bugün

tanım manım yapılamayacak sigarayı murdar edici içme hali.
yalnız yaşayan yazarların zerre kadar yaşamadığı sorun...yaşasın single life...
bekarlığın nasılda sultanlık olduğunu bir başlıkta daha görmüş olduk. oh çek sigara çek ve rahat rahat üfle.
Evde sigara içmeyen, gün boyu soluduğu karbonmonoksitin yanında gecede uyurken is ve zifti içine çekmek istemeyen, sigara tiryakisi, akıllı birey davranışıdır.
Rüzgardan yaşaran gözlerden süzülen damlanın sözlük ekranına vurması..
Boyun içerde öylece üşümek...
Titrek ürkek bir yaban eşeği gibi...
az sonra içinde bulunacağım olay neyse içimiz ısınır belki.
ve montu çekmek.
Bi de rüzgâr varsa, saçlar bi tarafta duman göze kaçmış dolayısıyla gözler yaşarmış burun şakır şakır akıyor, durduramıyor ve titreyerek içeriye kaçıyoruz.

Sigarayı bıraktım. Benim için de bir tane yakın arkadaşlar. Tercihim Lucky pıt pıt.
Balkonda it bi gibi titrerken sigara içen arkadaş yalnız kalmasın diye boş boş it gibi titremek var bir de.

Kendilerini marla singer sanıp , ilişkilerden dem vurmaya da başladıysa o sigara hiç bitmez. Yavaş yavaş çeker, uzaklara dalar falan. Siz de Ucuz ilişkilere maruz kaldığınız yetmiyormuş gibi üstüne bir de poponuzun donduğuyla kalırsınız. Bok için demek istiyorum ama siz ondan da anlamazsınız ya..
gereksiz ve aptal insanların yapacağı eylem.
sigara içmek için balkona çıkılacağına, kızılderililerin kullandığı çubuktan daha uzun olanını yapıp odadan dışarı çubuk uzatmak olamaz mı diye düşündürür.
zevklidir ulan. içen düşünsün sana ne.
Az önce bir sigara için yüz felci olmayı göze alarak yaptığım eylemdir.
Bazen sevdiğin şeyler için bazı fedakarlıklarda bulunmak gerekir.
hava rüzgârlaysa o izmarit üstüne başına dağılır yere düşmez. insan içtiğine pişman oluyor
kış ayının verdiği ızdıraplardan biridir. yazın öyle mi?
çık balkona. oooh mis. hem havayı kokla hem de dumanlan. *