bugün

bunu düşünenin de bakire olmaması ve eninde sonunda bir aileyle tanışacak olması.
kizdaki zarin erkekte de ar damaranin olmamasi durumunda olusan baslik.
bu zihniyet ile yaşanmaya devam edilecekse olmayan sevgiliyi aileyle tanıştırmak olarak değişiklik gösterebilecek başlıktır.
felaket bir zulüm. aile bakire olmadıgını ögrenirse cinayet çıkar o evde.
- anne bak kız arkadaşım
+ bekaret testini göreyim kızım ..

(bkz: gelen misafirin dibini koklamak)
selam millet bu benim bakire olmayan sevgilim; sevgilim, bu da beni yapan anne ve baba.
yukardaki gibidir.
aile fertleri "aç bakıyım kızım" demediği sürece sorun yaratmayacaktır.
normal bir olaydır. sonuçta alnında bakire olmadı yazılmıyo ve de o kişi onun öyle olmasını aldırış etmiyorsa ortada sorun yok demektir. kişilerin bu tür saçma düşüncelerden kurtulma zamanları gelmiş ve geçiyordur.
kızın alnında " ben daha önce bir kaç kez ...ştim" yazmıyorsa problem değildir.
ailenin şok olacağı durumdur. zira gelin adayı mecburen üzerinde bakire değildir, şu tarihte kızlık zarını kaybetmiştir yazılı bir tişörtle gezmek zorundadır. zira türkiye cumhuriyeti yasaları bu konularda çok hassastır. bu esrik hassasiyeti kamuya arz eden düşünceli insanların dübürlerinden duhul edilmesi ve bu konularda bir dahi başlık açılmaması kamu faidesinedir.
bakire olan sevgiliyi aileyle tanıştırmakla zerre farkı olmayan bir davranıştır.değer vermişsin,sevmişsin ötesi var mı?
normaldir, şeyini tanıştırmazsa sorun olmazdır.
bakire olmayan sevgilinin sevgiliside bakir değildir, bu durumda sorun yoktur.
(bkz: olmayan sevgiliyi aileyle tanıştırmak)
aile ile tanışacak mertebeye geldiyse görülüyorki sevgili tarafından umursanmayan ve dolayısıyla kimseyi özellikle bu başlığı açanı hiç ırgalamayan durum.
dolayısıyla başkasının namus bekçiliğine soyunmaklığı ile buraya iğrençliklerini dökmesi okurlar tarafından asla arzulanmayan durum.
bu kız arkadaşım x şeklinde taktimde bulunulacak durumdur.*
Bakirede bakire olmasa ne olacak ya sevdin sen onu taşıyabiliyorsan koruyup sahiplenebiliyorsan ailen evlenmiyor sen evleniyorsun zaten o kadar şey yaşa yap et sonra yok bakire değilsin oldu eğer onunla yaşarken gezerken tozarken bu zihniyetin yoksa ailen işin içine girince olduysa hiç girişme yap et sonra bakire değil oldu.
Dar düşünceye sahip ama yinede iyi bir aileyi ele aldığımızda bu durum kesinlikle öğrenildiği takdirde olumsuz duruma sebep olabilir. Burda bakir olmayan kızımızın kesinlike bir kahramanlık yapması şarttır.
eğer aile kızın patlak olup olmadığını kontrol edecek olursa boku yiyeceğiniz tanıştırma faslı olacaktır. *
açıp bakamayacakları için problem yoktur.
hem belki kız, sevgilisini ailesiyle tanıştırmaya götürdüğünde erkeğin kusuru bakire olmayan sevgilinin kusurundan daha beterdir.
evlenince bekaret zaten önemsizleşir. ama bamba her daim bamyadır.

(bkz: bamya sevgiliyi aileyle tanıştırmak)
+anne baba toplanın biraz size kız arkadaşımı tanıştırayım bu benim kız arkadaşım bakire olmayan!

-bakire olmayan, bunlarda annem emine, babam tayyip.

+memnun oldum efendim.

**çocuğu da olaymış 3 tane iyiymiş biz de memnun olduk kızım.

edit: az daha evirip çevirirsek; * (bkz: BAKiRE olmayan aile ile sevgiliyi tanıştırmak)
bakire olmayan sevgili de seni ailesiyle bak bu benim bakir olmayan sevgilim diye tanıştırır, ödeşmiş olursunuz.
aile de bakire değilse iyi kaynaşırlar.
normaldir hem de çok normal. oturulur çay demlenilir masaya kaşar peynir , zeytin domates vs. koyulur. fırından sıcak ekmek alınır ve keyifle kahvaltı yapılır. tabii ki muhabbet eşliğinde. ama sevgilim bakire olmasa bile o muhabbetin içinde kimsenin aklına böyle birşey gelmez. neden mi gelmez? fesatlık olmadığından. ha gel gelelim bakire olmayan sevgiliyi ailemle tanıştırsam ve ailemde bu gerçeği bilse ne mi olur? hiç birşey onlar mı evlencek amk yorum bile olmaz. *
sonrasında annenin, kızı mutfakta sıkıştırarak sıdıka nın annesinin soru edasıyla ;
bakire misin sen bakim , hıııı ? diye üstüne giderse gerçekler ortaya çıkabilir aman dikkat..!