bugün

Hayatında Böcek bile incitmeyen, dogaya zarar vermesin diye plastik poset bile kullanmayan bir insana yapılan kahramanca girişim.

Mutlu musunuz lan gücü ancak masumlara yeten popülist sosyal medya popileri?
millete atarlanmadan önce güvenliğini sağlaması gerektiği gerçeğini göstermiş olaydır.

sen kıbrıs'tan millete atıp tutacaksın halk da aa ne güzel etmişsin demeyecek. söyledikleri yanlış değil gayet haklı ama işte söz var söz var.

bokunda boğul ne demek hemşerim?
arkadaş tamam benimde hoşuma gitmedi söylediği laflar ama nedense 2 askeri yakılmış, düzenli olarak haftada 30 küsür kişinin katledildiği ülkede herhalde yapacağım en ezikce hareket bu adama saldırmak olurdu.
toplu şekilde bir adama saldırmak delikanlılık mı ulan? sizin gibi koyunlara burdan sesleniyorum bu eylemi gerçekleştirenlerden biri bunu okuyorsa toplanıp gelin de bir güzel ananızı sikelim. yer ve zamanı mesaj atın.
aptallıktır. ulan adam vatan hainiyken kahraman oluyor sizin yüzünüzden.

ama şöyle birşey de var; hukuk yoluna gitsen dokunan yanar , kaba kuvvete gitsen bokunda boğul tepkisi görüyorsun. ama bokunda boğul diyince üstad burada ne demek istemiş kim bilir modunda binlerce angut türüyor. yahu bıkmadınız mı gariban kesimle uğraşmaktan? kabul edin hepimiz o gariban kesimin bağrından koptuk da geldik.
bok böceklerinin saldırısına uğramış, çook yazık. ülkem adına bu insanlar yüzünden üzülüyorum. beyinsiz çomar sürüleri sizi.

lan şu hükümetten bilmem kaç kişi bizimle dalga geçti, aşağıladı, bu ülke için ölen gençleri hor gördü, çocuklarımıza tecavüz edildi dinci vakıflarda ve kuran kurslarında, yatılı okulda okumaya mecbur bırakılan kızlar kilitli yangın merdiveninden kaçamayıp yanarak öldüler ve siz hiçbirine bu tepkiyi göstermediniz aşağılık sürüngenler sizi. bokunda boğulmaya mahkum olduğunu ispatladın geri zekalı embesil sürüsü.

bu ülkede bir doğrulardan hoşlanmayan yaratık sürüsü olduğunu görmemizi sağlayan talihsiz olaydır. allah sonumuzu hayır eyler inşallah.
dindar ve de kindar nesil yetiştirmek için yanıp tutuşanlar, mutlu musunuz?
vay ibneler. (dayağı atanlar mecazen, yiyen harbiden)
Ünlü olmak demek halk tarafından tanınmak ve takip edilmek demektir. Bu tür insanların da özellikle ülkenin hassas dönemlerinde haklı olsa bile ağızlarından çıkana dikkat etmesi hatta olumlu yönde yönlendirmesi gerekir. Bu tarz olayları desteklemiyorum tabii ancak dünkü videosu ile bu durumu kendi doğurmuştur, kaldı ki bu ülkenin vatandaşlarını tanımıyor olması da mümkün değildir.
saldırıyla alakalı attığı tweet te resmen provokatör olduğunu belli etmiştir. mekanın sahibinin ve çalışanlarının alevi olduğunu gelen saldırganın ise sünni olduğunu söylüyor. bak sen şu orospu çocuğunun attığı tweet e. biraz zekasını kullanan ortadaki provokasyonu farkeder.

diyelim bu provokatör değil.... valla hayatında karıncayı incitmemiştir carttır curttur beni alakadar etmez. kimse 80 milyona öyle hitap edemez. valla videodan da bi b*k anlamadım. dayak yedi mi yemedi mi belli değil.
Halk hıncını kimden alacağını bilmiyor etrafta kimse yok çünkü bunun gibi şaklabanları da halk hıncını çıkartsın diye iyice hedef ediyorlar normal böyle olması.
dayak göremedim videoda. ama adam dayaklık o ayrı.
Bu cengaver, denyo, güya onurlu duruşlarını, kıçı yırtık çocuk haberleri ayyuka çıktığında gösterebilselermiş keşke...
Gücünüzü, erkekliğinizi, pehlivanlığınızı türlü kepazelikler ve vehametler yaşandığında görebilseydik keşke.
Gücünüz, bu adama yetti di mi?
Dayak bir vehamettir ve ancak zavallı, karanlık zihniyetlerin işidir.
Utanmayan, arlanmayan, kanun nizam tanımayan, boş beleş erdemsiz adam işidir.!!!
Bacağını kaldırıp ıkınır gibi yapsın şimdi.
doğruları söylediği için rahatsız olmuşlar demek ki. o erkekliğinizi gidin götünüz yiyorsa asker yakan işid'e, devleti soyan şerefsizlere, ülkeyi bölen vatan hainlerine gösterin. gerçi korumalardan yaklaşamazsınız. sadece allahtan korktukları için korumasız çıkamayan şerefsizlere gidin erkeklik yapın hadi.
milletin amına koyacağız diyenlere ses çıkarmayıp bu adamı dövmek ?
işte bunu bir düşünün derim .
görsel
ya ben bişey i anlamadım özet geçerseniz şimdi iki sene öncesine kadar ülkenin başbakan yardımcısı terörist başına "sayın" diyordu ve sınırda otobüslerin üstünde teröristler ülkemize girdi bunlar kanımıza dokunmamıştı. şimdi bir terzinin dedikleri mi kanımıza dokundu?
sitem etmiş lan adam sitem. bu kadar zor mu anlamak? bu ülkede neler oldu neler. birileri tepemizden bombalar yağdırdı, onlarca çocuk tecavüze uğradı, daha dün bir cemaat yurdunda küçücük kızlar yandı...

daha fenası ölüyoruz beşer onar.

hangi sorumluyu dövdünüz. kime hesap sordunuz. memleket sevginiz barbaros şansal iki laf edince mi kabardı? ne manyaklara kaldık arkadaş.
böylece ülkedeki bütün sorunlar hallolmuştur..

bravo.. kimsenin üretemeyeceği bir çözümü üretmişler yine..

ve terör bitti..
Büyük bir güvenlik açığı göstergesi ya da açık bir provokasyondur. Aprona öyle elinizi kolunuzu sallayarak giremezsiniz. Zilyon tane prosedürü var oraya giriş kartı almanın. Bu adamlar öylesine girip protesto edebiliyorsa, meydanlarda patlayan bombalara alınan güvenlik önlemi açıkça ortada. Ha eğer birileri göz yumduysa bu da açıkça provokasyondur.
bazı hareketlerini ben de sevmem

her sevmediğin adamı dövecen mi lan at kafası

bu neyin kafası

otobüsteki kıza uçan tekme atanı niye görmemiş

bu civan mertler.

bu görüntüleri alır

memleketin alehinde de bir güzel de kullanır

en çok kimin karlı çıktığını görürsün.
sen, ensar vakfı yöneticisine tekme atmazsın. niye ? çünkü senden diye.
sen, süleymancılara tepki göstermezsin. peki niye ? çünkü seni yalıyorlar.
sen , halka piç diyene tepki göstermezsin. * peki neden ? arkalarında dış güçler var.
sen, barbaros şansal'ı öldüresiye döversin. peki niye ? çünkü elinde güç barındırmadığı için ve senden olmadığı için.

işte (bkz: yeni türkiye insanı) !
ne kadar da adaletliler(!) öyle , canlarım(!) ya .
güce falan taptıkları da yok (!)
ne şeker(!) şeyler öyle !

not: barbaros şansal'ı eleştirenlerden biriyim.
yani sadece aşırı derecede kaşınan bir insan bugünlerde bokunda boğul türkiye diye video çekip bunu paylaşırdı.

belki de gündeme gelmek istedi bu yumuşak ruhlu arkadaşımız, bilmiyorum.

e sen kaşınırsan, bu insanlar da seni kaşır. istediğin kadar tasvip et ya da etme.

ülke zaten diken üstünde, insanlar patlamaya yer arıyor..kendini hedef gösterme barbaros, yapma bunu barbaros!
vatan sevdalıları otobüste kıza tekme atanı nasıl görmemişler ?
ya bu milletin amına koyacaz diyeni ?
göz doktoruna mı gitmişler.
lastik çekme olayı olmuş bu bildiğin. adamlar istediği yöne çekmiş yine. niye şaşıralim ki her zamanki gibi gücü yeten yetene...
vatan sevdalısı dangalak
vatanı şimdi nasıl bir soruna soktuğunun farkındamısın
bu görüntüyü sadece sen görmedin bütün dünya gördü.

bu milletin amına koyan nerede

eeeyyyyyyyy va tan sev daa lı sııııııııığğğğğğğğğ.