bugün

nitrifikasyon bakterileri ile pek bir haşır neşir olan insandır.
Kendisine Susam sokağından rubber ducky adlı şarkı ithaf edilesice kişidir.
kafayı pudralayıp taramakla sonuçlanabilir.deneyin ve görün.
girdikten sonra da çıkmak bilmemesi muhtemel olan insandır.
şu an benim bulunduğum durum. bilgisayarın başından kalkabilirsem duşa gircem. girdim mi de çıkmak bilmeyeceğim.
girmesi zordur. çıkması da zordur. girdi mi çıkmaz. çıkmamışsa girmez. *
bütün gece saçma sapan şeylerle uğraşıp banyoya giremeyen insanın, saatin geç olması ve kaloriferlerin sönmesiyle ortada kalması sonucu olabilir. bu durum, herkesin başına gelebilir, "amaaaan, birşey olmaz, yarın sabah duşa girerim." şeklinde bir cümleyle özetlenebilir.
ortaçağdan kalmış bir avrupalıdır.
havaların soğumasıyla beraber içimizde uyanan canavar. an itibariyle derdime tercüman olmuş, şevkimi kırmış başlık.
daha vahimi de vardır:

(bkz: giyinmeye üşenen insan)
(bkz: biri beni mi çağırdı)
(bkz: bonus kafalar)
(bkz: o hikayedeki mal benim)
(bkz: 31 den 31 e banyo yapan insan)
kokmuyorsam sorun yok diyen insandır.

edit: 52 gün banyo yapmadım ordan biliyorum
eskiden sahip edindiğim bir huydu. banyo yapmamak için çeşitli sebeplerim vardı. banyo ile ilgili radikal değişiklikler oldukça yıkanma zevkim arttı ve günlük duşumu alan, mis gibi kokan bir insanoğluyum.
gelsin adanada iki gün yaşasın bakalım çıkıyor mu banyodan.
ter kokan insandır, toplu taşım araçlarına binmesi yasaklanmalıdır.
temizliğin imandan gelmesini bekleyen insandır. *
tüm günlerini evde geçiren sosyalleşmeye ortam, vakit bulamayan insanların içinde olduğu hede. böyle bir durumda banyoya ne gerek vardır ki ey yazarlar, tüm günlerini evde tek başına geçirdikten sonra.
(bkz: depresyona girmek)
az önce halı saha maçından gelmiş insandır.
yemekten sonra çöken ağırlık yüzünden yapamayan oruçlu biri olabilir.
az önce bir postasını atmış insandır.
kışın en soğuk havalarda bile her gün banyo yapmasına rağmen şu ultra sıcak yaz günlerinde kolunu kaldırmaya bile hali olmadığı için üşenen insan olabilir. *
şu anda isiliklerini kaşımakta olandır.