bugün

hayatının merkezine onu koymanı istemeyen sevgilidir. seni sevmeyendir. ağzına yüzüne sıçılası götün tekidir*. kadın/erkek farketmez. derhal uzaklaşılmalı bulunduğu yerden. çok seviyorum ama denmemeli. sevmiyor işte anlamalısın. acı çekme daha fazla.
(bkz: Can yücel-Bağlanmayacaksın)
tamam lan denilerek yanından uzaklaşıp bağlanılacak yeni bir sevgili bulunulmalı.
"sevgili" değildir o. kullanıyordur sizi bir şeyler için. hemen en yakınınızdaki kürekle ağzının üzerine vurup oradan uzaklaşın.
muhtemelen çok kalmıcam yanında haberin olsunun bi versiyonunu kullanan sevgilidir.
ben seni sevmiyorum diyendir, satır arasında tabi. aslında pek de satır arası değil lan! alenen söylüyordur da siz anlamak istiyorsunuzdur. 'bana bağlanma' dediğinde ikiletmeden dediği yapılmalıdır.
çakabildiğin kadar çakıp, bırakılması gereken sevgilidir.
ne yapacağı belli olmayan sevgilidir.
bir gün hiçbir açıklama yapmadan pat diye çekip gidebilir.
belki de bunun için önemli bir gerekçesi vardır ancak yapabildiği tek açıklama "bana bağlanma"dır.
kartları açık oynayan sevgilidir. işine gelirse.
o ilişki süresince tripten ağzına sıçacak olan sevgilidir. Koşarak uzaklaşınız.
ışık hızıyla uzaklaşılması gereken, sözde sevgili.
çok ince düşünceli olduğundan kırılmanızı istemez. her şey sizin iyiliğiniz içindir muhtemelen.
karşısındakini böylesine aptal yerine koyabilen ve kendini fazla önemseyip vazgeçilmez zanneden insan.
sevgili değildir, öylesinedir.
"sadece gezmeye, tozmaya, biraz da pompaya gelirim" demek isteyen sevgilidir. fazla bağlanmamanız taraftarıdır. çünkü sizden daha iyisini bulunca gideceğini bilir ve sizin acı çekmemenizi istediği için bağlanmamanızı tavsiye eder. *
artisttir.
(bkz: kobrayı dolarım boynuna)
sevmiyordur.
muhtemelen çok yazıyordur, başka izahı yok.
uzaklaşılması gerekendir. insanın aklına tek soru getirir, bunu söyleyebilecek kadar dürüstse kendisi neden hala burada? kendisi aşağılıkken insana kendini aşağılık hissettirir.
sağı solu belli olmayan sevgilidir, uyarısını dikkate alın bağlanmayın. sonra üzülen siz olursunuz aman diyeyim...
arkadan yap diyen sevgilidir.
iyi midir kötü müdür bilemiyorum ama en azından dürüsttür.
kendi sevgimden şüphem var, ayrılmayı planlamaktayım, beni sevdiğini biliyorum diyen sevgilidir. Ve can yücel takıntısı olan sevgili tipi olması muhtemeldir. (bkz: şaka yapmak) (bkz: ortamın içine cart diye sıçmak)
ağır bir aşk travması geçiren kişiye tutulan kişiye söylenen sözdür. Gel gör ki bağlanma deyince dahada cazip durum oluşan durumdur. *
bariz şekilde sizi istemiyordur. kısa ve net.
hemen genelleme. belki de çok seven bir sevgilidir. aşırı bağlanınca sevdiğinin üzüleceğini bildiğinden kendi işine gelmemesine rağmen "bana bağlanma" demektedir. sevgilisini düşündüğü için demiştir. bağlanmak bir noktaya kadar güzeldir fakat o sınırı aşınca ilişkiyi bir çıkmaza sürükler. iki taraf da mutsuz olur. aşık kimliğinden sıyrılıp da mantığını çalıştırabilen bir kişi bunu sevmesine rağmen söyleyebilir.

kimi sevgililer de vardır ki sevgilisi onun her isteğini yapmaya, onu hayatının merkezi yapmaya hem de karşılık beklemeden hazır olmasına rağmen sevgilisi üzülmesin diye söyler bunu. var böyleleri.