur.
hem hamile kalıp hem gebe olmayı başarmış, üstüne bir de barfiks çekebilen üstün nitelikli insan evladı * .
bir beden eğitimi öğretmeni ve milli sporcu olan annemin karnında ben varken basketbol maçında ribaund alması gibi eylemlerine alışık olduğumdan olsa gerek, şaşırmadığım kadındır.
çocuğunu sporcu olarak çıkaracak kadındır.
Barfiks çeken kadın bebeğini sıçarak hayatına son verdi.