bugün

kendisini kablosuz ağ zanneden sevgilidir. muhtemelen erkeğine sensiz yapamam ki ben sen olmazsan yaşayamam dedirtmek istiyordur.
'o zaman sen ne ayaksın ula' denilmelidir. 'neden beni oyalıyorsun, benden ne istiyorsun' gibi cümleleri layığıyla sarfedebilirsiniz. vurun kahpeye!!!!
ilişkinin ciddi olmadığını söylemiş ve her an senden ayrılabilirim demek istemiştir öyle sevgilide olmaz öyle ilişkide. *
Sarı ışıkta da durmasını bilen sevgilidir. ilerde olacakları tahmin eder. Önlemini alır.
sana ne bu can benim,
sana ne bu kalp benim,
gözlerim yansa da,
acıyan bu can benim..

denilesi sevgilidir. ona nedir ulen.
bu lafın altından "beni sevme, bana güvenme" de diyen sevgilidir. istediğini verip**** hemen oradan uzaklaşacaksın. dengesiz bir insandır o, aptaldır, namerttir.
kendisi başkasına bağlı olan sevgilidir.
o zaman neden sevgiliyiz dedirten sitemdir.
(bkz: Yasak aşk)
uyurken halatla soyledigi kisiyle birbirine baglanilasidir.
eğlenilecek sevgilidir.
sevmiyordur. siksen sevmeyecektir.
gideceği belli yol yapıyor tabi ki.
dengesiz olduğunu ve her an gidebileceğini bilir. karşısındakini uyaracak kadar iyi niyetlidir. tarafımdan kullanılmaktadır.
eleman ayrılmayı düşünüyordur inceden, bunu duyduktan sonra B planını kurgulamak gerekir.
niyetini kibarca belli edendir.
bok mu var bende der sonra. hic sicmiyormus gibi konusur. halbuki unutmadigini biliyorum, o gunu beni dershanenin onunde gorunce mutluluktan havalara uctugunu.
ben psikopat mıyım amk, ne işim var sana bağlanıp diyerek ensesine tokadı basarak kafasını masaya vurmak gerekir bu sevgilinin. istediği cevabı almış olacaktır. bağlanmakmış. bak yine sinirlendirdi beni elim ayağım titriyor.
siktirgit lan o zaman denilesi sevgilidir.
bu ifadeyi kullanan biri affedersiniz, ama siktirsin gitsin. bundan değil sevgili, insan bile olmaz. kendini kaf dağının tepesinde sanan, ancak bit kadar değeri olmayan bir organizmadan başka bir şey değildir.

mesele bağlanıp bağlanmama da değil üstelik. kişinin böylesine kendini tam anlamıyla bir bok sanmasıyla alakalı. adına sevgili denen kişide sevgi olmalı, naiflik olmalı. kibir asla.
kendine güvenmeyen sevgilidir. öyle hemen piç, hovarda diye itin götüne sokmamak lazım*. özgüvensiz de değildir yanlış anlaşılmasın. seviyordur da bu. kendine bağlanan sevgilisini memnun edemeyecek oluşuna sitem ediyordur aslında. kendi boktan ruh haline kızıyordur da çaktırmadan uzaklaştırıyordur sevgiliyi. aslında bu bir test sürüşüdür aynı zamanda. götüne gerçekten güvenenler geçer bunu ve onu geçen de bu zırzobun gözünde bağlanmayı hakeder. bağlansın der artık. sever, seviyordur zaten. ve sevdiği için uğraşır.

yüreğine güvenmeyenlerin, yüreği olmayanlardan korunmak için kullandıkları bir kalkan gibi bir şey.
(bkz: bana bağlama diyen sevgili)**
Sana 2 hafta sonra tekmeyi koyacam , bana güvenme Yasemin demek istiyordur, bu kızımızın bu hiyardan acilen ayrılması gerekir, sonra bizi çağırsın ıslak odunla basalım evini sozluk olarak!
kendini bir bok sanan sevgilidir. muhtemelen seni de bir bok olarak göremiyordur.
- bağlanma bana!
+ neden?
- wi-fi şifresini unuttum çünkü!